Skocz do zawartości

Wielki Shoe - Renowacja i patynowanie


Wielki Shoe

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze!

 jakiś czas temu zorganizowaliśmy forumowy casting w ramach którego wyłoniliśmy 10 użytkowników, którym wykonaliśmy darmowe naprawy, renowacje i patynowanie obuwia. Za kilka dni opublikujemy pierwsze fotorelacje konkursowych napraw.

Na dobry początek chcielibyśmy jednak pokazać Wam jedną z naszych ostatnich realizacji, wykonanych na specjalne zamówienie forumowicza BwB.

Prezentujemy Yanko Camo by Wielki Shoe

Fotogalerię możecie również znaleźć na naszej stronie: http://bit.ly/2t7iZ2M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na pierwszy ogień zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z renowacji derbów marki Barker. Zadowalający efekt został osiągnięty w stosunkowo prosty sposób. Kluczem była odpowiednia mieszanka trzech kolorów balsamu koloryzującego Juvacuir -> http://bit.ly/2takhJ7 . 

Jeśli macie buty w podobnym stanie, zapraszamy do naszego warsztatu, a właściciela butów @NieMy serdecznie pozdrawiamy :-)

0001_wielki_shoe.jpg

0002_wielki_shoe.jpg

0003_wielki_shoe.jpg

0004_wielki_shoe.jpg

0005_wielki_shoe.jpg

0006_wielki_shoe.jpg

0007_wielki_shoe.jpg

0008_wielki_shoe.jpg

0009_wielki_shoe.jpg

0010_wielki_shoe.jpg

0011_wielki_shoe.jpg

0012_wielki_shoe.jpg

0013_wielki_shoe.jpg

0014_wielki_shoe.jpg

0015_wielki_shoe.jpg

0016_wielki_shoe.jpg

0017_wielki_shoe.jpg

0018_wielki_shoe.jpg

0019_wielki_shoe.jpg

0020_wielki_shoe.jpg

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przed Wami kolejna realizacja w ramach konkursu - Gordon&Bros.
Biorąc pod uwagę stan obuwia, jedynym rozwiązaniem mogącym dać zadowalające efekty była zmiana koloru. Buty po naszych zabiegach są jedyne w swoim rodzaju i powinny doskonale sprawdzać się w casualowych stylizacjach :-D

Link do bloga na naszym www: http://bit.ly/2v3v3CA

Pozdrawiamy @Adam Pers ;-)

 

0001_wielki_shoe.jpg

0002_wielki_shoe.jpg

0003_wielki_shoe.jpg

0004_wielki_shoe.jpg

0005_wielki_shoe.jpg

0006_wielki_shoe.jpg

0007_wielki_shoe.jpg

0008_wielki_shoe.jpg

0009_wielki_shoe.jpg

0010_wielki_shoe.jpg

0011_wielki_shoe.jpg

0012_wielki_shoe.jpg

0013_wielki_shoe.jpg

0014_wielki_shoe.jpg

0015_wielki_shoe.jpg

0016_wielki_shoe.jpg

0017_wielki_shoe.jpg

0018_wielki_shoe.jpg

0019_wielki_shoe.jpg

0020_wielki_shoe.jpg

0021_wielki_shoe.jpg

0022_wielki_shoe.jpg

0023_wielki_shoe.jpg

0024_wielki_shoe.jpg

0025_wielki_shoe.jpg

0026_wielki_shoe.jpg

0027_wielki_shoe.jpg

0028_wielki_shoe.jpg

0029_wielki_shoe.jpg

0030_wielki_shoe.jpg

0031_wielki_shoe.jpg

0032_wielki_shoe.jpg

0033_wielki_shoe.jpg

0034_wielki_shoe.jpg

0035_wielki_shoe.jpg

0036_wielki_shoe.jpg

0037_wielki_shoe.jpg

0038_wielki_shoe.jpg

0039_wielki_shoe.jpg

0040_wielki_shoe.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy trochę się obawiałem aż tak ekstrawaganckiego wykonania, ale efekt na żywo przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! 

Nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie są buty, ekipa z Wielkiego Shoe przywrócili je do życia!

Panowie chylę czoła przed waszymi umiejętnościami oraz talentem!  

Raz jeszcze dziękuje bardzo! 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zdaję sobie sprawę, że moje buty nie były mocno uszkodzone jak na standardy niektórych z tego wątku, ale bez waszej pomocy bym sobie nie poradził!

Wyraźne przecięcie lica na czubku naprawione wzorowo, podobnie jak ślad po uderzeniu drugiego na froncie i ubytki w czubkach podeszw. Buty na szczęście do dziś są już zdrowe :)

69062d741d4721f1a429f59231b64264.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

@Wielki Shoe Dołączam się do pytania. Zobaczyłem, zaciekawiło mnie, bez zagłębiania się w google, bez podkładów podstawowej wiedzy chemicznej, po kilku głębszych, po prostu założyłem, że ma to na celu odparowanie terpentyny, aby nie "ściągała" poprzednich warstw wosku. Albo nie załapałem celu, albo zrobiłem to źle, ale eksperyment skończył się tylko upaćkaniem czubków :?

A więc również pytam - po co to robicie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlody1410 @bodzixon

Najczęściej podpalamy wosk u nas na warsztacie, gdy używamy go bardzo długo (po jakimś czasie kruszy się na tysiąc małych kawałeczków). Podpalenie pozwala mu wrócić do zwartej formy. W takim przypadku terpentyna jest już dawno odparowana.

Jeśli chodzi o zasadność usuwania terpentyny z wosku, to zależy jaki cel chcemy osiągnąć. Niektórzy korzystają z wosku na codzień i używają go do czyszczenia butów "na szybko" 

Cóż, prawdę mówiąc w przypadku zdjęcia na blogu był to klasyczny "clickbait" :-) Jak widać zadziałał! :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Drodzy forumowicze!

Nowość w naszej pracowni :)

jr.jpg

Jeżeli czyta nas jakiś miłośnik butów któremu nieznane jest powyższe logo, to najwyższa pora poznać najlepszego na świecie producenta spodów – Rendenbach jest wśród butów tym, czym Rolls-Royce wśród aut.

Wielki Shoe nareszcie posiada w swej ofercie legendę.

Pierwsza dostawa z Niemiec już do nas dotarła – płat najwyższej klasy kruponu, gotowe spody, zelówki oraz fleki są już w rękach naszych specjalistów – gotowe, by uświetnić buty tych najbardziej wymagających. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.