Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: TLB


mds

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Xune napisał:

@Tanatos70 Czekam niecierpliwie :D

 

34 minuty temu, mds napisał:

@Tanatos70 Co to za kopyto i jaka tęgość? Wyglądają na dość komfortowe w podbiciu skoro już przy pierwszym założeniu nie masz żadnej "V-ki".

No o.k. to tak na "już":

zamówienie MTO podjęte ad hoc w promocyjnych dniach. Ustaliłem z niezawodnym supportem Patine, że przy moim wyborze:

Wybierz skórę: Suede Marron, Wybierz model: Murphy 503, Wybierz podeszwę: Leather Sole

i wymiarach stopy+ doświadczenia z innymi butami (w Yanko nie jestem mocny) bezpiecznie będzie wziąć mój standardowy rozmiar, ale w tęgości G.

Ta decyzja okazała się, jak widać powyżej, strzałem w dziesiątkę. Buty są z wyglądu dynamiczne, ale oferują sporą przestrzeń nad palcami i w podbiciu- mam wysokie, a przysłowiowa "przyszwa" (przyzwyczaiłem się do tego, być może technicznie nieprawidłowego, określenia) schodzi się jak ulana. Jednym słowem- świetne kopyto dla mnie. Wykrój podeszwy zbliżony jest kształtem i wymiarowo do kopyta F Vassa. TLB są jednak obszerniejsze/wyższe w podbiciu i w palcach (na wysokość- więcej miejsca nad palcami). Są przez to wygodniejsze od "pierwszego założenia". Przynajmniej dla mnie.

EDIT: oczywiście kij ma dwa końce, a medal dwie strony 🙂. Większa przestrzeń i minimalny luz nad palcami jest wygodny. Jednakowoż może skutkować gorszym/brzydszym łamaniem się buta. Wszystko jednak okaże się w swoim czasie. Na razie jest o.k.

Zamsz fajny, nie odbiega specjalnie od tego co oferuje AS czy C &J (pierwsze wrażenia), ale na jego ocenę jeszcze przyjdzie czas. Jakość wykonania również oceniam wysoko, na poziomie angielskich konkurentów. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że nie przyglądam się butom bardzo dokładnie. Jeżeli coś nie kłuje po oczach, to nie zawracam sobie tym głowy :D

Kilka zdjęć zrobionych dzisiaj, już po pierwszym wyjściu (po wyjęciu z pudełka jakoś się nie złożyło na fotki):

1.thumb.jpg.5456e2b2a561aa0d0fe9d2a1c18ad29f.jpg2.thumb.jpg.993d4920f68078c65a6ea0f9d7dfae89.jpg3.thumb.jpg.831bf11a1b31bc17161d3ef26252b15c.jpg5.thumb.jpg.386ca12b98bcadadd9f27c147475321f.jpg4.jpg.e5e2d1cd03cf1dddffd90d43a3453460.jpg 

 

 

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tanatos70 napisał:

Zamsz fajny, nie odbiega specjalnie od tego co oferuje AS czy C &J (pierwsze wrażenia)

Autor Shoegazing wspominał że zamsze w TLB to reverse calf i generalnie stawiał markę gdzieś na wysokości C&J, chociaż zaznaczył że to taka szybka opinia.

Dzięki za zdjęcia i kilka słów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xune napisał:

Autor Shoegazing wspominał że zamsze w TLB to reverse calf i generalnie stawiał markę gdzieś na wysokości C&J, chociaż zaznaczył że to taka szybka opinia.

Dzięki za zdjęcia i kilka słów :)

Ja również "na szybko" zgadzam się z cytowanym autorem 🙂

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.