Skocz do zawartości

10 pytań do Tomasza Milera (Miler Spirits & Style)


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

10 pytań do Tomasza Milera, współzałożyciela stowarzyszenia But w Butonierce, człowieka który wie chyba wszystko o whisky a aktualnie rozwija kilka projektów - związanych nie tylko z tematyką forum.

zdjęcie 1.jpg

Moim wyznacznikiem stylu jest naturalność i swoboda w noszeniu ubrań. Nie znoszę przebrań.    

Ostatnio nabytym elementem garderoby, który bardzo polubiłem, jest flanelowy garnitur MTM z Miler Menswear i Polo Coat z wełny wielbłądziej z Miler Bespoke Tailoring. Lubię także nowe spodenki do balastowania Henri Lloyd :D

 

zdjecie2.jpg

Najlepsza dla mnie forma spędzania wolnego czasu to podróżowanie, czytanie o ubraniach i picie whisky, które mogą odbywać się równocześnie :) Oprócz tego trenuję Brazylijskie Jiu Jitsu i żegluję. Oba te zajęcia są dla mnie ważne ponieważ zaprzątają umysł tak mocno, że mogę wtedy przez chwilę nie myśleć o ubraniach i piciu whisky :)

 

 

Muzyka, która w pełni mnie relaksuje to muzyka z mojego gramofonu. Najczęściej słychać funk, pop i disco z lat 70 i 80 oraz hip-hop z lat 90. Nie wiem, czy w świecie elegantów to powód do dumy czy dyskredytacja, ale zdarza mi się puścić w domu szanty. Mój ulubiony zespół to “Trzy Majtki”. 

 

 

 

Niezapomnianym miejscem, do którego odbyłem podróż w ostatnich miesiącach, było San Francisco :D

 

 

Książka, którą ostatnio przeczytałem i Wam polecam to

Według mnie każdy elegancki mężczyzna powinien przeczytać książkę Hardyego Amiesa pt. “ABC of Men’s Fashion”.

 

hg135236_1.jpg

 

Gdybym nie mieszkał w Poznaniu , miastem w którym chciałbym mieszkać jest Poznań! Poznań jest świetny - jest na tyle duży, że wszystko w nim jest, ale na tyle mały, że jadę do pracy tramwajem kilka minut. A innym miastem? Chyba Londyn. A może Gaskonia na emeryturze ;)

 

Moją ulubioną restauracją jest … Nie mogę powiedzieć, że jestem stałym bywalcem prestiżowych restauracji, którymi nazwami mógłbym rzucać od niechcenia na salonach. Jeśli jest jakaś restauracja, do której naprawdę wracam chętnie i zawsze kiedy mogę, z uwagi na to, że lubię tam jeść, to jest to szczecińska Ukraineczka :) A gdyby ktoś był w Szkocji, naprawdę warto pojechać do Oban i odnaleźć budkę rybaka w terminalu portowym, aby spróbować najlepszego mięsa kraba i homarów jakie jadłem. Można to sprawdzić na poniższym video:

 

 

Współczesną marką samochodów, którą doceniam z uwagi na wzornictwo, jest Aston Martin i marka w marce, jaką jest G-klasa.

 

Rapide-S-front-xlarge_trans_NvBQzQNjv4Bq

1200px-Mercedes-Benz_W463_G_350_BlueTEC_

 

Profesją w której chciałbym się sprawdzić, gdybym miał taką możliwość, byłoby

Jestem na początku swojej kariery zawodowej i wykonuję profesję, w której cały czas chcę się sprawdzić :)

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.