Skocz do zawartości

[WARSZAWA] Pracownia Rękwiczek Jan Koziarski


torunianin

Rekomendowane odpowiedzi

W poszukiwaniu odpowiednich rękawiczek odwiedziłem większość czołowych pracowni w Warszawie. Niestety okazało się, że w poszukiwanym przeze mnie jasnobrązowo-rudym odcieniu i w dużym rozmiarze nie mogłem nic zmienić. Jeszcze na starym forum pojawił się dość wyczerpujący opis pracowni rękawiczek p. Jana Koziarskiego z Ogrodowej.

http://www.meskaelegancja.fora.pl/przew ... 9,139.html

Ostatecznie trafiłem więc do p. Jana. Efektem tego było zamówienie jeden pary z bardzo delikatnej skóry koziej ocieplanej na miarę. Wewnątrz zdecydowałem się na skórę licową, a na zewnątrz na zamsz. Druga para ze świni nie jest na miarę. Udało się akurat trafić z rozmiarem. Rękawiczki są cienkie i bez ocieplenia, dzięki czemu świetnie się w nich prowadzi samochód.

Poniżej efekty

Rękawiczki na miarę:

Niestety ze względu na słabe oświetlenie (sztuczne światło), na zdjęciach nie widać całości uroku i koloru skóry. Naprawdę polecam połączenie skóry licowej z zamsze. Daje to świetny efekt.

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Rękawiczki gotowe:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne rękawiczki.

Rozumiem, że tak.

1. Dwie pary są z tej samej pracowni.

2. Z koziej skóry są na miarę.

3. Druga " już nie ze świni" kupiona tam jako gotowa. Z czego jest?

4. Jeśli możesz zdradzić ceny poz. 3 (z koziej) i 4 ("już nie ze świni") to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest pomyłka i powinno być "ze świni":) Ceny gotowych rękawiczek od 120 w górę zależnie od materiału. Te moje kosztowały 160 zł, ale dostałem rabat z racji tego, że szyłem na miarę.

Na miarę rękawiczki kosztują od 220 wzywż zależnie od materiału.

Największą zaletą tego zakładu jest bardzo duży wybór skór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu kuszą mnie irchowe rękawiczki. Do tej pory starałem się rękawiczki kupować, z tego powodu, że strasznie je gubię. Zdarzało się, że w jednym sezonie potrafiłem zgubić 5-6 par :cry:

Czas jednak dojrzeć. A i jeszcze mam jeden powód, dla którego rękawiczkowy bespoke byłby wskazany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.