Skocz do zawartości
Ramirez

Buty na ślub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiej firmy, i jakie modele butów polecacie zakupić na własny ślub, aby wyglądać elegancko i czuć się komfortowo przez całą noc? Budżet około 500-700 PLN. Sklepy interesowały by mnie w Krakowie lub Kielcach. Chyba, że coś z internetowych. Czasu trochę mam, bo impreza dopiero 3 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz podobne pytanie i kilka merytorycznych odpowiedzi:

Generalnie jak piszesz o 3 czerwca tego roku to nie masz dużo czasu. Buty na taką okazję, żeby były wygodne muszą się dopasować do stopy a to wymaga ich rozchodzenia. Stacjonarnie w Krakowie czy w Kielcach nie znajdziesz raczej nic z marek polecanych na forum.

W tak krótkim czasie polecałbym pomiary stopy (długość, szerokość, obwód przy podstawie podbicia) i przesłanie ich do np. https://klasycznebuty.pl/ żeby zaproponowali Ci odpowiednie modele, które będą pasować na Twoją stopę (nie chodzi tylko o długość buta, ale także o szerokość). Następnie na Twoim miejscu zamówiłbym 2,3 pary i po wstępnych przymiarkach zostawiłbym te które najbardziej będą pasowały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ramirez, odpowiedni wątek już istnieje, nie trzeba zakładać nowego. Nawet na przedostatniej stronie jest odpowiedź na pytanie.

 

Nawet istnieje jeszcze jeden wątek, jeżeli buty maja być tańsze:

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×