Skocz do zawartości

[WROCŁAW] Diuk Showroom


Shimoyama

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas poszukiwań smokingu trafiłem do atelier Diuk Showroom.

Firma mieści się we Wrocławiu przy Al Wiśniowej 43.

W ofercie mają gotowe fraki, smokingi oraz garnitury. Oprócz tego krawaty, muchy, kamizelki, buty spinki etc.

Dodatkowo szyją koszule (ok 500 PLN) i garnitury (cena w tym momencie nieznana) MTM z materiałów:

Loro Piana,

Corpus Line,

Odermark,

Ermenegildo Zegna,

Dormeuil,

Hollan and Sherry.

Dodatkowo firma prowadzi sprzedaż i wypożyczalnię mody ślubnej.

Czy ktoś miał może doświadczenie (dobre lub złe) z w/w atelier :?:

Niestety nie było właściciela, który jest równocześnie osobą obsługującą część męską.

P.S.

Umówiłem się na sobotę 10/12 z właścicielem. Dam znać co i jak.

Pozdrawiam,

PMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona niezbyt zachęca ...

http://www.diuk.eu

To prawda,

Strona wygląda jak reklama taniej mody ślubnej ;) .

Co do obsługi to trudno powiedzieć, pani z którą rozmawiałem zajmowała się tylko modą ślubną właśnie... :?

Wewnątrz natomiast posiadają 3 piętra pełne wyposażenia, od butów po cylinder (lub melonik).

Co do MTM tak jak napisałem w poście głównym spotkanie mam umówione w sobotę 17/12.

Postaram się zrobić trochę zdjęć (jak pozwolą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

pierwszy post, od czegoś trzeba zacząć. Dziś odwiedziłem to miejsce, trochę w akcie desperacji, schudłem 20 kg i potrzebowałem garnituru na gwałt. Obsługa bardzo miła i czekam na odbiór w piątek, MTM, na bespoke mnie nie stać, a w związku ze stratą wielu kilogramów i tak wydałem już straszne kwoty na garderobę, a to jeszcze nie koniec. Podzielę się wrażeniami po odbiorze.

Strona faktycznie odstrasza aczkolwiek na miejscu byłem bardzo mile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pierwszy post, od czegoś trzeba zacząć. Dziś odwiedziłem to miejsce, trochę w akcie desperacji, schudłem 20 kg i potrzebowałem garnituru na gwałt. Obsługa bardzo miła i czekam na odbiór w piątek, MTM, na bespoke mnie nie stać, a w związku ze stratą wielu kilogramów i tak wydałem już straszne kwoty na garderobę, a to jeszcze nie koniec. Podzielę się wrażeniami po odbiorze.

Strona faktycznie odstrasza aczkolwiek na miejscu byłem bardzo mile zaskoczony.

W poniedziałek składasz zamówienie, a piątek odbierasz gotowy garnitur MTM? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie robię w tym momencie z siebie błazna, jestem dość świeży w temacie, ale na to mi wyglada z tego co wiem co znaczy MTM. Akurat jestem a dość wyjątkowej sytuacji, duzy pośpiechu ale i sporo szczescia, oczywiscie musiałem pójść na pewne ustępstwa ale nie mialem zbytnio wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie robię w tym momencie z siebie błazna, jestem dość świeży w temacie, ale na to mi wyglada z tego co wiem co znaczy MTM. Akurat jestem a dość wyjątkowej sytuacji, duzy pośpiechu ale i sporo szczescia, oczywiscie musiałem pójść na pewne ustępstwa ale nie mialem zbytnio wyboru.

Dobrze mnie zrozum, ja nie twierdzę, że to niemożliwe, po prostu taki termin robi wrażenie. O ile dobrze pamiętam quasi-autobiograficzną książkę Wiśniewskiego (z Gdyni), to nawet bespoke garnitur można dobrze uszyć w kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Podbiję wątek - czy od tego czasu nikt więcej nie miał styczności z Diukiem we Wrocławiu?

Shimyama, holmes - jak Wasze wrażenia?

Pewne doświadczenia są.

Ostatnio byłem w pilnej potrzebie kupienia smokingu w związku z odbiorem nagrody (zaproszenie black tie).

Czasu było mało więc MTM nie wchodziło w grę.

Właściciel firmy okazał się bardzo kompetentną osobą i zorganizował wypożyczeni smokingu.

Szybko sprawnie i bez problemów.

Smoking nie był najlepiej dopasowany ale w ciągu trzech dni to i tak nie było źle.

Oceńcie sami.

post-2408-13658924402888_thumb.jpg

post-2408-13658924403226_thumb.jpg

Zastanawiam się nad uszyciem smokingu w tym atelier.

Decyzja jeszcze nie zapadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.