Skocz do zawartości

Marynarka skórzana na miarę - poszukiwany kuśnierz/krawiec, najlepiej z Wrocławia


Meph

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Chciałbym sprawić sobię klasyczną marynarkę skórzaną do chodzenia na codzień. Bez ekstrawagancji i zbędnych "bajerów". W związku z tym poszukuje kuśnierza/krawca, który mógłby podjąć się takiego zadania. Preferowana lokalizacja to Wrocław, ale jakość jest dla mnie priorytetem.

Niestety, po wpisaniu do wyszukiwarki hasła "marynarka skórzana" pojawia się pełno zdjęć mistrzów dyskoteki z małego miasta.
Żeby była jasność, to nie jest rezultat jaki chce uzyskać:
google.thumb.jpg.4b599cb2ef6dd43761922671239a5fce.jpg

Podoba mi się przykładowo model AllSaints Survey leather blazer:

Wonderful%20AllSaints%20Survey%20Leather

Niestety, w rzeczywistości wygląda gorzej niż na zdjęciu, Kozia skóra w tym wydaniu jest zbyt "vintage" i nie sprawia dobrego wrażenia.
Dodatkowo, rozmiar nie jest dobrze do mnie dopasowany - albo dobrze leży tułów albo dobrą długość mają rękawy.

Dlatego szukam kuśnierza bądź krawca, który podejmie się uszycia dla mnie odpowiednio skrojonej marynarki z dobrej jakości skóry, a jednocześnie projekt nie będzie przypominał przykładów przedstawionych na pierwszym zdjęciu. Nie musi być to kopia z AllSaints, ale jest to mniej więcej kierunek w który chce zmierzać.

Budżet - powiedzmy, że analogicznie do AllSaints - ok. 2500zł, ale jeżeli będzie to wymagane dla odpowiednich efektów, mogę go rozszerzyć.

Zdaje sobie sprawę, że to nie jest typowy temat na tym forum, ale mam nadzieje, że mimo to będziecie w stanie pomóc.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość rząd większa, tak obstawiałem :). Jednak muszę poszukać kompromisów. Touché!

Żeby doprecyzować, miałem na myśli, że rzemieślnik nie musi być z Wrocławia, ale chciałbym także zacząć od mniej-więcej przedstawionego budżetu. Jeżeli jest to za mało na uszycie przyzwoitej skórzanej marynarki o dobrej jakości, to możemy go zwiększyć, ale nie chciałbym też wchodzić w kwoty pięciocyfrowe (PLN).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.