Skocz do zawartości

Ankieta - Wizerunek mężczyzny XXI wieku


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

otrzymałem wczoraj za pośrednictwem Macaroniego prośbę przyszłej pani psycholog - Pani Monika - o umieszczenie na forum linku do badania ankietowego pt. "Wizerunek mężczyzny XXI wieku", którego wyniki zostaną wykorzystane w pracy magisterskiej.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w badaniu:

http://www.ebadania.pl/6cebdaf38f8ba47f

Otrzymałem obietnicę, że po obronie pracy wyniki zostaną nam przedstawione.

Swoją drogą zastanawiam się czy nasze odpowiedzi nie zaburzą wyników? :)

Życzę dobrej zabawy i zażartej polemiki w temacie ...

Damiance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta wypełniona :) Nie sądzę by nasze odpowiedzi w jakiś znaczący sposób wpłynęły na wyniki, na przykład ja nie przywiązuję zbyt dużej wagi do swojego ciała i nie uprawiam regularnie żadnych sportów, ale na forum jest wiele osób, które aktywnie spędzają wolny czas. Co innego, gdyby była to ankieta na temat mody ;). Niemniej jestem ciekaw wyników, chętnie je zobaczę :).

Pozdrawiam

Lucru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej ankieta dla kulturysty, który nie wychodzi z siłowni i nie realizuje się w niczym innym... Wizerunek mężczyzny nie sprowadza się do mięśni i samooceny.

To chyba pytania przed zgrupowaniem kadry olimpijczyków... wypełniłem, żeby zburzyć trochę statystyczny wizerunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadłem na pytaniu o obwód ręki. Tak się składa bowiem, że mój biceps ma ponad dwa razy wiekszy obwód niż nadgarstek. A w ogóle to moja lewa ręka ma inne rozmiary niż prawa, łącznie z długością. Przykładowa odpowiedź (35 cm) nie pasuje na oko do żadnej części żadnej z moich obu rąk.

Sądzę, że ta ankieta to jakiś hoax albo coś w rodzaju prowokacji (bardziej elegancko, "performance", cokolowiek to by mogło znaczyć). Może mierzone jest, na którym pytaniu najczęściej respondenci przestają wypełniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej ankieta dla kulturysty, który nie wychodzi z siłowni i nie realizuje się w niczym innym... Wizerunek mężczyzny nie sprowadza się do mięśni i samooceny.

takie czasy ... ;) autorka mi napisała, że faktycznie sprawy ciała są ważną częścią badania

jestem ciekaw wniosków z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem wypełniać na pytaniu o wymiary. Szkoda że nie było pytania o długość członka męskiego w stanie erekcji, jego obwód i czy jest prosty lub krzywy, jeśli krzywy to pod jakim kątem.

Upadłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.