Skocz do zawartości

Konkurs szewc24.pl - "Buty... inaczej"


szewc24

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbym wymyślać do woli, ale nigdy nie prześcignę w pomysłowości pięcioletniego synka znajomego, który włożył mu kiedyś do nowych brogsów pokaźnego ziemniaka. ;) I tak skłonił go do nabycia prawideł, choć cel miał zapewne inny, dla nas wciąż nieprzenikniony. Dużo później dowiedziałem się, że niektórzy używają kartofli do rozbijania butów, ale wizja pięknych monków czy loafersów jako schowka jest jeszcze weselsza. :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w zakończonym konkursie. Nadszedł czas ogłoszenia wyników i rozdania nagród :)

Spośród nadesłanych prac z pewnością jedna z nich zasługuje na wyjątkowe uznanie, czemu daliście temu i Wy wyraz w swoich komentarzach. Nie będzie więc zapewne zaskoczenia, jeżeli powiem, że Jury również było jednomyślne i nagrodę główną otrzymuje @lyzwad. Ostatecznie grono Zwycięzców wygląda następująco :

I miejsce - @lyzwad
II miejsce - @Tomasz Fedak
III miejsce - @elvis185

Gratulujemy Zwycięzcom, a od siebie proszę wymienionych Forumowiczów o kontakt przez PW celem ustalenia szczegółów odbioru nagród. 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
2 minuty temu, blekit napisał:

@lyzwad Próbuj kontaktu bezpośrednio z Rafałem, na forum już nie jest obecny.

Dzięki, wiem. To długa (roczna) historia, ale chciałem tylko przekazać, że nie udało się i w tym przypadku doprowadzić sprawy do końca. Ciekawe czy kolegom z podium udało się zrealizować swoje nagrody... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z zamkniętego tematu, to buty klientów leżą u pana szewca zapomniane i nie ruszone przez 2 lata, więc jakoś ten news nie wywołał we mnie ogromnego zdziwienia. Nie mniej jednak oczywiście - próbuj wyegzekwować swoją nagrodę, chociaż jestem sceptycznie nastawiony do co wyniku tych działań. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lyzwad napisał:

Czołem, pamiętacie konkurs z tamtego roku? Niestety nie otrzymałem nadal zwycięskich butów. A już myślałem, że coś udało mi się wygrać :( 

cześć,

na jakim etapie ustaleń zakończył się twój kontakt z firmą?

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, damiance napisał:

cześć,

na jakim etapie ustaleń zakończył się twój kontakt z firmą?

Kontaktów było bardzo wiele, najczęściej z mojej strony. W dużym skrócie - od razu po wygraniu konkursu w maju 2017 zrobiłem żądane obrysy stóp i wysłałem je pocztą do pracowni. Wtedy też Rafał zaproponował, że ze względu na wysoką jakość filmiku, który mógłby zostać użyty do promocji, umożliwi mi wybranie kroju i koloru butów. Kolejna ważna data to listopad 2017, kiedy Rafał przejeżdżając przez moje strony odwiedził mnie w pracy, żeby zebrać drugi raz obrys stóp - trudno powiedzieć dlaczego. Ustaliliśmy wtedy że przedmiotem nagrody będą bordowe ażurowane derby, co mnie bardzo ucieszyło, w szczególności, że miały być dostarczone jeszcze w 2017 roku. W okolicach lutego (jeśli mnie pamięć nie myli), po uporczywych telefonach z mojej strony, otrzymałem zdjęcia wyciętych cholewek z kolejną falą obietnic. Ostatnia ważna data to kwiecień 2018, kiedy zmęczony nieodbieraniem połączeń z mojego prywatnego numeru przez ostatnie dwa miesiące przekręciłem do Rafała ze służbowego i odebrał już po drugim sygnale :) To była ostatnia nasza rozmowa, gdzie Rafał w zniechęcony sposób przekazał, że zrobi mi buty, ale nie wie kiedy. Podziękowałem i zrozumiałem, że nie mam już szans na otrzymanie butów.

Co ciekawe, Rafał śledzi ten wątek, gdyż niezwłocznie po moim poście dostałem maila żebym opisał całą historię bez niedomówień, co na prośbę kolegi @damiance zrobiłem powyżejBardzo dziękuję Rafałowi, że pojawił się u mnie w pracy, że opowiadał mi, że moje buty będą jakie chce i że wysłał mi zdjęcia cholewek. Jeżeli chodzi o dostarczenie butów to sprawa jest bardzo prosta - miały być, a nie ma.

Wszyscy wiemy, że był to tylko konkurs, nastawiony na dobrą zabawę i trochę śmiechu. Udział w nim sprawił mi dużo przyjemności, a wygrana naprawdę wiele radości, szczególnie, że nigdy wcześniej nic nie wygrałem. Później wszystkie te pozytywne uczucia zmieniły się w zniechęcenie i rozżalenie. Szkoda. 

 

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, jako że @szewc24 nie może wypowiadać się na forum ze względu na blokadę konta, zostałem poproszony przez Rafała o zamieszczenie jego stanowiska w tej sprawie. Poniżej treść oświadczenia:

Aby zakończyć temat historii butów konkursowych, uprzejmie informuję, iż :

1. @lyzwad otrzyma swoje buty najpóźniej do dnia 20.06.2018 r.

2. Buty będę wykonane w wykroju cholewki takim, jak było to przedmiotem konkursu.

3. @lyzwad będzie mógł zmienić kolor skóry na koniakowy, lub ciemnobrązowy.

4. Dokończona zostanie w późniejszym terminie również para butów, których zdjęcia wykrojów cholewek @lyzwad otrzymał.

5. Dokończona para brogsów, będzie wystawiona na licytację i dochód z licytacji będzie przekazany na cele charytatywne.

Z pozdrowieniami,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FONos również dostałem takiego maila od Rafała z prośbą o jego umieszczenie tutaj, jednak nie chciałem tego robić, bo nawet jeżeli się to nazywa "oświadczeniem", a kończy się ładnymi pozdrowieniami, to nie różni się dla mnie niczym od pustych zapewnień, które otrzymywałem przez ostatni rok. Może tylko tym, że nie będę miał jednak ażurowanych brogues'ów derbów ;) 

Dziękuję za wsparcie Kolegom z forum. Gdyby nie Wasze komentarze, to nawet na takie zapewnienie nie mógłbym liczyć. Odezwę się na pewno 20 czerwca z informacją :)

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

 

W dniu 29.05.2018 o 13:13, FONos napisał:

1. @lyzwad otrzyma swoje buty najpóźniej do dnia 20.06.2018 r.

 

Rafał dzwonił właśnie i przekazał, że buty mają być dostarczone na piątek 22.06. Zaoferował zmianę koloru na bordowy, który wybrałem już kiedyś. Czekamy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2018 o 10:58, lyzwad napisał:

 

 

Rafał dzwonił właśnie i przekazał, że buty mają być dostarczone na piątek 22.06. Zaoferował zmianę koloru na bordowy, który wybrałem już kiedyś. Czekamy...

Cześć, jako, że dziś jest 22 czerwca, jesteśmy bardzo ciekawi, co z Twoimi butami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.