Skocz do zawartości

Bielizna bazowa - produktu dobrej jakości - zestawienie


malwes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Ja ze swojej strony mogę polecić skarpety Tchibo. Stosunek jakości do ceny świetny, 7 par kosztuje 60 zł. Przy odpowiedniej rotacji starczają spokojnie na dwa sezony. Trochę ograniczone wzornictwo, głównie jednolite klasyczne kolory (czerń, granat, szary, itp.). Są dość wysokie (sięgają do około 31 cm wysokości łydki mierząc od podłogi), a ściągacz dobrze trzyma. Świetną rzeczą jest oznaczanie pary poprzez wyszycie identycznego wzoru na dwóch skarpetach (starałem się to zobrazować na skarpetach ułożonych luzem).

Ze slipów polecam KappAhl. Nie pamiętam ceny, ale zazwyczaj kupuję kilka 3-paków, co załatwia sprawę na parę sezonów. Są wygodne, wytrzymałe i dobrze znoszą pranie. Z tego co pamiętam to jest mały wybór kolorów.

 

bielizna.thumb.jpg.4550e1f481fbdabd8efd2bb959f95a4a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
3 minuty temu, kormox napisał:

Podkoszulek termiczny (nie termoaktywny), długi rękaw, najchętniej v-neck, preferowany kolor cielisty, ale biały też ujdzie.

Gdzie mógłbym zakupić takiego gagatka?

Polecam tę firmę, mam od nich cztery podkoszulki: 

https://sklep.kwark.pl/pl/p/Koszulka-Pod-Koszule-Merino-Wool-060805/347

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kormox napisał:

Podkoszulek termiczny (nie termoaktywny), długi rękaw, najchętniej v-neck, preferowany kolor cielisty, ale biały też ujdzie.

Gdzie mógłbym zakupić takiego gagatka?

noszę podkoszulki z Tchibo (tak, wiem, Tchibo to kawa) i jestem bardzo zadowolony. co prawda krótki rękaw, ale może mają też długi. Trochę zastanawia mnie po co taki? żeby wychodził spod mankietu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

noszę podkoszulki z Tchibo (tak, wiem, Tchibo to kawa) i jestem bardzo zadowolony. co prawda krótki rękaw, ale może mają też długi. Trochę zastanawia mnie po co taki? żeby wychodził spod mankietu?

 

Żeby było cieplej pewnie. Podkoszulek nie powinien wychodzić, wystawać itd.

Teraz pod wpływem nowego bonda pewnie będzie szał na henleye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Mam jedna koszulkę Intimissimi i jest ona dosyć obcisła. Jak ktoś ma sylwetkę Apolla to ona podkreśla wszystkie zalety a jak komuś bliżej do Buddy to również podkreśla ale raczej niedoskonałości. Do tego materiał (bawełna Supima Extrafine, nie wiem jak inne) jest dosyć cienki i w jaśniejszych kolorach trochę prześwituje. Wydają mi się dosyć krótkie, rozmiar M to jakieś 63,5 cm - podczas gdy inne moje t-shifty maja 66-70 cm. Tutaj porównanie Intimisimi (granat) do H&M (beż):

affe9e77e91ffe8f4237c2a76bda7ed5.jpg

Do tego, co widać na zdjęciach: szwy się przekręciły. Z plusów: materiał naprawdę fajny choć cienki, wykonanie tez ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2020 o 20:08, ciasteczkowy napisał:

Mam jedna koszulkę Intimissimi i jest ona dosyć obcisła. Jak ktoś ma sylwetkę Apolla to ona podkreśla wszystkie zalety a jak komuś bliżej do Buddy to również podkreśla ale raczej niedoskonałości. Do tego materiał (bawełna Supima Extrafine, nie wiem jak inne) jest dosyć cienki i w jaśniejszych kolorach trochę prześwituje. Wydają mi się dosyć krótkie, rozmiar M to jakieś 63,5 cm - podczas gdy inne moje t-shifty maja 66-70 cm. Tutaj porównanie Intimisimi (granat) do H&M (beż):

Do tego, co widać na zdjęciach: szwy się przekręciły. Z plusów: materiał naprawdę fajny choć cienki, wykonanie tez ok.

A powiedz mi jeszcze - ten. HM to podstawowa wersja materiałowa czy premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji przetrzepania oferty hm (BF chyba rozruszał towarzystwo i nie było z czego wybierać) i promocji na Zalando - wziąłem kilka koszulek Schiesser. Zobaczymy na ile pozytywne opinie o firmie się sprawdzą.

Przy okazji grzebania na zalando chciałem wziąć koszulkę z długim rękawem w typie henley. Ale dobrze dopasowaną, w tym typie 

https://www.zalando.pl/superdry-bluzka-z-dlugim-rekawem-grey-su222o1os-c11.html

 

Macie może jakie propozycje, sprawdzone? Rozmiarówka na zalando mocno przetrzepania. Powyższa opinia o cienkim materiale w intimmissimi mnie zniechęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
On 11/20/2020 at 8:08 PM, ciasteczkowy said:

Mam jedna koszulkę Intimissimi i jest ona dosyć obcisła. Jak ktoś ma sylwetkę Apolla to ona podkreśla wszystkie zalety a jak komuś bliżej do Buddy to również podkreśla ale raczej niedoskonałości. Do tego materiał (bawełna Supima Extrafine, nie wiem jak inne) jest dosyć cienki i w jaśniejszych kolorach trochę prześwituje. Wydają mi się dosyć krótkie, rozmiar M to jakieś 63,5 cm - podczas gdy inne moje t-shifty maja 66-70 cm. Tutaj porównanie Intimisimi (granat) do H&M (beż):

affe9e77e91ffe8f4237c2a76bda7ed5.jpg

Do tego, co widać na zdjęciach: szwy się przekręciły. Z plusów: materiał naprawdę fajny choć cienki, wykonanie tez ok.

 

Poszukiwań ciąg dalszy - udałem się (wirtualnie) do ulubionego miejsca "może nie najtaniej ale jako tako" - H&M Premium. T-Shirt jest z przyjemnej w dotyku bawełny, ogólnie OK, jednak albo dostałem źle ometkowany egzemplarz, albo rozmiarówka jest zaniżona, otrzymana koszulka w każdym razie jest przynajmniej rozmiar za duża. Za czarnopiątkowe 30 PLN została do spania. Na fotografii, od góry: Intimissimi, H&M zwykłe, H&M Premium, wszystko M:

IMG_3662.thumb.jpg.f511e76ce35b80b384db546066e4ad90.jpg

 

 

Gdzie jeszcze można znaleźć przyzwoite podkoszulki w serek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Większość t-shirt dostępnych w sieciówkach po jednym praniu nadaje się do kosza albo do spania na noc. Podaliście kilka marek m. in. Intimissimi, Gatta, Sunspel Fruit of the loom, Sunspel, Derek Rose, Ribbedtee. Polecicie inne t-shirt dobrej jakości zachowując stosunek cena/jakość ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.