Skocz do zawartości

Półbuty do pracy z klientem


LolQ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

poszperałem trochę na forum i widzę, że polecacie marki takie jak np. Baker. Wyglądają fajnie, nie mam zastrzeżeń poza ceną. Celuję w coś z przedziału 250-300 zł. Praca to 8 godzin mieszanego chodzenia i siedzenia, jak to w hotelu bywa. Obecne obuwie za 100 zł sprawia, że ledwo chodzę bez niego, a w nim męczę się. Czy jest coś godnego uwagi w tej cenie? Warto zainteresować się produktami w sieciówkach typu CCC albo Deichmann w podobnym przedziale cenowym?

Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LolQ napisał:

Cześć,

poszperałem trochę na forum i widzę, że polecacie marki takie jak np. Baker. Wyglądają fajnie, nie mam zastrzeżeń poza ceną. Celuję w coś z przedziału 250-300 zł. Praca to 8 godzin mieszanego chodzenia i siedzenia, jak to w hotelu bywa. Obecne obuwie za 100 zł sprawia, że ledwo chodzę bez niego, a w nim męczę się. Czy jest coś godnego uwagi w tej cenie? Warto zainteresować się produktami w sieciówkach typu CCC albo Deichmann w podobnym przedziale cenowym?

Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

Jeśli chodzi o komfort za umiarkowaną cenę to warto zainteresować się Crownhill Shoes. Budżet dwukrotnie większy od zakładanego.

Buty z sieciówek CCC, Daichmann czy inne... być może są wygodne, ale nie są dość eleganckie, wykonane w klasycznych technikach i z dobrych materiałów, aby uzyskać poradę na tym forum.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2017 o 15:47, Hargin napisał:

Jeśli chodzi o komfort za umiarkowaną cenę to warto zainteresować się Crownhill Shoes. Budżet dwukrotnie większy od zakładanego.

Buty z sieciówek CCC, Daichmann czy inne... być może są wygodne, ale nie są dość eleganckie, wykonane w klasycznych technikach i z dobrych materiałów, aby uzyskać poradę na tym forum.

Don't feed the troll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2017 o 15:48, LolQ napisał:

Niestety budżet dwukrotnie większy nie w chodzi w grę, nawet jakbym bardzo się postarał ;/

ciężko Ci będzie coś znaleźć w Twoim budżecie, ew. możesz polować na Gordon & Bros, model Levet - przy udanej okazji za ~300cm da się je kupić. Produkty Deichman i CCC nie mają tu swoich wielbicieli, więc raczej ciężko Ci będzie doradzić. Jeśli bardzo jednak chcesz tam kupić to musisz już samemu zdecydować.

25 minut temu, Jamjest napisał:

Don't feed the troll

? :shock: mamy chyba inną definicję trola...

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem wzdychanie do "tradycyjnych technik", ale nie twórzmy fałszywej alternatywy "albo CCC albo tani GYW".

Jak budżet jest nieprzekraczalnie ustawiony na 300 zł, to pozostaje szukać okazji - nieśmiertelną polecaną jest oczywiście TKMaxx. W zalewie badziewia można tam spotkać całkiem sensownie wyglądające buty włoskich marek, szyte Blake'em (L&G, Alexander, Doucal's, M. Griffoni, Brunomagli) czy niemieckich (Salamander), czasem nawet do 200 zł. Będą wyglądały lepiej niż 95% tego, co "ludzie z ulicy" mają na nogach, a właściwie pielęgnowane posłużą parę lat. Główna trudność polega na tym, że osoba mniej rozeznana może mieć problem z odróżnieniem buta sensownego od niezbyt sensownego, co widać zresztą w sąsiednim wątku na podforum - w celach edukacyjnych warto przeglądać wątek "jakie buty mam dziś na sobie" oraz ewentualnie konsultować tutaj zakup, gdy jest jeszcze możliwość zwrotu.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też poszukać na ebay'u - tam regularnie można coś upolować. Jak nie chce się szukać samemu to polecam bloga putthison - tam regularnie publikują listę okazji z ebaya, jeśli ktoś może trochę poczekać, to IMO jest to potencjalne źródło, by zaopatrzyć się w buty znacznie taniej niż w cenie standardowej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.