Skocz do zawartości

[Poznań] Dąbrowski & Góral Marka Krawiecka


domgra

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Miałem okazję korzystać z usług panów i bardzo ich sobie chwalę. Garnitur wizytowy prezentuje się i nosi bardzo dobrze, podobnie jak płaszcz. Jeśli klient znajdzie jakiś mankament, starają się jak mogą, aby go ostatecznie usatysfakcjonować. Poza tym to bardzo kulturalni, inteligentni i uprzejmi ludzie.

Pozdrawiam

Ioannes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pytającego, to chcę się obronić. W żaden sposób nie jestem z nimi związany.

Ogólnie to jestem na etapie szukania garnituru ślubnego, kusi mnie spróbowania szycia miarowego (MTM). W trakcie przeczesywania internetu natrafiłem na nich, ale ciężko znaleźć jakieś opinie na ich temat. Stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeden z właścicieli firmy pracował kiedyś u Milera. Oferowane akcesoria i buty wydają się dobrej jakości (szczególnie poszetki Ramplays & Co). Lookbok wygląda przyzwoicie (jest tendencja do przykusych marynarek i mocnego dopasowania, ale takie są obecne trendy). Natomiast cenowo jeżeli chodzi o bespoke, to moim zdaniem popłynęli. Nie wiem jak z MTM bo nie mam doświadczeń z tą usługą.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wiedziałem, że to forum dotyczące teorii spiskowych. Oczywiście, mogą mi Panowie wierzyć bądź nie. W każdym razie Panowie zimmermann i pmichal skutecznie i nieodwołalnie zniechęcili mnie do uczestniczenia w tym forum.

Panu domgra z kolei życzę powodzenia w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Zamówiłem koszulę, przyszła - kolor zupełnie inny niż na stronie, duża plama przy zapięciu (!), nie można było jej przeoczyć, musieli to widzieć, ktoś zostawił jakieś jedzenie, brakuje jednego fiszbina, koszula bardzo mocno slim. Koszula wrzucona do miękkiego worka. Nie zwrócę bo nie chce mi się w to bawić, ale drugi raz już się nie skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2020 o 12:02, krk_mar napisał:

Zamówiłem koszulę, przyszła - kolor zupełnie inny niż na stronie, duża plama przy zapięciu (!), nie można było jej przeoczyć, musieli to widzieć, ktoś zostawił jakieś jedzenie, brakuje jednego fiszbina, koszula bardzo mocno slim. Koszula wrzucona do miękkiego worka. Nie zwrócę bo nie chce mi się w to bawić, ale drugi raz już się nie skuszę.

A którą kupiłeś ?

Ja myślałem o tej:

https://www.dabrowskigoral.com/kategoria/outlet/niebieska-prazek

Ale po czymś takim to poważnie się zastanowię..

 

Są podobne paski u Romana, ale rozmiaru brak:

https://zackroman.com/koszula-niebieska-w-biale-paski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 17:23, piotrassss napisał:

 

zamówiłem jeansową, zdjęcia na stronie są robione z mocna lampą i kolory są żywsze na zdjęciu. Podejrzewam, że z tą w paski jest tak samo i raczej kolorystyka będzie jak u Romana. Też nad nią myślałem, podoba mi się, ale w końcu zamówiłem coś podobnego z CT:

https://www.ctshirts.com/uk/classic-collar-soft-washed-stripe-shirt---light-blue/CSR0833LBUM4S.html?singleRes=true&searchtype=text&q=CSR0833LBUM4S

BTW:  Plama po praniu zeszła. Koszula jest dobrze odszyta, ale:

1. nosze 42 i to jest bardzo ciasne na szyji, nie do zapięcia nawet, raczej zamówiłbym następnym razem kołnierzyk 43.  

2 Koszula jest bardzo mocno slim fit, mam problem z jej zapięciem. No chyba, że ten rozmiar większy. 

Jednak koszule z Londynu są teraz na wyprz pół tansze (np TML czy CT), leżą sie świetnie, rozmiar idealny, wysyłka w parę dni w domu. Zostanę przy tej opcji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.