Skocz do zawartości

saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Wodzu napisał:

@wally, albo nie umiem się doczytać, albo nie wspomniałeś - jak wypadają te buty w tęgości G w porównaniu do Shoepassion (mam na myśli dopasowanie kopyta)?

W moim przypadku, nosze je teraz kilka godzin (pierwszy dzień) i są bardzo podobne. Pod wieczór nie odczuwam różnicy. Zresztą wydaje mi się, że pierwsze ze zdjęć porównawczych obrazuje, że na szerokość są podobne, a różnią się jedynie kształtem noska.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, saphir.pl napisał:

Poproszę po jednej parze 9.5 :mrgreen:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eye_lip napisał:

Imo sa identyczne (monki alan vs 915).

Alan 287,54 cm długość  (7,5 uk)

915  283,54 cm długość (7,5 uk) 

Normalnie gdy ja mam 7,5 UK to jak przymierzałem 8 UK 915 to kajaki jak dla mnie, próbowałem bo  z tęgością nie do końca w rozmiarze 7,5 UK. Czyli zostawiłbym 8 Uk na kopycie 915 gdyby nie to że wyglądają na za długie.Czyli patrząc na tabele od TLB to rozmiar 7,5 UK to jak Yanko 8 UK chodzi o długość.Chyba tylko jedno kopyto ma podobnie to "JONES " nawet krótsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, przy około 10 wyjściu w TLB Morrison 527 zauważyłem bardzo przyjemna rzecz, po całodniowym noszeniu nie czułem dyskomfortu w postaci uwierania, obolałych stóp itp. porównując to do Yanko, zdecydowanie 1:0 dla TLB :) uwielbiam Yanko za ich kopyta, kolory, skórę itd, ale tu TLB bardziej i szybciej mi "siadło".

Jesli kiedykolwiek kupię kolejną parę butów, będzie to najprawdopodobniej ten producent. Najprawdopodobniej, bo w domu zaczęły się dyskusję po co mi 8 półek butów 😶, a ostatnie dwie pary odesłałem do sklepu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2018 o 16:23, Krzysiek_W napisał:

Dzisiaj, przy około 10 wyjściu w TLB Morrison 527 zauważyłem bardzo przyjemna rzecz, po całodniowym noszeniu nie czułem dyskomfortu w postaci uwierania, obolałych stóp itp. porównując to do Yanko, zdecydowanie 1:0 dla TLB :) uwielbiam Yanko za ich kopyta, kolory, skórę itd, ale tu TLB bardziej i szybciej mi "siadło".

Jesli kiedykolwiek kupię kolejną parę butów, będzie to najprawdopodobniej ten producent. Najprawdopodobniej, bo w domu zaczęły się dyskusję po co mi 8 półek butów 😶, a ostatnie dwie pary odesłałem do sklepu :)

 

W takim razie gratuluje zakupu. Tez mierzylem TLB Morrison 527. Piekne i b.starannie wykonane. Niestety TLB Morrison 527 na razie sa dostępne tylko w kopycie F. A tu juz mam problem z szerokością i uciskiem w podbiciu. U mnie przy zamkniętej przyszwie tylko tegosc G. Na razie więc moge sie tylko oblizac ze smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Skóra z Du Puy. Spody są inne, bo inne zamówiliśmy :) Spody Senior (TLB) są (przynajmniej z wyglądu) takie same jak w Yanko. Chyba jedynie pięta jest inna. York jest doskonały, także tam nie ma sensu nic zmieniać, ale nie mam informacji, czy to w 100% dokładnie te same spody z tego samego źródła. Natomiast na pewno krupony skórzane w TLB są inne i cienkie gumowe spody CITY dostępne w TLB, nie są dostępne w Yanko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety, sample utknęły. Mam informację, że na początku tygodnia paczka w końcu doleci. Wtedy support będzie mógł pomagać mocniej w takich sprawach lub robić na życzenia fotki porównawcze. Generalnie zamysł był taki, by rozmiary ARTISTA były zbieżne z najpopularniejszymi kopytami TLB z linii podstawowej. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.