Skocz do zawartości

Poszukiwane buty skórzane na stopę o dużej tęgości - brogsy, oxforty itp.


MarkyM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono forumowiczów,

przepraszam, że tak bez rozpisywania się, ale za to przecież ceni się fora internetowe. 

Szukam obuwia skórzanego dobrze wykonanego. Jakości na poziomie Loake, Berwick. Niestety mam stopę w przedniej części o dużej szerokości, więc potrzebuję butów o tęgości przynajmniej H. Poza tym rozmiar w normie, mieszczący się w najczęściej wybieranych. Nawet próbowałem ofert popularniejszych sklepów wraz z wysłaniem pomiarów i prośbą o sugestie. Niestety wszystkie pary, które przesyłali były za wąskie.

Może ktoś z Was miałby dla mnie jakieś wskazówki? Za każdą z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 4.10.2018 o 07:19, Rudolf napisał:

Dzięki. Sorry za odpowiedź poniewczasie. Zapomniałem o temacie. :)

A nic dostępnego na rynku polskim nie przychodzi Ci do głowy?

Na razie udało mi się wreszcie przymierzyć wygodne brogsy od Ecco, ale one za bardzo idą w stronę casual.

Podsumowując: Barker Portrush za £245.00. Tęgość H / 4E. Nie wiem niestety jak z rozmiarówką. I jeszcze Barker Staines. Szkoda, że podeszwa na skórze.

EDYCJA:
Znalazłem jeszcze inne buty spełniające wymagania na papierze - Sanders Guildford.

Od Clarksa można parę modeli dostać w opcji H:

  1. Batcombe Wing,
  2. Becken Cap,
  3. Coling Boss,
  4. Coling Limit.

PS
Orientuje się ktoś z was może, ile wychodzi zwrot DHL-em do Herringshoes albo Pediwear?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na formalne okazje polecam parę takich butów:

https://patine.pl/manufacturer/patine/oxford-black-h-77001.html

Niech rekomendacją będzie fakt, że mój ojciec, który ma duży problem z doborem rozmiaru ze względu na szeroką stopę i jest uprzedzony do zakupów butów przez internet ("bo na pewno będą za wąskie") odnalazł się w nich doskonale i stwierdził, że są wygodne od pierwszego założenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.