Jump to content
Sign in to follow this  
Marcous

[Andells] Spodnie

Recommended Posts

Po wczorajszej wizycie we wrocławskim Atelier Andells chciałem podzielić się z wami moim wrażeniami.  Wprawdzie to już drugie odwiedziny, ale jak to w dzisiejszych czasach bywa, wielu z nas cierpi na chroniczny brak czasu, więc dopiero teraz udaje mi się napisać parę słów... Moją  przygodę z Andells   rozpoczął konkurs filmowy , w wyniku, którego  decyzją  jury i fundatora nagrody  @Andellsotrzymałem niezwykłą  możliwość uszycia na miarę spodni, za co serdecznie dziękuje. Tym bardziej cieszy mnie ta nagroda , iż jest to moje pierwsze spotkanie z szyciem na miarę od podstaw. 
Atelier jest świetnie zlokalizowane , mieści się w pięknej kamienicy bardzo blisko wrocławskiego Rynku,  samo wnętrze pracowni urządzone jest bardzo gustownie a jednocześnie dobrze oddaje ducha pracy twórczej. Co do spotkań mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Ogromny wybór tkanin jak i podejście  zespołu powodują,  że poleciłbym tą pracownię każdemu, kto chciałby skorzystać z usług krawiectwa miarowego. Szczególnie ujęła mnie wiedza i profesjonalizm Pani Joanny,  na którą się zdałem będąc "zielony" w temacie bespoke.  Dowiedziałem się sporo o aktualnych trendach, modach, procesie i technice pracy , aspektach dobrania odpowiedniego kroju do sylwetki itp.   Aktualnie jesteśmy po wyborze tkaniny, fasonu i detali  (jak na pierwszy raz wybrałem bardzo tradycyjny krój)  oraz po zdjęciu wymiarów.  Za jakiś czas czeka mnie  pierwsza przymiarka. 
cdn...

  • Like 3
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nie zaglądałem na forum ;) Z polecaniem jeszcze się wstrzymać: "poleciłbym tą pracownię każdemu, kto chciałby skorzystać z usług krawiectwa miarowego. " chwalić dopiero jak zrealizujemy :D Pół żartem, pół serio :D Do zobaczenia ;) 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.