Skocz do zawartości

testowanie japońskich kosmetyków do skór Bootblack


Beny23

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawe recenzje, ale skłaniające do samodzielnego przetestowania kosmetyków. Być może zatraciłem umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale z pierwszych postów wynika że Bootblack > Saphir, a z ostatnich że Saphir > Bootblack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze zbyt mało doświadczenia z tymi japońskimi kosmetykami, choć dysponuję już pokaźną paletą. Pierwsze wrażenia- bardzo pozytywne. Bez szału (kwestia "lustrzenia"), ale o.k. Niewielkim nakładem pracy można uzyskać bardzo dobre efekty. Z tym, że saphirami też można...przynajmniej dobre  :). Duże znaczenie ma jednak dla mnie trwałość uzyskanego efektu. I tutaj jeszcze trudno o jakieś "mocniejsze" fakty, ale mam wrażenie, że jest lepiej niż w przypadku Saphira. Przynajmniej w kwestii utrzymania pigmentu w miejscach, gdzie skóra najmocniej pracuje (zgięcia). Planuję jeszcze jakieś testy porównawcze, tylko z czasem się nie mogę ogarnąć. Szczyt sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Zajac Poziomka said:

Moje ogólne wrażenia z użytkowania kosmetyków Boot Black są takie, że dają świetne efekty naprawdę niewielkim kosztem. Być może Saphir faktycznie jest lepszy na poziomie "super high end pro" jak Yohei Fukuda, ale dla zwykłego użytkownika takiego jak ja BB są po prostu łatwiejsze w użyciu, wydajniejsze i wymagają mniej pracy żeby uzyskać dobry efekt. 

Jak na razie mam dokładnie takie samo wrażenie. Jestem jeszcze bardzo ciekawy wosku - przetestuję w weekend. Zestawu do "high shine" nie kupiłem, bo mam jeszcze mirror gloss saphira, którego nie zdążyłem przetestować, a jestem przekonany, że jak na moje umiejętności obydwa będą równie dobre.

"edge colour" właśnie zamówiłem z http://shoeshine-shop.com, jestem bardzo ciekawy efektów, bo dobra krawędź robi wielką różnicę. Nie kupiłem go w Japonii, bo trochę się bałem co by było gdyby buteleczka pękła w walizce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.