Skocz do zawartości

Pipała - ręcznie wykonywana galanteria skórzana


Pepo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kolejne przedmioty wyruszyły w drogę do nowych właścicieli :) A ja jestem na etapie rozmyślania nad jakimś setupem do zdjęć, żeby zrobić coś ciekawszego niż białe tło (które pewnie będzie przydatne w przypadku sklepu internetowego jako typowy packshot) albo kawałek sklejki. Przeglądam sobie pinteresta i myślę, jak to wszystko ogarnąć, żeby była to stała, ciekawa kompozycja, pasująca do rzeczy które tworzę... jakbyście chcieli się podzielić zdjęciami które Wam wpadły w oko i przyciągnęły wasz wzrok na dłużej, chętnie je zobaczę (choćby na pw) :) Trzymajcie się tam z tym wirusem ^^ 

DSC00498.jpg

DSC00499.jpg

DSC00501.jpg

DSC00503.jpg

DSC00507.jpg

DSC00508.jpg

DSC00510.jpg

DSC00514.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek:
- do juchtu, blanku, świniaka, wszelkich overkill 4 mm itp.: worek jutowy, naturalne drewno z sękami, ołówki z Ikei, pordzewiałe narzędzia:-)
- do egzotyków błyszczące powierzchnie, metale, najlepiej szlachetne
- do metroseksualnego zamszu szkło, technologia, myszka Apple, pióro
- do konia szklanka z whisky, ew. słabą herbatą;-), słoiki Saphira bez logo
- do wszystkiego skóra na skórze, gotowy produkt na rozciągniętym kontrastującym błamie.
8df215cfc8acc42e1424ea9bc17d633d.jpg
(zdjęcie użytkownika Etsy o nicku MagnaStyle)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubo69 właśnie najbardziej podobały mi się te wersje ze starą, spróchniałą dechą i starymi narzędziami, sznurkiem itp, jednak tam pasowały te rzeczy trochę bardziej w stylu "amerykańskiego" skóroróbstwa, wpadło mi w oko jeszcze coś takiego, też ciekawy koncept. Generalnie chodzi mi też o to, żeby to był jeden dosyć stały setup, co oczywiście nie znaczy że inne zdjęcia by się nie pojawiały w ogóle. Chciałbym, żeby przy pokazywaniu przykładowych zdjęć klientom, tło rzucało się w oczy tylko raz, podczas obejrzenia pierwszego zdjęcia, robiło efekt wow, ale żeby za każdym kolejnym zdjęciem, uwagę skupiał produkt, a nie zmieniająca się kompozycja. 

Fashion-Genuine-Leather-Short-Men-Wallets-Solid-Sample-Style-Zipper-Purse-Man-Card-Horder-Leather-High.jpg_640x640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski do ciężkich zegarków, czyli paski podrasowane/podniszczone - wiesz o jakie chodzi :) ja bym dał na jakimś tle "wojskowym", czyli zielona ;)M65, spodnie cargo, odrapana metalowa skrzynka na naboje. Przykład do dopracowania:

rolled-army-handcrafted-canvas-watch-str

 

Eleganckie - jako tło dałbym politurowany blat stołu. wysoki połysk dodaje charakteru (jak mirror shine ;)), kolor ciemny. czyli wszystkie sosnowe deski, albo politura z lat 80-tych odpada.

przykład blatu poniżej, a wystarczyłoby abyś kupił sam blat, tylko bez rys.

antiquebeauty-14dce7595d0e6253aebb890b6d

yohefukuda też czasem robi zdjęcia na politurowanym na wysoki połysk krześle, model Bonanza. Da się je tanio kupić, ale przy zainwestowaniu 160zł masz gotowe, w różnych kolorach, wiesz jakich ;)

tumblr_ozppdu1VOe1s3of5io1_1280.jpg

do pozostałych dałbym jako tło "zużytą" deskę, kantówkę. Tylko nie znowu sosnową z castoramy, tylko taką z charakterem, czyli wychodzoną, podłogową, ltak zużytą że aż się wyświeciła w niektórych miejscach. albo po prostu z allegro

U9EBpx4rb2JH8oVT8iCnYkUhOQeJfLPUCaD-Wsnd

 

 

Czy w ramach tego konkursu dostanę pasek z płaszczki jak George ? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.