Skocz do zawartości

I Szczecińskie Spotkanie Forumowe [27 grudnia, godzina 17]


roland

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaanonsować I Szczecińskie Spotkanie Forumowe, odbędzie się ono w Szczecinie między świętami Bożego Narodzenia, a Sylwestrem, termin zostanie uzgodniony wkrótce. Obecność swoją zapowiedział proceleusmatyk oraz moja skromna osoba.

Jesteśmy zdeterminowani się spotkać chociażby we dwóch, jednak liczymy, że ktoś ze Szczecina się ujawni.

Miejsce spotkania także zostanie uzgodnione wkrótce, chociaż z racji na jego charakter z mojej strony sugeruję lokale - "Secesja", "Cutty Sark" czy "Petit Paris".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do spotkania! Ciekawie będzie wymienić się doświadczeniami ze szczecińskimi krawcami oraz innymi rzemieślnikami.

Co do miejsca mogę się dostosować - mieszkam niedaleko Cutty Sarka, choć byłem tam tyle razy, że chętnie poznałbym tę Secesję, która ze zdjęć na stronie wygląda interesująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecność swoją zapowiedział proceleusmatyk oraz moja skromna osoba.

Jesteśmy zdeterminowani się spotkać chociażby we dwóch, jednak liczymy, że ktoś ze Szczecina się ujawni.

Tak powstają pierwsze polskie władze na Ziemiach Odzyskanych, które wracają do macierzy. :!: Trzymam za Was kciuki chłopaki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Moja propozycja jest taka, aby po ustaleniu terminu (czerwiec - połowa czerwca?), który będzie wygodny dla wszystkich zainteresowanych - spotkać się na pl. Batorego a następnie udać się albo do Starej Komendy albo do Nowego Browaru. Oba lokale mają w ofercie własnej roboty piwo, natomiast zaletą Nowego Browaru (jeżeli jeszcze nikt nie był) jest to, że jest to lokal nowy i obsługa się na razie bardzo stara ;) można po gentlemańsku skosztować w kulturalnych ilościach trunku... chyba że oczywiście ktoś nalegałby na kawę, wtedy ja również jestem otwarty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godny polecenia jest także browar Wyszak na Starym Mieście. Jeśli zaakceptujecie towarzystwo młodego adepta mody męskiej to rownież chętnie się zjawię (o ile sesja nie przeszkodzi).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego miejsca nie znałem, byłbym skłonny się tam udać. 

 

Teraz ankieta: bardziej Wam pasuje weekend czy też któreś popołudnie np. koło 19-20?

 

P.S. Pewnie że zaakceptujemy, każdy z nas był kiedyś młodym adeptem ;) ja sam studia kończyłem 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.