Jump to content
saphir.pl

Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

Recommended Posts

Piękna realizacja! Nosić, bo "kitku" jakby sugerował, by model zaprezentował się w nowych butach na wybiegu ;) 

• Like 1

Nie ma takich planów, ale sam pomysł ciekawy. Nie wiem czy w tej formule, bo Andrzej przecież i tak wszystkie realizacje publikuje na swoim insta, ale można pomyśleć nad stworzeniem na przykład albumu z realizacjami (fotki Andrzeja) oraz butami na nogach klientów po dłuższym czasie użytkowania ... to tak na gorąco :) 

• Like 1

W dniu 28.05.2019 o 01:51, Stormont napisał:

Nie mogłem się doczekać na zamszowe Yanko, więc kupiłem zamszowe derby od Patine.

Jestem bardzo zadowolony. Przesądza o tym nie jakość zamszu (jest ok, bez fajerwerków) czy wykonanie (wszystko jak na razie ok), ale pasujące na mnie kopyto, co przekłada się na wygodę butów.

Jestem przyzwyczajony do tego, że od dłuższego czasu nie mogę wstrzelić się w żadną markę i buty w segmencie 1000-1500 są za wysokie, za krótkie, za wąskie, a czasem, jeśli bardzo przestrzelę, za szerokie. W tym wypadku strzał okazał się w dziesiątkę. W moim przypadku z Ina G jest dużo lepiej niż TLB na Alan G. Może to kwestia otwartej przyszwy? Nie wiem. Za jakiś czas przetestuję na zamkniętej.

Kupiłem lotniki. No i pięknie! Buty ładne, kopyto super się nosi.

Szkoda trochę TLB, które ewidentnie mi nie leżą i łamią się koszmarnie.

Czy ktoś z moderacji jest w stanie powiedzieć, co się stało z wydzielonym swego czasu wątkiem dla szerokostopych, do którego link był w tym poście:

?

Nie umiem nigdzie znaleźć treści tam zawartej (na pewno nie w tym temacie)...

@Edycja: Ok, znalazłem, link dla zainteresowanych:

W dniu 22.05.2019 o 14:40, Mr.G napisał:

Pytanie do tych co posiadają buty na kopycie TJ Vistula 

Jakie są długości wkładki dla tego kopyta w rozmiarach 6 i 7 i który z nich będzie odpowiedniejszy dla stopy 26,5cm kiedy preferuje mocniejsze dopasowanie buta ala skarpetka? 

Ja dla swojej stopy 26 cm wziąłem 6,5 w G (szeroka stopa) i jest skarpetkowo. Dla Ciebie zatem proponowałbym 7. Tęgość wg uznania - ja normalnie noszę 7 w F, ale w Vistuli w 7F latała mi pięta i było za ciasno. Może coś Ci to pomoże....

• Like 1

Sporo tu fajnych słów na temat tych butów.Ja mam bardzo odmienne zdanie to dziwolągi moim subiektywnym zdaniem po tym.

Niby długość i tęgość dobra a zapiąć nie ma szans a szkoda bo bardzo mi się widział kształt tych butów kopyto TJ Ina G 10.

Yanko nosze 960G 10 inne buty w tęgości F zatem sam nie wiem.One mają dziwny krój zapięć,chyba...😡 

But.png

Może nie na temat, ale aż się chce skomplementować - piękne racice milordzie!

• Upvote 1

Nie o taką podpowiedz mi chodziło,nóżki jak nóżki 😁,jest jakaś norma tęgości stóp że obwód 20 cm to G a 22cm to H ?czy pozostaje próba przymiarek?

W sumie to dziwne,że polskie G węższe od angielskiego F...chm.

Zajrzyj do solidnego sklepu i zobacz jakie kopyta i typy butów na ciebie pasują. Przymierz, odrzuć to co zupełnie nie zdaje egzaminu.

I z pokorą przyjmij to że pewne modele nie będą już nigdy dla ciebie i już.

Mam wysokie podbicie i szeroką stopę. I wiem że żadne torpedy mi nie podejdą bo musiałyby być rozmiaru 50 a noszę 42,5.

• Like 1