Jump to content
Sign in to follow this  
blekit

[D.Kuklinski] Brązowa marynarka w pepitkę

Recommended Posts

Świetny krój i dopasowanie!
Mógłbyś wrzucić zdjęcie materiału? Na ostatnim zdjęciu trochę go widać ale wygląda zupełnie inaczej niż na pozostałych fotkach. Przynajmniej na moim tel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marynarka jest bardzo podobnym projektem do tej od garnituru. Różne są oczywiście kieszenie i może jakieś szczegóły (otwarcie), ale może to być kwestia pozy.

Marynarka jest oczywiście bardzo dobra, plecy wręcz wzorcowo gładkie. Natomiast dywagując o szczegółach - na podstawie zdjęć - zastanawiam się, czy:

- nie jest zbyt długa;

- guzik nie jest jednak odrobinę za nisko.

Nie potrafię sobie wyobrazić, jak by wyglądała po modyfikacjach. Natomiast Twoje najlepiej leżące marynarki od SS są stylistycznie bliższe temu, co jest dla mnie ideałem.

Ramiona lekko wybrzuszają się ku górze - nie jest źle, jednak wolałbym lekko wklęsłe lub po prostu proste, oczywiście marynarki bez wypełnień nie zawsze pozwalają na taki efekt.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mosze, wydaje mi się, że obiektyw podczas robienia zdjęć był ciut za blisko i za wysoko, stąd takie wrażenie. Zresztą, dywagacje o takich detalach na podstawie fotografii mają niewielki sens, o czym sam doskonale wiesz.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mosze zdjęcie robione lekko z góry w dól, co optycznie wydłuża marynarkę. Moim zdaniem na pewno nie jest ona w żadnym razie za długa, guzik też wypada w dobrym miejscu (ciut poniżej talii). Co do ramion, to może lekkie wypełnienie dałoby lepszy efekt (mocne wyglądało kiepsko co wyszło na ostatniej przymiarce). Jednakże biorąc pod uwagę to, że ta marynarka jest stricte casualowa, według mnie naturalna ich linia jest jak najbardziej na miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.