Skocz do zawartości

Producenci butów: Antonio Meccariello


Mateo86

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne, choć im dłużej chodzę w butach tym bardziej doceniam „naturalną” patynę i tym mniej chcę kupować buty od nowości postarzane za pomocą farb...Chyba jeszcze bardziej podobałyby mi się pomalowane na jednolity kolor. Kopyto, staranność szycia i ażurowania, wyprofilowanie podeszwy wyglądają rewelacyjnie.

@TomiW01 E tam, to tylko buty :) 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Beny23 w RTW faktycznie tylko do 11uk jest, a to i tak zawyżone. Wg mnie o pół rozmiaru. Z drugiej strony można porównać jego rozmiarówkę do G&G na kopycie deco D,E. Wypadają bardzo podobnie. 

Natomiast MTO daje pole do popisu, kilka różnych opcji, tzn linii w tym zakresie jest. Przy GMTO są niezłe rabaty. Minimalna ilość to 6 par a przy 12 cena za pare jest tożsama z cena RTW Argentum.

Wszak jednak polecam, w tym pułapie cenowym to bardzo dobra opcja. Jeszcze nie wszystkie czarnopiatkowe nabytki dotarły a już myśle o kolejnej parze od Antonio... zwłaszcza ze monki za 350 eur są w zasięgu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

4CE05BF9-CF96-425D-974A-DD040F84ED60.thumb.jpeg.82ac986f899fc959f5ae6184d218cfbd.jpeg

982690A8-6F2F-4040-A259-7786691EC76B.thumb.jpeg.cae1db5ab0e2893d010ac93dffc9dc6d.jpeg

Takie fajne buty przyleciały dziś do mnie z Singapuru. Linia Aeris (najniższa), ale pierwsze wrażenie sprawiają bardzo dobre. Zdecydowanie warto brać pół rozmiaru więcej niż Loake /C&J. Fotki „na szybko” bo akurat zaczynał się mecz Belgia - Anglia :) Może za kilka dni zrobię jakieś ładniejsze.

  • Like 7
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomiW01 A ja zamierzam chodzić i to sporo. Nie przekonuje mnie to mówienie o „dziełach sztuki”. To mimo wszystko tylko przedmioty użytkowe :) Akurat ostatnio się zorientowałem że mam trochę za mało klasycznych czarnych butów do garnituru i ta para ma zapełnić lukę :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zajac Poziomka napisał:

A ja zamierzam chodzić i to sporo. Nie przekonuje mnie to mówienie o „dziełach sztuki”. To mimo wszystko tylko przedmioty użytkowe 

Mnie byłoby najbardziej szkoda tej finezyjnie wykrojonej i polakierowanej podeszwy. Bardzo lubię jak łamie się skóra cholewki, ale tej podeszwy zawsze żal;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

To kolejne do kolekcji. GMTO organizowane przez wspominany tutaj Yeossal. Niemniej jednak nie zalapalem się wówczas, ale jeden z uczestników przestrzelił z rozmiarem. I tak oto trafiły do mnie za polowe ceny.

Lazymans w odcieniu niebieskiego. Konstrukcja Argentum welted, kopyto soft square plus metalowe żabki. Gładka pięta jak u Vassa.

enjoy!

 

DF766FF3-E58D-43E9-8371-93BF2E4F4CA9.jpeg

DDEB0CB0-0878-4897-BDE2-D0AA119FE1BE.jpeg

17E03DE6-D8E8-4D0B-A582-20F767E274B0.jpeg

F616216F-10D5-4821-96E2-BC24AF8CF31C.jpeg

0C373876-8F4D-4E62-A6EF-F43574967BFB.jpeg

2B1CC8EB-A644-4B99-A1A5-ADB5605A7FB5.jpeg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Tymczasem producent w ramach ciekawostki oferuje, zapewne niesprzedawalne, buty w promocji u siebie na stronie default_smile.pnghttp://www.meccarielloshoes.it/product/mountain-ram-dark-brown-2http-www-meccarielloshoes-it-product-mountain-ram-dark-brown-2-preview_id5973preview_nonce9e4ecc0e8a_thumbnail_id2157previewtrue/

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

 

EDIT. Okazało się że to dopłata za zmianę rodzaju skóry. Tego bym się nie domyślił po opisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.