Skocz do zawartości

Piwa dla dżentelmena


Fingor

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze się nie obrazić ale jeśli Pan nie będzie dobrze ubrany a piwo nie będzie w kuflu to tak.

Nie obrażam się, tylko ciekawy sposób znalazł Pan by się nam przedstawić i z nami zapoznać.

... i jeszcze jedno:

nie jestem fanem malinek ;) Ja z kolei wieczór zaczynam od:

tak, wiem że to nie jest piwo ;)

post-494-13658922202385_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DonCorleone

Nie obrażam się, tylko ciekawy sposób znalazł Pan by się nam przedstawić i z nami zapoznać.

Niestety na forum nie ma kategori "Przywitaj się!". Gdyby była lepiej bym się zaprezentował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DonCorleone

Ja za piwem nie przepadam. Kojarzy mi się z Kiepskimi i pijaczkami na wieśniackich imprezach.

Bardzo chciałbym wybrać się do Włoch ale rodzice wolą jachać na nasze polskie góry. Ale za pare lat wyprowadzam się do Toskani, gdzieś niedaleko Florencji.

:lol::lol::lol:

Co to ma spólnego z tematem? Co w tym takiego śmiesznego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za piwem nie przepadam. Kojarzy mi się z Kiepskimi i pijaczkami na wieśniackich imprezach.

Bardzo chciałbym wybrać się do Włoch ale rodzice wolą jachać na nasze polskie góry. Ale za pare lat wyprowadzam się do Toskani, gdzieś niedaleko Florencji.

:lol::lol::lol:

Co to ma spólnego z tematem? Co w tym takiego śmiesznego?

Jeździ się w góry, nie na góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DonCorleone

Przepraszam za błędy. Poprawiłem. Nie jestem poetą więc nie umiem się jakoś specjalnie wysłowić. A xkoziol tylko czeka aby komuś dokopać i się z niego pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za błędy. Poprawiłem. Nie jestem poetą więc nie umiem się jakoś specjalnie wysłowić. A xkoziol tylko czeka aby komuś dokopać i się z niego pośmiać.

Przestań się już mazać. Na początek proponuję żebyś przez parę dni lepiej poznał forum i panujące tu zwyczaje. Nikt się nie będzie z Ciebie nabijał o ile sam się o to nie postarasz (a muszę przyznać że początek miałeś pod tym względem niezwykle udany).

Tak na marginesie, Twój wiek naprawdę nie ma tu nic do rzeczy. Nasz drogi Doktor jest równie młody a wszyscy szanują go ze względu na imponującą wiedzę i rozsądne posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DonCorleone

Przepraszam za błędy. Poprawiłem. Nie jestem poetą więc nie umiem się jakoś specjalnie wysłowić. A xkoziol tylko czeka aby komuś dokopać i się z niego pośmiać.

Przestań się już mazać. Na początek proponuję żebyś przez parę dni lepiej poznał forum i panujące tu zwyczaje. Nikt się nie będzie z Ciebie nabijał o ile sam się o to nie postarasz (a muszę przyznać że początek miałeś pod tym względem niezwykle udany).

Tak na marginesie, Twój wiek naprawdę nie ma tu nic do rzeczy. Nasz drogi Doktor jest równie młody a wszyscy szanują go ze względu na imponującą wiedzę i rozsądne posty.

Koleś sam na mnie wyjechał. Zamiast spokojnie wyjaśnić co mu nie pasuje to się ciska i naśmiewa.

A co do piwa to nie może mi się z niczym kojarzyć? Na przykład apaszka kojarzy mi się z cowboy'ami i to nikogo też nie razi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym faktycznie może być problem, ale nie ma co krakać na zapas, a w najgorszym wypadku pocieszę się którymś z Ciechanów :-)

EDIT

I faktycznie wszystkich nie mieli - póki co kupiłem "dobry wieczór", "atak chmielu" i "dymy marcowe". Pozostałe mają mieć do piątku

Cena trochę wysoka (6-7 zł za butelkę) - przy moim dziennym spożyciu z torbami pójdę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.