Jump to content
Sign in to follow this  
Rudyk82

Praca niekoniecznie łatwa do zdobycia

Recommended Posts

Dobry wieczór wszystkim,

piszę w dość nietypowej i niekoniecznie butonierskiej sprawie. Rozchodzi się o znalezienie pracy, a konkretnie w branży..."skórzane". Sprawa jest o tyle dziwna (jeśli chodzi o aktualny rynek pracy), że zależy mi na robocie, w której będę miał kontakt ze skórnym materiałem. Coś w stylu tapicera, ale bardziej modowo albo właśnie obuwniczo. Ojciec zapalił we mnie chęć rozwijania rzemiosła skórnego. Obaj robiliśmy różne "pierdoły" ze skóry, które sprzedawaliśmy na straganach (w ramach hobby rzecz jasna). Nie są to umiejętności zawodowe, które umiem podeprzeć dokumentem, o żadnym świadectwie kwalifikacji również nie może być mowy, dlatego pytam co robić, żeby pracować "w branży", a jednocześnie przebić się na rynku pracy? Rozumiem, że pewnie jakieś kursy, np. - https://certup.pl/ - są mi potrzebne, co by móc w ogóle na rynku pracy się "legalnie" pojawić, ale może są inne drogi, albo w ogóle znacie zakłady, które szukają takich skórnych hobbystów. Z góry dzięki za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Własny biznes trzeba otworzyć. Część sukcesu to własne umiejętności, część - dostęp do dobrych skór, jeszcze jeden element to zmysł estetyczny i pomysły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.