Jump to content

Jaka książka leży na waszej szafce nocnej?

Recommended Posts

• Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bardzo dobry przykład wpływu nowych technologii na odzwyczajenie od ortografii, interpunkcji i poprawnego konstruowania zdań.

Research przed zakupem...

Natchnęliście mnie do powrotu do "Mistrza..." - dziękuję, ale ja właściwie nie o tym - to był tylko zapalnik. Przy okazji, przypomniało mi się, że oglądałem kiedyś genialną ekranizację tego dzieł

Posted Images

Kiedyś przeczytałem pierwszy tom Achaii, niektóre wątki bardzo mi się podobały. Trzeba jednak przyznać, że obecnie jest to książka słynna z tego, że wszyscy mają z niej bekę. Jest grillowana przez wszystkich i wszędzie, nie trzeba szukać daleko 

Achaja to taka grzeszna przyjemność i łatwy cel dla krytyków, co nie zmienia faktu, że te recenzje Kiciputka na YouTube są jeszcze marniejsze niż recenzowane książki. Co ciekawe, Ziemiański potrafi pisać też całkiem ambitną fantastykę.

A u mnie to - książka zarazem zabawna i bardzo dołująca, doskonale dokumentująca diagnozę Orwella, że some ideas are so stupid that only intellectuals believe them.

sesardic-reasononh.thumb.jpg.de6a7a04874ce6916ed3cfa49819d10d.jpg

• 1 month later...

Właśnie kupiłem kolekcjonerskie wydanie książki "Australijskie piekło" która miała swoją premierę ponad miesiąc temu...
O czym jest ta powieść możecie sobie przeczytać na stronie autora, Radosława Lewandowskiego
Oczywiście już jestem ciekawy, jak szybko ją przeczytam ;) Wspomnę tylko, że jest to powieść o marynarzach i ich przygodach, jakby kogoś interesowało!

• 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...