Jump to content
Meander

Preorder Safari Jacket

Recommended Posts

PREMIERA Safari Jacket!

Doczekaliśmy tego momentu! Po miesiącach prac nad prototypem, walce z epidemią i ograniczeniami w handlu, możemy z dumą zaprezentować Wam nasz nowy, autorski projekt - Safari Jacket od Macaroni Tomato.

Startujemy z wysokiego pułapu, nie dość, że wprowadzamy nową kurtkę, to od razu w dwóch kolorach - beż i militarna zieleń! Do tego obie będą dostępne w ramach letniego preorderu GetGeLATO w świetnej cenie 799 złotych 🤭 Nie, nie zgubiliśmy "1" z przodu, kurtki w ramach preorderu będzie można kupić za niecałe osiem stów!

Zapraszamy Was do sklepu online, gdzie już możecie składać zamówienia:
☀️ http://bit.ly/preorderGetGeLATO ☀️

Kurtki będą wysyłane w ciągu ok. 6 tygodni od złożenia zamówienia. Istniej również możliwość odbioru osobistego w naszym salonie na Rozbrat 22. Gdybyście mieli problem z dobraniem rozmiaru, piszcie śmiało, doradzę.

IMG_20200430_121202.jpg

IMG_20200430_121017.jpg

IMG_20200430_120748.jpg

IMG_20200430_120559.jpg

IMG_20200430_120511.jpg

IMG_20200430_120333.jpg

• Upvote 2

Owszem, to jest tabela rozmiarowa do kurtki. Oczywiście podane są wymiary ubrania, a nie ciała noszącego.

9 godzin temu, Meander napisał:

Owszem, to jest tabela rozmiarowa do kurtki. Oczywiście podane są wymiary ubrania, a nie ciała noszącego.

Tak mi się również wydało. Zatem rozmiar S(46) ma w klatce piersiowej 110 cm. No to powiem grubo.

Różnica pomiędzy długością kurtki, a rękawa jest dosyć znaczna, lecz nie widać tego na zdjęciach. Nieco może zabierać linia ramion, no ale chyba nie aż 12,5 cm. 

Stąd moje wątpliwości.

Na zdjęciach jest prototyp, który ma nieco za szerokie ramiona, zostały one zwężone w gotowej rozmiarówce.
Natomiast w kwestii obwodów, kurtka ma zarówno klatkę jak i talię nieco obszerniejszą niż np. marynarka w podobnym rozmiarze, bo z założenia ma być bardziej oversize'owa.
Ta na zdjęciach ma ok. 116cm (według tabeli), Wojtek ma ok 98-100cm i moim zdaniem wygląda to w porządku. Powiem więcej, ja też ją przymierzałem, w klatce mam ok 93-94 i uważam, że wciąż wygląda to okej, choć domyślnie pewnie lekko bym taliował.

IMG_20200430_124824.jpg

W kwestii różnic w długości rękawa i całej kurtki, zdjęcia zrobione na manekinie przed chwilą, na tym samym prototypie. 

Nie widać dużej różnicy w długości kurtki i rękawów na zdjęciu z frontu, ale po przyłożeniu centymetra widać, że jest to te 10cm. Kwestia ramion i wysokości karczku. 

Jeszcze raz napiszę, to jest kurtka, nie marynarka, zależało nam na tym by była luźniejsza. Nie jest też bardzo długa, bo to ma być swobodny, letni ciuch, domyślnie zastępujący marynarkę, a nie zakładany na nią. 

Mam nadzieję, że rozwiałem nieco wątpliwości, ale w razie czego, piszcie śmiało 😉

IMG_20200520_122931.jpg

IMG_20200520_122952.jpg

IMG_20200520_123028.jpg

• Upvote 2