Skocz do zawartości
fan_dobrego_buta

J FitzPatrick Footwear

Rekomendowane odpowiedzi

@fan_dobrego_buta, widzę, że masz na allegro wystawione buty za jakieś 8 kafli - będzie dobrze ;)

Co do button boots, ja nie jestem wielkim fanem, ale widziałbym je właściwie w każdej smartcasualowej kombinacji. Na SF ktoś wrzucał zdjęcie ze zwykłymi chino i wyglądały super. U Ciebie pewnie problemem jest ile % rotacji taka para by dostała. Ja mam 3 pary trzewików i już mi jest szkoda tej jednej pary, której akurat przypada jedno wyjście na tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Żorż Ponimirski są to przepiękne trzewiki.  Mam czas wycofać się do 4.02., gdyż wtedy kończy się promo na JFP.

Na Allegro wystawiłem buty, które praktycznie leżą w pudle, a szkoda, .... i mogę bez nich żyć. Jest tam kilka perełek jak Skye3 czy Cheaney Wessex. Wszystkie uważam są dobrą ofertą cenową. Większość jest „jak nowa” lub nowa, jedynie niebieskie trzewiki Yanko można nazwać „używane”, jednak wciąż w rewelacyjnym stanie.

Wracając do rotacji-tak to jest problem, szczególnie w przypadku butów eleganckich. Przeważnie chodzę w casual, wiec królują Trickersy Bourton i Stow. Uważam, że są to rewelacyjne buty. Następnie pozostałe modele casual-owe C&J, Cheaney, AS itd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, fan_dobrego_buta napisał:

@Żorż Ponimirski 
Na Allegro wystawiłem buty, które praktycznie leżą w pudle, a szkoda, .... i mogę bez nich żyć. Jest tam kilka perełek jak Skye3 czy Cheaney Wessex. Wszystkie uważam są dobrą ofertą cenową. Większość jest „jak nowa” lub nowa, jedynie niebieskie trzewiki Yanko można nazwać „używane”, jednak wciąż w rewelacyjnym stanie.

Nie zrozum mnie źle, akurat uważam, że bardzo dobrze robisz (tak jak i całe Styleforum). Gdybyś był 9UK to i ja bym coś przytulił ;)

Właśnie te monki JFP, które kupiłem były założone 2x i wystawione na eBay.

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Żorż Ponimirski Nic negatywnego nie znalazłem w Twoim wpisie. :-)

Wczoraj o tym myślałem, że gdybym na początku mojej przygody z butami, znalazł taką ofertę jak moja na allegro, to miałbym problem, gdyż nie wiedziałbym czego nie zamówić.

Po wygaśnięciu oferty na allegro, to co zostanie powędruje na ebay UK i SF.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są!

Tak na szybko, stan idealny, dopasowanie świetne. NGT last mogą brać osoby około Yanko 915F (NGT jest odrobinę węższa w palcach) lub AS 99F (NGT jest odrobinę dłuższa). Czas pokaże jak się będą nosiły.

IMG_20190121_080636500.jpg

IMG_20190121_080642921.jpg

IMG_20190121_080727078.jpg

IMG_20190121_080810350.jpg

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Krzysiek_W napisał:

One mają klamerki po obu stronach tego samego buta? 😕

No właśnie !!! Na żadnym zdjęciu tego nie widziałem. Co ciekawe, pewnie dzięki temu wsuwa się je jak w kapcie, a później można bardzo dobrze to dopasować z obu stron.

Dopiero dotarłem do zdjęcia z góry z ich strony. Dla mnie to jest lekkie zaskoczenie, ale wizualnie wewnętrznej klamerki nie będzie praktycznie widać, a znacznie zwiększa to komfort zakładania i noszenia.

corliss.jpg

Edit: teraz sobie myślę, że single strap z trzema punktami stałego przyczepu byłoby bardzo trudno założyć.

Edytowane przez Żorż Ponimirski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech się dobrze noszą. Aczkolwiek dla mnie są zdecydowanie przekombinowane (jak zdecydowana większość butów tej marki IMHO). :)

• Oceniam pozytywnie 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Żorż Ponimirski napisał:

No właśnie !!! Na żadnym zdjęciu tego nie widziałem. Co ciekawe, pewnie dzięki temu wsuwa się je jak w kapcie, a później można bardzo dobrze to dopasować z obu stron.

Dopiero dotarłem do zdjęcia z góry z ich strony. Dla mnie to jest lekkie zaskoczenie, ale wizualnie wewnętrznej klamerki nie będzie praktycznie widać, a znacznie zwiększa to komfort zakładania i noszenia.

Edit: teraz sobie myślę, że single strap z trzema punktami stałego przyczepu byłoby bardzo trudno założyć.

No to się cieszę że ich nie kupiłem. klamerki od środka to pomyłka, obawiam się że będą ciągle o siebie zaczepiały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Krzysiek_W napisał:

No to się cieszę że ich nie kupiłem. klamerki od środka to pomyłka, obawiam się że będą ciągle o siebie zaczepiały.

Myślę, ze nie będzie problemu jeśli nie będę do nich zakładał spódnicy ołówkowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi