Skocz do zawartości

[Warszawa] Szewc - naprawy


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem bardzo dobry szewc jest na placu Dąbrowskiego 7 - blisko od stacji metra świętokrzyska - szybko i solidnie naprawia buty, jedyny minus to lokalizacja. Trzeba się troche naszukać, kiedyś po przeciwnej stronie była znana księgarnia na kredytowej, teraz została tylko ambasada włoch :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Cześć, dokąd polecacie oddać buty na rozciąganie (konkretnie uwiera jeden but w jednym konkretnym miejscu i wszystkie shoe-strethe nie dają rady). Dodam, że to najdroższe buty z mojej kolekcji i nie chciałbym powierzyć ich byle komu. TJ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy oddawał ostatnio Yanko na Hożej i operacja zakończyła się sukcesem - dopytam w poniedziałek o numer kamienicy

Katana Marek

HOŻA 21/23

00-521 Warszawa

Zakład czynny pon-pt 9.00-18.00

tel. 22 6292925

e-mail: info@katana.waw.pl

 

Na wystawie urządzenie do rozciągania butów, zwykle w pełni zajęte (mieści się kilka sztuk butów). Osobiście zakładu nie znam więc nie wiem jak z jakością usług.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Szczęśliwie to nie jest na wylot. Liczę się z tym, że nie będzie idealnie ale to roczne Yanko, ciężko mi się poddać bez walki... Nie mam żadnego doświadczenia w temacie cholewkarzy. Na stronie wielkishoe jest informacja, że również naprawiają obuwie. Nie wiem co o tym sądzić, renowacja im wychodzi, ale czy to znaczy, że i z tym sobie poradzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dobry wieczór, a czy ktoś korzystał z usług Wielki Shoe  ? bo mam zamiar rozciągnąć nieco moje Berwicki a ceny mają dość wysokie ...🙄 myślałem też aby zanieść je na Hożą, ktoś ostatnio rozciągał tam ? ( jak wyszło i jaka cena ?).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Fulko napisał:

Dobry wieczór, a czy ktoś korzystał z usług Wielki Shoe  ? bo mam zamiar rozciągnąć nieco moje Berwicki a ceny mają dość wysokie ...🙄 myślałem też aby zanieść je na Hożą, ktoś ostatnio rozciągał tam ? ( jak wyszło i jaka cena ?).

Rozciągałem na Hożej, efekt OK (problemem jest to, że na starość stopy mi puchną, a zwłaszcza prawa z dawną kontuzją koszykarską, więc na tej prawej jest jako tako po rozciąganiu, a na lewej dobrze, pewnie prawy but jeszcze spróbuję więcej rozciągnąć), koszt nie jest wysoki, nie pamiętam dokładnie. Wielki Shoe ma chyba dość długie terminy, ale korzystałem już jakiś czas temu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.