Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, pablocito napisał:


 

 


Czy mógłbym z ciekawości zapytać o wymiary Twojej stopy? 8,5 to generalnie mój rozmiar, a nie mam żadnych Meerminow i znajomość Twoich wymiarów na pewno zmniejszyłaby ryzyko błędu. Z góry dzięki.

 

27,2-4 mm długość i 10,4-6 mm szerokość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie, czy Meermin ma jakieś szersze kopyta? Nasluchalem się trochę o problemach z dopasowaniem tych butów u osób z szerszą stopą. Moja stopa ma ok 26cm długości i 9.5cm szerokości. W Berwickach noszę 6.5, Yanko 6.5 w kopycie 960 i 7 w 915, ale to drugie raczej nie jest kopytem dla mnie. W shoepassion rozmiar 7 mam sporo luzu. 

Meerminy bardzo mi się podobają i zastanawiam się, czy jest jakaś nadzieja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Budrys napisał:

Panowie, czy Meermin ma jakieś szersze kopyta? Nasluchalem się trochę o problemach z dopasowaniem tych butów u osób z szerszą stopą. Moja stopa ma ok 26cm długości i 9.5cm szerokości. W Berwickach noszę 6.5, Yanko 6.5 w kopycie 960 i 7 w 915, ale to drugie raczej nie jest kopytem dla mnie. W shoepassion rozmiar 7 mam sporo luzu. 

Meerminy bardzo mi się podobają i zastanawiam się, czy jest jakaś nadzieja. 

Generalnie Meermin robi wąskie buty, mierzyłem kilka par w sklepie firmowym Meermina i musiałbym brać dwa rozmiary dłuższe żeby pasowały na szerokość .,Tylko ja mam rzeczywiscie szerokie stopy US "11 EE" 28 cm długość i 11.5 cm szerokie, a Twoje stopy nie są wcale szerokie tylko idealnie w średniej szerokości Medium US "D"

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Budrys napisał:

Panowie, czy Meermin ma jakieś szersze kopyta? Nasluchalem się trochę o problemach z dopasowaniem tych butów u osób z szerszą stopą. Moja stopa ma ok 26cm długości i 9.5cm szerokości. W Berwickach noszę 6.5, Yanko 6.5 w kopycie 960 i 7 w 915, ale to drugie raczej nie jest kopytem dla mnie. W shoepassion rozmiar 7 mam sporo luzu. 

Meerminy bardzo mi się podobają i zastanawiam się, czy jest jakaś nadzieja. 

Jak się wbijasz a Yanko to znaczy ze twoja stopa wcale nie jest bardzo szeroka. Ja mam szeroką bardzo i 7.0 yanko wszystkie kopyta za wąskie.  Shoepassion 7.0   są całkiem całkiem, na mnie  , więc prawdopodobnie masz sporo luzuw swoich 7.0  bo ppwinienes 6.5 nosić . Mam kilka par meermin , tu muszę kupować 7.5 . .I tak: Rui są idealne, hiro lekko za wąskie ale dają się rozbić , niewiele potrzeba. Hiro G są nawet  nieco za szerokie . Myślę ze na ciebie 7.0 meermin będą pasowały . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 2.03.2019 o 19:13, mayor napisał:

Generalnie Meermin robi wąskie buty, mierzyłem kilka par w sklepie firmowym Meermina i musiałbym brać dwa rozmiary dłuższe żeby pasowały na szerokość .,Tylko ja mam rzeczywiscie szerokie stopy US "11 EE" 28 cm długość i 11.5 cm szerokie, a Twoje stopy nie są wcale szerokie tylko idealnie w średniej szerokości Medium US "D"

I jaki rozmiar Ci pasował? Mam stopę dł. 28cm/szer. 11cm i zgaduję, że w takim razie https://www.meermin.es/en/10150914170000he-17-101509-brown-suede-e-marron.html# nie są dla mnie :D Kopyto E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, papiez_ napisał:

I jaki rozmiar Ci pasował? Mam stopę dł. 28cm/szer. 11cm i zgaduję, że w takim razie https://www.meermin.es/en/10150914170000he-17-101509-brown-suede-e-marron.html# nie są dla mnie :D Kopyto E.

Prawdę mówiąc to żaden rozmiar mi nie pasował.,Tylko ja nigdy nie kupuje butów na rozchodzenie/rozbicie,.Według mojego doświadczenia buty albo pasują od razu w sklepie, albo nie pasują i nigdy nie będą pasować.,  

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mayor napisał:

Prawdę mówiąc to żaden rozmiar mi nie pasował.,Tylko ja nigdy nie kupuje butów na rozchodzenie/rozbicie,.Według mojego doświadczenia buty albo pasują od razu w sklepie, albo nie pasują i nigdy nie będą pasować.,  

Coś w tym jest, jednak zauważyłem, że czasami działa to tak: pasują i potem przestają pasować; w ten sposób można rozpoznać obuwie niskiej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie!

Czy jesteście w stanie mi pomóc/podpowiedzieć w kwestii  doboru rozmiaru w Meermin. Niestety nie można liczyć na podpowiedź ze strony konsultantów firmy, raz napisali że mój rozmiar to UK9 tydzień później zadając pytanie na nowo napisali 10,5UK ponadto nie chodzi size chart na stronie. Do rzeczy, zamierzam nabyć loafersy Last: RON / UK Fitting: E / Sole: Leather mój rozmiar to 28,5cm 28,7 cm i 11cm szerokości. W Berwikach noszę UK9, ale czy też tutaj mam w taki sam sposób podchodzić do tematu, może ktoś z Was ma podbną stopę lub zbliżoną i mi pomoże w dobraniu rozmiaru?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Achoom napisał:

Czołem Panowie!

Czy jesteście w stanie mi pomóc/podpowiedzieć w kwestii  doboru rozmiaru w Meermin. Niestety nie można liczyć na podpowiedź ze strony konsultantów firmy, raz napisali że mój rozmiar to UK9 tydzień później zadając pytanie na nowo napisali 10,5UK ponadto nie chodzi size chart na stronie. Do rzeczy, zamierzam nabyć loafersy Last: RON / UK Fitting: E / Sole: Leather mój rozmiar to 28,5cm 28,7 cm i 11cm szerokości. W Berwikach noszę UK9, ale czy też tutaj mam w taki sam sposób podchodzić do tematu, może ktoś z Was ma podbną stopę lub zbliżoną i mi pomoże w dobraniu rozmiaru?

 

Pozdrawiam,

Hej,

Mam 3 pary Berwicków - monki, oxfordy na kopycie 156 i chukka, wszystkie w 7,5 UK. Loafersy od Meermina mam w rozmiarze 8,5 UK. Tobie proponuje 10 UK :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Achoom napisał:

Czołem Panowie!

Czy jesteście w stanie mi pomóc/podpowiedzieć w kwestii  doboru rozmiaru w Meermin. Niestety nie można liczyć na podpowiedź ze strony konsultantów firmy, raz napisali że mój rozmiar to UK9 tydzień później zadając pytanie na nowo napisali 10,5UK ponadto nie chodzi size chart na stronie. Do rzeczy, zamierzam nabyć loafersy Last: RON / UK Fitting: E / Sole: Leather mój rozmiar to 28,5cm 28,7 cm i 11cm szerokości. W Berwikach noszę UK9, ale czy też tutaj mam w taki sam sposób podchodzić do tematu, może ktoś z Was ma podbną stopę lub zbliżoną i mi pomoże w dobraniu rozmiaru?

 

Pozdrawiam,

Wg. Mnie w  Merminach będzie Ci za ciasno. Mamy identyczne pomiary stóp i miałem te loafersy w Uk 10. Zmuszony byłem sprzedać ze względu na tegość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bartek 00 napisał:

Wg. Mnie w  Merminach będzie Ci za ciasno. Mamy identyczne pomiary stóp i miałem te loafersy w Uk 10. Zmuszony byłem sprzedać ze względu na tegość.

Dzięki Panowie za podpowiedzi,

Myślisz, że w 10,5 byłby bardziej odpowiedni, czy zupełnie to nie wpłynie na ich szerokość i byś będąc na moim miejscu totalnie odpuścił Meerminy?

I czy te 10,5 z kolei nie będą za długie?

Będzie wdzięczny za dalszą pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Bartek 00 napisał:

Wg mnie 10,5 będą za długie i będzie uciekać pięta. Niestety z loafersami nie jest tak prosto.

Ok spróbuje z UK10, a napisz mi proszę czy poroblem jest ze zwrotem w sensie jest na własny koszt, w związku z tym postanowiłeś je dalej puścić na własna rękę w kraju? Ogólnie cała pomoc ze strony Meermina jest tragiczna, w dalszym ciągu twierdzą ze skoro w Berwickach nosze 9tke to u nich tez 9tka pomimo ze brakuje jej 1,5 cm he he i o zwrocie info wyciągnąć tez jest ciężko  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć!


Chodzi mi po głowie zakup takich oto Meerminów:
https://www.meermin.es/en/10134111520000sg-52-101341-expresso-antique-calf-g-expresso.html

Zastanawiam się tylko nad rozmiarem - w Yanko, model Boots 653Y 960 G, noszę rozmiar 9.5 UK. 
Czy mogę brać taki sam rozmiar Meerminów, do których link zamieściłem powyżej?

Z góry dziękuję za pomoc!

PS Czy shipping do Polski nadal jest za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.