Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza nowina z Warszawskiego podwórka 

Do miasta w formie filii, we współpracy z bardzo dobrze zaopatrzonym sklepem bławatnym, sprowadził się znany wielu Mistrz Michał Stenka z Żukowa.

Jeden z młodszych w swoim fachu ale już z bardzo pokaźnym dorobkiem. Jest otwarty na nowe wyzwania i nietypowe rozwiązania, myślę, że każdy bez problemu się z nim dogada.

Miły i rzetelny człowiek, polecam. 

Michał Stenka Krawiectwo Męskie ul. Magazynowa 9 Warszawa Mokotów 

jest strona fb gdzie można śledzić poczynania na bieżąco: 

https://www.facebook.com/Mistrz-Michał-Stenka-Krawiectwo-Miarowe-Warszawa-Tkaniny-Włoskie-769192786749410/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało u nas opinii o Panie Michale. Znalazłem coś sprzed kilku lat. Jakieś bieżące doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem umówiony na piątek na zbieranie miary, planuję spodnie sztruksowe, będę na bieżąco raportował - czego się dowiedziałem, to że tę warszawską filię osobiście nawiedza właśnie w piątki, ale taką informację dostałem w dniu jej otwarcia, więc kto wie, jak to czas zweryfikuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy dostarłem do zakładu, krawiec zajmował się jeszcze przez dłuższy czas wcześniejszym klientem, więc byłem obsługiwany przez młodego pracownika. Wspólnie ustaliliśmy wszystkie prawie detale, po czym czekaliśmy na dyspozycyjność krawca, by zebrać miarę i ustalić ostatnie szczegóły. Pracownik sympatyczny, dokładny, o nic zapytać nie zapomniał, ale cierpi na dosyć dokładne wyobrażenia o tym, jak powinny ubrania wyglądać, co trochę starło się z moimi preferencjami - między innymi zdziwienie wywołało zamówienie guzików na szelki po zewnętrznej stronie, a szerokość spodni dołem 19cm uznał za absolutne maksimum - później, przy zbieraniu miary i ustalaniu ostatnich szczegółów już z krawcem, stanęło na 20cm. Samo zebranie miary było szybkie i bezproblemowe, ale ciężko powiedzieć coś więcej - do pierwszej przymiarki możemy tylko zgadywać, czy miara została zebrana dokładnie, ani czy będzie dobrze potem zinterpretowana. 

Słowo jeszcze o samym zakładzie - jest to sklep z tkaninami, w którym w piątki urzęduje i krawiec, i to z asortymentu tego sklepu można korzystać. Z rozmowy z właścicielem dowiedziałem się, że zapasy materiałów, które miał, przerosły jego oczekiwania, przez co przestrzeń, poza głównym pokojem, jest wypełniona twórczym chaosem, który wypełza i do głównego pokoju, znajdując sobie mieszkanie na stole. Co za tym idzie, jeśli się rozgląda za jakąś tkaniną, trzeba mieć trochę cierpliwości, albo wrócić kiedy indziej, gdy miejsce zostanie doprowadzone do większego porządku. 

Wspomniałem, że zamawiam sztruksy - jednak w tej chwili z asortymentem sztruksu jest nie najlepiej, zgarnąłem kupon na spodnie w podobnej tonacji, ale znacząco innym kolorze, niż pierwotnie miałem w planach, więc może to rzutować w przyszłości na moją ocenę gotowych spodni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi