Skocz do zawartości

Koordynacja kolorystyczna


meqoq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mam dzianinową kamizelkę na guziki w kolorze zielonym, właściwie trawiastym. Szkoda mi ją wyrzucać, bo jest z dobrego materiału (70 % merino, 20 % jedwab, 10 % kaszmir), ale nie wiem, z czym ją połączyć, żeby nie wyglądać jak z "Władcy pierścieni" (a tak jest, gdy dodam spodnie z brązowej flaneli, błękitną koszulę i brązowy knit). Nie jestem też przekonany do połączenia z jasnogranatową marynarką, szarymi spodniami z flaneli, niebieskim krawatem z kaszmiru i koszuli w biało-szarą kratkę vichy. Więcej na razie nie wymyśliłem. Chyba najlepiej byłoby ją przykryć szarą marynarką, a co z resztą? Macie jakieś pomysły? 

24879568_1571409192914351_1565020299408033195_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wrzucać zdjęcia, ale jeden bloger modowy - Pan Grono miał w jednym wpisie podobną kamizelkę. Nawet jak w googlach wpiszesz Pan Grono i wejdziesz w grafikę to będziesz miał jego pomysł na taką kamizelkę (którą uważam za dość uniwersalną, zielony to męski kolor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Szanowni Użytkownicy BWB,

stając przed wyzwaniem "bardzo mi się podoba, ale nie chyba nie mam do czego założyć" debiutuję na forum (będąc cichym czytelnikiem od ok. roku).

Rzecz dotyczy poniższego krawatu szantung z EoE. 

Na zdjęciu mój granatowy Lazio z Susu, ale nie jestem pewien czy tkaninowo i barwnie do siebie pasują. Myślałem, że poszetka będzie lepiej pasować, ale jak patrzę na zdjęcie, to jednak nie.

Byłbym wdzięczny za rady i opinie:

 - Z czym można taki krawat zestawić

- Na ile uniwersalny jest taki krawat. Większość okazji do ubrania krawatu w moim przypadku jest casualowa. Większość koszul mam w odcieniach niebieskiego/błękitnego.

 

PS. Z góry przepraszam za jakość zdjęcia - robiłem w świetle dziennym "selfie" i miałem nadzieję, że wyjdzie lepiej.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Szymon

20180903_180023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kolorystycznie jest ok, w poszetce zawsze możesz eksponować inne kolory. Garnitur chyba mam taki sam, jest lekko świecący, taki mało casualowy typ, więc raczej mam wątpliwości, na ile szantung do niego pasuje, musisz ocenić na żywo.
Kolor krawata jest uniwersalny, zestawisz go z każdym niebieskim, szarym, białym, bordo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden że mnie znawca, ale wg mnie To kolorystycznie poszetka pasuje świetnie. Zwłaszcza ten pomarańczowy akcent ożywia wszystko i sprawia, że nie jest nudno. Co do samej tkaniny poszetki to fakt- trochę inna bajka. Ale tez mnie nie razi. Nie wiem, czy to nie herezja ale do casualowych okazji lubię bawełniane i lniane poszetki. Wełna jest dla mnie za ciepła, za ciężka na obecny, letni klimat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.