Skocz do zawartości

Bespoke.pl X-mas Party 2011/ Środa 21.12; 19:00 Żytnia 64


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Na pewno wielu z nas uczestniczy co roku w grudniu w wielu tego typu eventach, w pracy, w szkole, wraz z kolegami z jogi, squasha lub szachów. Co więc powiecie na skromna wigilię połączona z wypadem do jakiegoś fajnego klubu w gronie forumowiczów? Skromna, bo czasu już mało i zapewne zasoby ludzkie nie dopiszą..

Ktoś byłby chętny na takie wydarzenie? Proponuje jedno-, max, dwudaniowy posiłek, któremu towarzyszyłyby dyskusje na interesujące nas tematy przy lampce dobrego alkoholu. Ci bardziej wytrwali mogliby pomyśleć o after party.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo zacny pomysł. Ja jestem zainteresowany, zwłaszcza że czas nie pozwolił być na ostatnim spotkaniu forumowym. Bartek, jaki proponowałbyś termin? Mam tylko nadzieję, że nie 23-ci grudnia, bo wtedy mam dyżur (chyba, że przyjęcie miało by się odbyć na porodówce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, mysle ze powinienes podac termin, jako pomyslodawca. Bylaby to propozycja nie do negocjacji bo data w kalendarzu jest taka ze moze sie wszystkim chetnym nie udac dogodzic. Poza tym formula spotkania: ja rozumeim ze to sledzik ale czy nie jest lepsza dotychczasowa formula spotkan forumowych (albo nchociaz latwiesza w organizacji?)

ps. jestem na tak.

pps. Skoro zglaszamy swoje preferencje to najblizszy piatek jest super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wstępnych odpowiedzi na PM kilku osób wnioskuję, że piątki (9 i 16) kilku osobom nie pasują. Z racji mocno nieformalnego spotkania proponowałbym więc spotkanie w ścisłym roboczym tygodniu.

Aby więcej osób mogło dostosować swoje plany i jednocześnie aby termin nie wypadał zaraz przed rzeczywistą wigilią, proponuję tydzień 19-22 grudnia. Moje typy to środa (21 grudnia) lub czwartek (22 grudnia).

Możemy pozostać przy obecnej formule spotkań jednak myślę, że ten śledzik, kieliszek wódki i barszczyk wiele zmieniają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzę jutro w grafik, może znowu zabawimy na wódeczce.

Gdyby w "Przekąskach" nie było wieczorami jak w wagonie metra o 7 rano to byłoby to idealne miejsce na organizację takiego spotkania, również pod kątem karty dań. 8-) W każdym razie szukałbym czegoś w ten deseń - przestrzennie i swobodnie, ale bez alienacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzę jutro w grafik, może znowu zabawimy na wódeczce.

Gdyby w "Przekąskach" nie było wieczorami jak w wagonie metra o 7 rano to byłoby to idealne miejsce na organizację takiego spotkania, również pod kątem karty dań. 8-) W każdym razie szukałbym czegoś w ten deseń - przestrzennie i swobodnie, ale bez alienacji.

Nie wiem czy wpadne, ale polecam w takim razie lokal o nazwie "Slony", na skrzyzowaniu Kruczej, Mokotowskiej i Pieknej.

Ceny podobne, karta dan duzo wieksza, jedzenie lepszej jakosci i mozna usiasc, a nawet zarezerwowac stolik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zdążę wypolerować moje ordery, chyba poproszę o to mojego kamerdynera, którego współdzielę z piratem. Oczywiście o ile wróci z polowania, bo pirat poluje na kuropatwy, które wejdą na bespoke'owy stół wigilijny.

W środę 21 XII mógłbym ok. 20.30. Ale bez szaleńśtw, bo w czwartek rano praca; wieczorem będę już w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczorem będę już w Szczecinie.

Optymista. Chyba ominęła Cię ubiegłoroczna trauma.

Skąd wiesz, może leci prywatnym helikopterem? :)

O-d-r-z-u-t-o-w-c-e-m. Jestem jak najlepszej myśli o możliwościach kolegi Proca, ale w PL jest mniej latających komercyjnie helikopterów niż samolotów (co jest dość dziwne, swoją drogą).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, proponuję środę - 21 grudnia.

Wypadałoby, żeby stawiły się wszystkie osoby koloru niebieskiego i zielonego, które mają możliwość pojawić się w tym czasie w W-wie. Można wpaść choćby na godzinkę.

Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać osobiście Macaroni Tomato - również serdecznie zapraszamy. Podobno w kulminacyjnym momencie imprezy wszyscy blogerzy z forum zrobią sobie wspólne zdjęcie i będą podpisywali się na przyniesionych egzemplarzach książki "Gentleman [...]".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.