Skocz do zawartości
szewc24

Konkurs szewc24.pl - "Buty... inaczej"

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbym wymyślać do woli, ale nigdy nie prześcignę w pomysłowości pięcioletniego synka znajomego, który włożył mu kiedyś do nowych brogsów pokaźnego ziemniaka. ;) I tak skłonił go do nabycia prawideł, choć cel miał zapewne inny, dla nas wciąż nieprzenikniony. Dużo później dowiedziałem się, że niektórzy używają kartofli do rozbijania butów, ale wizja pięknych monków czy loafersów jako schowka jest jeszcze weselsza. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ajj, nie zauważyłem posta poprzednika...

Przepraszam Kolegę Tomasza, nie kopiowałem pomysłu :(
Gratuluję wykonania!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, wyniki już za chwilę a póki co ... :) coś w temacie konkursu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni Forumowicze,

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w zakończonym konkursie. Nadszedł czas ogłoszenia wyników i rozdania nagród :)

Spośród nadesłanych prac z pewnością jedna z nich zasługuje na wyjątkowe uznanie, czemu daliście temu i Wy wyraz w swoich komentarzach. Nie będzie więc zapewne zaskoczenia, jeżeli powiem, że Jury również było jednomyślne i nagrodę główną otrzymuje @lyzwad. Ostatecznie grono Zwycięzców wygląda następująco :

I miejsce - @lyzwad
II miejsce - @Tomasz Fedak
III miejsce - @elvis185

Gratulujemy Zwycięzcom, a od siebie proszę wymienionych Forumowiczów o kontakt przez PW celem ustalenia szczegółów odbioru nagród. 

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję wszystkim zwycięzcą konkursu. Dziękuję również za wyróżnienie.  Szkoda tylko, że  była taka mała frekwencja. Ciekawy jestem, jakie by mogły być jeszcze pomysły😊

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, w szczególności dla zwycięzcy - świetny pomysł i realizacja!! Podziękowania za wyróżnienie mojej pracy. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi