Skocz do zawartości

Spodnie idealne...


preux

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tzw. some crazy shit - niezwykle ciekawe tradycyjne angielskie/niemieckie spodnie z wysokim stanem:

http://www.berlin-bespoke-suits.com/highrise.html

Nie trzeba nic robić, slajdy w tle same się zmieniają.

Te same patenty do obejrzenia na japońskiej stronie:

http://www.the30sstyle.com/

Trzeba wejść do galerii i kliknąć na pierwszy zestaw "Gray Alternate Stripe Single Breasted Three-Piece Suit".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie spodnie idealne, to takie z rozporkiem posiadającym zamek automatyczny. Raz tylko w życiu kupiłem spodnie na guziki w tym miejscu i to był jeden z największych błędów ubraniowych ;) A gdzieś pojawiła się relacja, jakby Ambrosi robi wszystko po swojemu i jak się nie podoba, to wynocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie spodnie idealne, to takie z rozporkiem posiadającym zamek automatyczny. Raz tylko w życiu kupiłem spodnie na guziki w tym miejscu i to był jeden z największych błędów ubraniowych ;) A gdzieś pojawiła się relacja, jakby Ambrosi robi wszystko po swojemu i jak się nie podoba, to wynocha.

+++ tylko na zamek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamek automatyczny

???

Chyba chodzi o zamek błyskawiczny zwany kiedyś eklerem (z fr. éclair - błyskaiwca) lub potocznie suwakiem. ;)

Potwierdzam w modzie męskiej 1957/58 używają słowa ekler na określenie zamka błyskawicznego. To co Panowie rezygnujemy z suwaka na rzecz eklera? W końcu poszetkę i brustaszę wydobyliśmy z otchłani niebytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamek automatyczny

???

Chyba chodzi o zamek błyskawiczny zwany kiedyś eklerem (z fr. éclair - błyskaiwca) lub potocznie suwakiem. ;)

Potwierdzam w modzie męskiej 1957/58 używają słowa ekler na określenie zamka błyskawicznego. To co Panowie rezygnujemy z suwaka na rzecz eklera? W końcu poszetkę i brustaszę wydobyliśmy z otchłani niebytu.

Osobiście wolałbym nie mieć eklera między nogami ;)

Dołączona grafika

Zamek automatyczny to taki na pilota? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę od kilku dni spodnie z materiału fil a fil (już w zasadzie vintage) Carlo Barbera 12 oz dla H. Lesser and Sons i....w ogóle się nie gniotą. Wczoraj po całym dniu je zdjąłem, dokonałem oględzin i zdumiał mnie brak harmonijek. To są dla mnie spodnie idealne :) Uszył je Tadeusz Baś z Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę od kilku dni spodnie z materiału fil a fil (już w zasadzie vintage) Carlo Barbera 12 oz dla H. Lesser and Sons i....w ogóle się nie gniotą. Wczoraj po całym dniu je zdjąłem, dokonałem oględzin i zdumiał mnie brak harmonijek. To są dla mnie spodnie idealne :) Uszył je Tadeusz Baś z Łodzi.

Bez zdjęć się nie liczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę od kilku dni spodnie z materiału fil a fil (już w zasadzie vintage) Carlo Barbera 12 oz dla H. Lesser and Sons i....w ogóle się nie gniotą. Wczoraj po całym dniu je zdjąłem, dokonałem oględzin i zdumiał mnie brak harmonijek. To są dla mnie spodnie idealne :) Uszył je Tadeusz Baś z Łodzi.

Mam spodnie z bliźniaczego materiału i potwierdzam, wełna jest rewelacyjna. Bardzo dobrze trzyma fason i w ogóle się nie gniecie. To chyba w ogóle spora przewaga cięższym materiałów nad lżejszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 11 months later...

"Większość mężczyzna po wejściu w świat klasycznej elegancji chce być oryginalnym na siłę. Stara się być mądrzejszym od poprzedników. Przypomnijmy sobie mój dwurzędowy beżowy garnitur sportowy z nakładanymi kieszeniami. Zamówienie było ciekawe i wystudiowane, ale w pewnym sensie nierozsądne. W szafie miałem tylko miarową, zieloną (!) marynarkę tweedową, która wymagała kilku poprawek oraz kilka marynarek z wieszaka. W rezultacie cierpiałem, bo zdarzało się, że autentycznie nie miałem, w czym chodzić. Beż i zieleń to nie są uniwersalne kolory dla mężczyzny. Dziś na pierwsze bespoke zleciłbym po prostu zestaw klubowy (granatowa marynarka i szare spodnie). Od kilku miesięcy to moja ulubiona kombinacja. Ręka sama sięga po szare spodnie, a inne zaczynają mieć odleżyny w szafie. Już mam zakładać brązowe, albo beżowe, a mój wzrok pada ciągle na szare."

http://www.szarmant.pl/szare-spodnie

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.