Skocz do zawartości

Aeroleather bootlegger kurtka skórzana


Wuj

Rekomendowane odpowiedzi

@Xune Najbardziej pasuje do MTM. Z wybranego modelu usunąłem kilka ozdób i kieszeni, zmieniłem paski zwężające z boków i w rękawach. Wydłużyłem plecy i rękawy, zwęzilem sam dół i brzuch, powiększyłem klatkę i barki. Wybrałem skórę, suwaki, materiał wewnętrzny. 

Edit:

Do Aero wysłałem też moje wymiary (plecy, barki, klatka wdech-wydech, przepona, talia, rękawy) oraz zdjęcia w pierwszej kurtce z preferencjami co do kroju - czy ma być slim, czy super slim. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuj - najlepsza skóra na forum, IMO jeden z trzech najlepszych postów na forum w 2018 i jeden z kilkunastu ever. Bardzo pomocne dla takich jak ja, poginających w Schocie jako placeholder, wiecznie obawiających się pytania „Wolny pan, na dworzec chciałem?”;-)
Patetycznie będzie: dziękuję:) Gratuluję i zazdraszczam.

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rumcajs43 napisał:

W sumie myślałem, że to będzie większa kwota. Biorąc pod uwagę, że miałeś wpływ na rozmiary itp. - to bardzo dobry zakup. W porównaniu do tej po prawej to dzień do nocy. Jaki jest rozmiar tej. "właściwej"?

Metkowo-40’. Ale de facto jest to 42 w barkach i klatce, wyszczuplona w talii, z przedłużonymi rękawami i plecami. Zamieszczę poszczególne wymiary. 

@rumcajs43 doprecyzowując: kopiuję zamówienie z maila od Aero // Brown CXFQHH // Size 40 //PIt to pit: 23,5, Shoulder: 19,5, Sleeve : 26.5" // Back: 26.5" // Zip Sleeves // Brown Cotton Drill Lining // Measurements >> Height 187cm – 6ft 1.75” // Relaxed Chest 111cm – 43.75” // Expanded Chest 117cm – 46” // Stomach 91cm – 36” // Waist 82cm – 32.25” //

Musiałem dopłacić 30 funtów za wszycie suwaków w rękawy. W typowym bootleggerze są rękawy sztormowe (czyli zwykły rękaw i ściągacz w środku).

Aero nie zmienia też dowolnie barków: musisz wybrać rozmiar (np 42) i ewentualnie skracać lub wydłużać, albo zwęzić w pasie. Wynika to z konstrukcji i grubości skory z konia. 

Ps kurtka waży 3 kg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2018 o 13:47, Wuj napisał:

 

Jako młodzian nie przejmowałem się fasonem itp. Nosiłem kilka różnych modeli skór, które jakościowo były naprawdę bardzo dobre (np. stare kurtki Marlboro). Niestety, ich krój powodował, że wyglądałem, jak taksówkarz z lat 90’ lub żołnierz mafii niskiego szczebla.

Bardzo trafnie spostrzegłeś, że jest to odzież nie wybaczająca niczego. Również przeglądałem te zdjęcia z fedoralounge.com. Chociaż ludzie tam są bardzo uprzejmi, to niestety widać, że przeciętny forumowicz wygląda w skórze jak mirek-handlarz samochodami albo cygański alfons.

Masz brzucho? Skórzana kurtka jest nie dla ciebie.

Jesteś gruby? Nie dla ciebie.

Jesteś krzywy, garbaty, etc? Jak wyżej.

Jedyna słuszna kurtka jest właśnie taka, jak u ciebie - mocno dopasowana, wręcz opięta, a na to trzeba mieć sylwetkę. Gratuluję zakupu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.