Skocz do zawartości

Jak powinny wyglądać optymalne klasyczne sneakersy dla forumowiczów?


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Załóżmy (na razie hipotetycznie), że mógłbym uszyć forumowiczom fajne sneakersy, które dla tego zamkniętego grona na start byłyby w atrakcyjnej ofercie. Jak powinny wyglądać? Jakie opcje brać pod uwagę? Mam pewien plan, ale interesuje mnie Wasze zdanie w temacie. Sugestie, wskazówki, fotki, linki ... mile widziane. Mam tylko 2-3 dni na poskładanie tego w całość.

P.S.
Oczywiście opcja do patynowania, jako jeden z priorytetów. 

P.S.2.
Od razu zamknąłem oczy i skreśliłem, ale może się mylę - czy w ogóle są w stanie kogoś zainteresować hybrydy, np. brogsy na sneakersowych spodach? Widziałem gdzieś takie wynalazki nawet uznanych marek, ale kompletnie mi się to nie klei. 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiżaniu do PS2: ostatnia nowość od Loake:

https://sklep.loakepolska.pl/loake-design-cobra-tan,3,1249,2452

Przy postowaniu tego obuwia na FB przez Loake Polska dużo osób negatywnie podchodziło do takiego połączenia ze względu na wysoką cenę ~900zł.

Moim zdaniem klasyka na wzór tego co oferuje CS Braga:

Znalezione obrazy dla zapytania carlos santos braga

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadły w oko kiedyś sneakersy Carlos Santos (obrazek poniżej). Chętnie bym je kupił, gdyby nie ta cena. Ale szedłbym w tę stronę.

Co do hybryd, o których wspomniałeś - mi również "się to nie klei" :P 

EDIT: spóźniłem się i wrzuciłem to samo zdjęcie, co kolega wyżej, parę sekund później :( Więc tylko potwierdzam i dorzucam inne ujęcie.

+ Reeboki, które wrzucił @lubo69 także bardzo ładne. Jedynie trochę za dużo przeszyć jak dla mnie. 

comment_ZIBrSfJMYNKEzgxIXVEeRbTpoJVlXmmG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saphir.pl Tak mnie teraz chwyciło że to co podrzucił blekit, ale w museum calf (burgund, TdM, Uranio i te klimaty) i na podeszwie bliższej kolorem do skóry to byłby strzał w jedenastkę, tudzież szóstka z plusem :) Reeboki na górze mają świetny kolor, ale IMO za dużo przeszyć.

A w środku powinny wyglądać (i być) skórzanie, niemateriałowo :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba kilka stylów sneakersów. 

"Buty po prostu sportowe" - czyli buty sportowe do uprawiania dyscypliny chodziarstwo chodnikowe, zamszowe z siateczką z syntetyku.

m1300cl_nb_14_i?$pdpPictExp$

New Balance

 

"Sneakersy eleganckie" czyli z grubsza to co wyżej, tylko ze skóry licowej.

buckenderra-chataigne_patine-paire.jpeg

Bexley

 

"Zamszowe trampki" (czy też tenisówki?) - z grubszą podeszwą i jakby bardziej stonowane

0000198736965_adidas-bb5478_conavy_white

Adidas

6033.jpg

Berwick

 

"Białe trampki skórzane" - plus minus to co wyżej, ale białe i ze skóry licowej.

fullscreen%5D

H&M

 

Uważam, że takie buty powinny czerpać wzory z obuwia sportowego, ale odróżniać je powinien bardziej stonowany wygląd, mniej przeszyć i kontrastujących elementów, brak logotypu, dobrej jakości naturalne materiały, skórzana wyściółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Żorż Ponimirski said:

Ja marzę o dobrze wykonanych białych skórzanych sneakersach. Massdrop sprzedaje na każdej akcji po ~1000 sztuk, więc to może być dobry trop + przyciągnąć casualową rzeszę na stronę Patine.pl

MD-36863_20170316085811_d21f158a482692a7.jpg

 

2 hours ago, Pawcio said:

Zgadzam się, niestety biała podeszwa wygląda tak tylko do wyjścia z domu...

 

Właśnie. Wybaczcie derail, ale jak bardzo niepraktyczne są białe sneakersy? Bo ze skórzaną kurtką to jest zestaw może nieco oklepany, ale nie bez powodu i mi się również podoba. Chciałbym ocenić, ile wysiłku kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam opowiadam się za dwiema wersjami:
- bordowa/brązowa licówka w stylu Reebok'ów, które wrzucił tutaj lubo czy też CS Braga
- licówka w bieli (jak te J.FitzPatrick Footwear Olympia, które zapostował blekit)

Hybrydy skórzanych cholewek brogsów ze sportowym spodem mi się osobiście nie widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z tych co tutaj oglądam, zdecydowanie ten model:

19 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

MD-36863_20170316085811_d21f158a482692a7.jpg

Niekoniecznie biały i niekoniecznie z biała podeszwą … w pozostałych prezentowanych przez kolegów podobnych modelach IMHO podeszwa jest zbyt wysoka i przytłacza resztę buta zwłaszcza jak jest biała a reszta brązowa. W Tych powyższych jest to lepiej zbalansowane.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, blekit napisał:

Dla mnie modele takie jak JFitzPatrick Olympia to ideał - szczególnie brązowa/biała/granatowa licówka. Do zamszu w sneakersach nie jestem przekonany.

image.thumb.png.513c4a84a093e6da4af3cb7eed0b42dd.png

 

Nie macie wrażenia, że ta podeszwa jest za wysoka? Szczególnie w tej kolorystyce to widać. 

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.