Jump to content

emjotbe

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About emjotbe

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadłeś No dobra, biję się w pierś za moją ignorancję w tematyce pielęgnacji obuwia ze skóry. Prawidła rzeczywiście kupię przy najbliższej okazji lepsze, natomiast padło kilka razy o usunięciu nadmiaru skóry i jej odżywieniu - czy lepiej będzie jak poszukam jakiegoś profesjonalisty w Warszawie (może macie kogoś do polecenia), czy dam radę sam to zrobić (np. korzystając z jakiegoś poradnika)?
 2. Cześć, poczytałem trochę to forum i widzę, że znajdują się tu profesjonaliści z doświadczeniem m.in. reklamacyjnym - w związku z tym mam pytanie :] Przesyłam w załączeniu zdjęcia butów Gino Rossi ze skóry bydlęcej (o wartości ponad 400 zł). Buty mają rok i jak widać na zdjęciu skóra w kilku miejscach się "zeszła", popękała i nawet zmienia kolor (ciemnieje) pod wpływem pastowania. Nie ukrywam, że z butów korzystałem nawet 5 dni w tygodniu, ale starałem się je cały czas pielęgnować (raz w tygodniu pastowanie i prawidła gdy nienoszone). Mimo to, po około roku od noszenia buty wyglądają tak (zdjęc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.