Skocz do zawartości

Show Me Your...(Benevento) Pants, a powiem Ci kim jesteś :)


Benevento

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

@Serwacy szybciutko ;)

patrząc na kaledarz, przypuszczalny termin rozstrzygnięcia, to tak się tylko głośno zastanawiam, czy @Benevento nie powinien zmienić nagród, z flanelowych na lniane? :mrgreen:

 

Eee, dlaczego? Zapominasz o procesie szycia!  Na listopad będą  jak znalazł😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszamy wyniki i tym samym podejmujemy próbę identyfikacji charakterologicznej szanownych forumowiczów i tak:

1. I miejsce @Zajac Poziomka za jakość zdjęć i przedstawione spodnie, pański wkład w konkurs po prostu rzuca się w oczy, przez co zgadujemy, że Pan Zając to profesjonalista, któremu zależy na wizerunku osobistym i biznesowym, perfekcjonista, który podchodzi rzeczowo do podejmowanych zadań :) 

2. II Miejsce @dariopol znowu za pomysł, za dowcip i miłe odniesienie do naszego sklepu online i za włożoną pracę przez co wnioskujemy, że jest pan skrupulatny i ma wnikliwe oko (zauważył pan i docenił sposób składania spodni), humor tylko na plus

3. III Miejsce  @Machiavelli  tutaj robimy wyjątek, ale zasłużony. Nagroda za nietuzinkowe podejście do konkursu, za pomysł i wykonanie i za czas poświęcony zadaniu. Zgadujemy, że pan @Machiavelli to osoba z wielką wyobraźnią i poczuciem humoru zarazem, ciekawa osobowość, erudyta i czytany jegomość, na pewno miły do spędzania wspólnie czasu :)

 

+ wyróżnienie dla @dziko i @lubo69 za wkład pracy :) (prosimy o PM)

+ nagrody pocieszenia dla wszystkich biorących udział w konkursie (prosimy o PM)

 

Ps. Czy odkrycie cech charakterów się zgadza?

Pozdrawiam,

Katarzyna Fulara

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców.
Czy Szanowne Jury dopuszcza, aby wyróżnienie cedować na innego uczestnika? W moim przekonaniu Jego praca jest lepsza niż moja, a nie został wyróżniony. Nie jestem w żaden sposób zakolegowany z tym uczestnikiem. Jeśli byłoby to możliwe, proszę o PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, to mnie werdykt zaskoczył! Skupiłem się, (zgodnie z intencjami organizatorów rzecz jasna ;) ) na dobrej zabawie i nie sądziłem, że moje zgłoszenie będzie brane na poważnie. :D. Bardzo dziękuję za docenienie mojej skromnej powiastki, oraz gratuluję zwycięstwa @Zajac Poziomka, @dariopol oraz wyróżnień @dziko i @lubo69. Naprawdę świetne prace Panowie (i nie tylko Wasze zresztą)!

@Benevento  gratuluję umiejętnej analizy mojej osoby. Niełatwej tym bardziej, że poprzez sam opis i to w dodatku nie moich spodni, a pewnego jowialnego, brytyjskiego męża stanu. ;)Rzeczywiście od dzieciństwa z namiętnością pochłaniam książki (powieści Christie czytywałem w gimnazjum do poduszki), a do życia staram się podchodzić kreatywnie i z dystansem. Czy to miły typ do spędzania z nim czasu, nie wiem, ale może będzie kiedyś okazja się przekonać, podczas jakiegoś spotkania forumowego/ wydarzenia sartorialnego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Benevento napisał:

2. II Miejsce @dariopol wnioskujemy, że jest pan skrupulatny i ma wnikliwe oko (zauważył pan i docenił sposób składania spodni)

Ps. Czy odkrycie cech charakterów się zgadza?

Pozdrawiam,

Katarzyna Fulara

Pani Katarzyno, chyba za bardzo się uzewnętrzniłem, ponieważ rzeczywiście jestem skrupulatny i mam wnikliwe oko (przynajmniej od strony zawodowej).

Doprawdy? Wygrałem?  Jestem w totalnym szoku, fajnie, że ten pierwszy raz jest z @Benevento

Szczerze gratuluję pozostałym wygranym i wyróżnionym @Zajac Poziomka @Machiavelli @dziko @lubo69 oraz wszystkim uczestnikom konkursu dziekuję za dobrą zabawę. 

Tak jak obiecałem swoje pierwsze spodnie Benevento zakupię w najbliższej przyszłości.  Natomiast wygraną chciałbym przeznaczyć na forumową licytację, a dochód przekazać na leczenie jeszcze nienarodzonego chłopczyka. Może i on kiedyś w przyszłości zostanie miłośnikiem klasycznej męskiej elegancji, tylko musi mieć na to szansę. 

Bartuś Paliga

Jeżeli ktoś jeszcze nie przekazał 1% przy rozliczeniu, może ten cel również wziąć pod rozwagę.

Dziękuję 

 

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.