Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pablocito napisał:

Nie ma linków pod hasłamiemoji22.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie działa ale dla wygody i ewentualnego przyklejenia gotowca:

Nowości:

https://www.dignito.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html

Grenadyna:

https://www.dignito.pl/pol_m_Krawaty_Grenadyna-179.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
Widać więcej niż na zdjęciach "sklepowych".

W sumie to mam pytanie: czy uszycie krawata z wzorem symetrycznym względem "środka" krawata to naprawdę taki problem? Weźmy przykładowo drugi krawat od dołu. Bardzo wyrazisty i "duży" wzór... pewnie wystarczyłoby przesunąć materiał 5-6 mm w dół i byłby symetryczny... Za dużo wymagam przy cenie prawie 300 zł, czy też brak symetrii to jakaś "dandysowa" moda:)?

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Aras napisał:

Dzięki.
Widać więcej niż na zdjęciach "sklepowych".

W sumie to mam pytanie: czy uszycie krawata z wzorem symetrycznym względem "środka" krawata to naprawdę taki problem? Weźmy przykładowo drugi krawat od dołu. Bardzo wyrazisty i "duży" wzór... pewnie wystarczyłoby przesunąć materiał 5-6 mm w dół i byłby symetryczny... Za dużo wymagam przy cenie prawie 300 zł, czy też brak symetrii to jakaś "dandysowa" moda:)?

To chyba kwestia gustu/upodobań a nie "dandy mody" - jesteś pierwszą osobą w ponad 6 letniej historii, która zwróciła mi na to uwagę. Sam bym na to nie wpadł - mnie to po prostu w niczym nie przeszkadza. Każdy krawat jest również nieco inny jeśli chodzi o rozmieszczenie wzoru więc jest szansa, że któryś  dostępnych egzemplarzy będzie symetryczny względem środka. Następnym razem wezmę to pod uwagę :). Na tę chwilę pozostaje mi zapytać kilku najlepszych klientów czy to dla nich istotny szczegół czy raczej jest im to kompletnie obojętne :).

Dziękuję za uwagę :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:)

Jestem pewien, iż na tym forum czytałem dyskusję o symetryczności wzorów krawatów.
Generalnie symetrii można się nie trzymać, ale takie odstępstwo musi być "na całego". Przesunięcia tak wyrazistych i dużych wzorów o 10-20 mm po prostu wyglądają "tanio". Gdyby jeszcze wzór nie "trzymał się" pionu (tzn. był lekko przekręcony)... ale tutaj mamy do czynienia z wzorem trzymającym pion i przesuniętym lewo/prawo.

PS. Jak znajdziesz ten krawat z symetrycznym wzorem to może go przytulę:)... skoro inni tego nie widzą:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aras przepraszam za jakość ale przy sztucznym świetle mój telefon nie radzi sobie aż tak dobrze jak przy naturalnym. W mojej ocenie numer 2 i 3 powinny spełnić Twoje kryterium symetrii :). Przy zamawianiu, proszę napisz w komentarzu "poproszę symetryczne ułożenie wzoru numer 2 lub 3" wtedy będę wiedział o co chodzi 👍. Z góry dziękuję za zamówienie :)!

IMG_20191027_184552.thumb.jpg.4e22154d3859994e5584b4c0b500a7ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pyskaty Dandys napisał:

@Dignito, planujesz oferowanie krawatów szerszych - 10-12, może nawet 13 cm? Może masz już takowe?

W nieco poważniejszym niż koledzy powyżej tonie odpowiem, że nie mam, nigdy nie miałem i nie planuję mieć. Uważam, że najlepsza szerokość to coś pomiędzy 8.2 a 8.5 cm. Najnowsza kolekcja ma 8.5cm i to będzie nowy standard 💪.

Jeśli szukasz krawatów szerszych to myślę, że jakimś wyjściem będzie znalezienie producenta krawatów bespoke :).

Edytowane przez Dignito
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dignito napisał:

W nieco poważniejszym niż koledzy powyżej tonie odpowiem, że nie mam, nigdy nie miałem i nie planuję mieć. Uważam, że najlepsza szerokość to coś pomiędzy 8.2 a 8.5 mm. Najnowsza kolekcja ma 8.5mm i to będzie nowy standard 💪.

Lepiej popraw na cm, bo dość cienko by to wypadło. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni - kolejny w mojej ocenie wart wstawienia na forum film mojego autorstwa, który oczywiście dotyczy bezpośrednio oferty Dignito :).

Opowiadam w nim o tym czym charakteryzują się krawaty dobrej jakości i jak to stwierdzić nie wychodząc z domu ;). Jestem ciekawy czy wyczerpałem temat czy jednak coś jeszcze warto by dodać?

Link do filmu: https://youtu.be/ku6bdQ-gGl8

@Koval time waste challenge - accepted 😅?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Świat już się prześcigana na -%%% a my wyprzedaży nie robimy 😎. Powodów jest wiele i większość z nich możecie poznać oglądając TEN FILM ALE mamy dla was nową ofertę specjalną z okazji nadchodzącej zimy :)! Tak serio, zimy ❄️. Nie Black Friday, Cyber Monday, Mikołajek, Świąt Bożego Narodzenia czy Nowego Roku tylko zimy ;). Oczywiście akcja ograniczona jest czasowo i potrwa do 28.11.19 więc nie warto czekać

Kto chce odebrać swój prezent o wartości 149zł powinien już teraz kliknąć w baner ⤵️ ⤵️ ⤵️

75552814_420822508618580_3226908662920380416_n.jpg.140b5c9350a8957e76526afc18ec53b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dignito - czy to nie to samo, tylko w innej formie?

Zamiast super ekstra obniżek dajemy wam gratisy. 
Jak słyszę reklamę, że bank zapłaci Twoją jedną ratę to zawsze się uśmiecham, bo to nie jest instytucja charytatywna i nie będzie nikomu za darmo pieniędzy dawać - wezmą w inny sposób. 
 

Nie chodzi o sam fakt czy podwyżki są złe czy dobre, tylko o to, że tak bardzo się przed nimi bronicie, a robicie to używając innych słów po prostu. 
 

Biznes jest biznes i każdy chce zachęcić klienta do swojego produktu, ale czy przecena czy gratis to ta sama praktyka obniżkowa, po prostu inaczej nazwana. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pmichal może @Dignito to lepiej wytłumaczy, ale ja zrozumiałem, że np promocja -25% równa się tyle, że za dowolną poszetkę zamiast 100zł płacisz 75. Natomiast 3+1 gratis procentowo daje Ci również 25% zniżki, ale zmusza do zakupu 3 przedmiotów. Stopień rabatu ten sam, ale dla firmy druga opcja generuje znacznie wyższy obrót. Jest to niejako premia za duży zakup, a nie zniżka dla dowolnej osoby, która wejdzie do sklepu w pierwszy piątek po sobocie.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pmichal tak i nie ale zdecydowanie bardziej nie niż tak :wink:. Dlaczego? Ponieważ przecena dotyczy zwykle wąskiej grupy produktów a nie całej oferty. Przecena/obniżka/wyprzedaż zwykle tyczy się tzw. "pułkowników", które nie sprzedały się w pierwszej cenie, to trzeba zrobić test rynku na -20% potem test rynku na 30% potem na 50% i tak do wyprzedania towaru. Coś w gratisie/prezencie, to po prostu dobra wola firmy pod warunkiem oczywiście, że "prezent" klient wybiera sobie sam z całej oferty a nie jest skazany na "jedyny słuszny". Mam nadzieję, że wyjaśniłem ten niuans bo faktycznie w formie której to przedstawiasz wygląda to jak ukryty rabat a jednak dla mnie nim nie jest. Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach a biznesu podobnie jak fundacji nikt nie prowadzi za przysłowiowe "Bóg zapłać".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Żorż Ponimirski napisał:

@pmichal może @Dignito to lepiej wytłumaczy, ale ja zrozumiałem, że np promocja -25% równa się tyle, że za dowolną poszetkę zamiast 100zł płacisz 75. Natomiast 3+1 gratis procentowo daje Ci również 25% zniżki, ale zmusza do zakupu 3 przedmiotów. Stopień rabatu ten sam, ale dla firmy druga opcja generuje znacznie wyższy obrót. Jest to niejako premia za duży zakup, a nie zniżka dla dowolnej osoby, która wejdzie do sklepu w pierwszy piątek po sobocie.

To o czym napisał @Żorż Ponimirski też jest w jedną ze składowych z tym, że poszetek trzeba było kupić 2 a 3 była gratis więc jeszcze większy %%% ;). Co nie zmienia faktu, że dla mnie %%% a prezent to dwie różne rzeczy. Coś na zasadzie mojego ulubionego porównania:

1) Proszę wyjdź z pokoju.

2) Spier*alaj za drzwi.

Finalny efekt prawdopodobnie będzie taki sam (ktoś opuści pomieszczenie) ale wrażenie i opinia o wypowiadającym je już skrajnie różna ;-).

Dlatego dla mnie prezent, to zupełnie co innego niż przecena/rabat choć jak widać różnie można to interpretować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dignito.Michał changed the title to Dignito - Manufactured With Passion

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.