Skocz do zawartości

Krawiec Tadeusz Wiśniewski - ul. Śniadeckich W-wa


torunianin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Szyłem u niego dwa garnitury. Nie wyszły źle, ale znacznie bardziej byłem zadowolony ze współpracy z panami Mazurczakiem i Trzaską. Z detali mogę wymienić m.in. trzy guziki na rękawach marynarki (standardem są cztery, o czym wtedy nie wiedziałem; M&T zaproponowali 4), brak pętelki po wewnętrznej stronie lewej klapy (do przytrzymywania kwiatka w butonierce; M&T zrobili pętelkę). Poza tym: zabrakło mi doradztwa, np. podwójny rozporek marynarki vs pojedynczy (teraz wiem, że podwójny to jest o niebo lepszy; M&T tez to wiedza i dziela sie ta wiedza z klientem); szerokość spodni na dole: 22 cm, teraz widze, ze lepiej by wyglądały o 1 cm węższe (M&T od razu zaproponowali 21 cm).

Podsumowując: nie byłem niezadowolony, ale teraz widzę, że za niewiele wyższą cenę mogę otrzymać usługę wyższej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość boom_mike

Ja szylem u Wisniewskiego swoj najbardziej wizytowy garnitur (okazje typu black tie). Jest on jednym z moich ulubionych garniturow aczkolwiek, idac do Wisniewskiego wiedzialem czego chce. Nie sadze, zeby osoba obslugujaca znala sie na modzie, trendach (sama wygladala na dosc slabo ubrana i nie budzaca zaufania).

Wyszlo super, ale mialem kilka poprawek. Garnitur po kilku miarach oddany na gotowo mial troche mankamentow, ktore zostaly usuniete. Osoby nie zwracajace uwagi na detale pewnie by garniutur odebraly, a byl nie do przyjecia w mnie.

Podsumowujac: Trzeba pilnowac, ale efekt wyszedl niesamowity.

Dodam, ze wybierajac material warto wyjsc z nia na zewnatrz zobaczyc jak wyglada w swietle dziennym bo oswietlenie u Wisniewskiego w Warszawie mocno wypacza kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dość stara pracownia z długą historią. Nie mylić z popularnym na forum krawcem, panem Januszem Wiśniewskim. Ceny za igłę od 2,000 złotych. W pracowni jest dostępnych sporo próbników Dormeuil, Scabal oraz kilku angielskich producentów.

Niestety, podana strona internetowa nie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.