witeks44 Opublikowano 5 Kwietnia 2018 Zgłoś Opublikowano 5 Kwietnia 2018 Cześć, ostatnio zakupiłem sobie buty Puma Suede i z racji tego, że muszę nosić wkładki ortopedyczne mam pytanie: czy można bezpiecznie odkleić wkładki obecne w butach? Niestety w przeciwieństwie do NB drugi raz spotykam się z przyklejonymi wkładkami. Nie narobi to szkód? Pozdrawiam Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.