Jump to content

Marcel06

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Marcel06

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marcel06

  Buty, trochę taniej

  Wyobraź sobie że są różne drogi trafiania ludzi na fora. Nie ma też oficjalnej dyryktywy UE którą każe udzielać się tylko pod świeżymi postami . Linkuje, bo sam lubie gdy ktoś w ten sposób daje mi możliwość dokładniejszego odniesienia się do tematu. Ilość złośliwości mnie jednak zaskoczyła, oczywiście nie ta dotycząca samych butów, ale naskakiwania na moją osobę. Panowie! Mniej żalu do innych, łatwiej się wtedy żyje
 2. Marcel06

  Buty, trochę taniej

  Panowie spokojnie, dodałem linka, bo tam są zwczyczajnie lepiej przedstawione niż na pojedynczym zdjęciu. Tak jak mówiłem ubieram je tylko do bardzo luźnych zestawów, a tu się na mnie od razu rzucili... Okej zrozumiałem że wam się nie podobało, wspominałem tylko o zaletach użytkowych i wygodzie butów. Mają sporo innych modeli, nie krzyczcie. Cytując klasyka "EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ " wyluzujcie
 3. Dobrze ubrana kobieta to może być kobieta, która idzie do sklepu po bułki i kobieta która idzie do opery. Dla mnie właśnie umiejętność "dobrego" ubrania się, ujawnia się właśnie w najbardziej codziennych sytuacjach i pokazuje tą właśnie bazę/standard garderoby, poniżej której nie chcemy schodzić.
 4. Marcel06

  Buty, trochę taniej

  Obecnie wykańczam trzecią parę... Kupuję zawsze z pewnego źródła https://www.bayla.pl/nasze-marki/brooman.html , jak dla mnie bardzo dobry stosunek jakość/cena. Skóra czasami dość twarda, dłużej trzeba ją rozchodzić, ale dla mnie osobiście to plus. Wolę się dłużej pomęczyć, żeby potem mieć idealnie dopasowane buty. Bo czasie fajnie się wyrabiają, skóra zaczyna pracować i w estetyczny sposób nabiera charakteru. W załączniku zdjęcie moich obecnych broomanów, idealne do casualu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.