Rudyk82

Praca niekoniecznie łatwa do zdobycia

2 posty w tym temacie

Dobry wieczór wszystkim,

piszę w dość nietypowej i niekoniecznie butonierskiej sprawie. Rozchodzi się o znalezienie pracy, a konkretnie w branży..."skórzane". Sprawa jest o tyle dziwna (jeśli chodzi o aktualny rynek pracy), że zależy mi na robocie, w której będę miał kontakt ze skórnym materiałem. Coś w stylu tapicera, ale bardziej modowo albo właśnie obuwniczo. Ojciec zapalił we mnie chęć rozwijania rzemiosła skórnego. Obaj robiliśmy różne "pierdoły" ze skóry, które sprzedawaliśmy na straganach (w ramach hobby rzecz jasna). Nie są to umiejętności zawodowe, które umiem podeprzeć dokumentem, o żadnym świadectwie kwalifikacji również nie może być mowy, dlatego pytam co robić, żeby pracować "w branży", a jednocześnie przebić się na rynku pracy? Rozumiem, że pewnie jakieś kursy, np. - https://certup.pl/ - są mi potrzebne, co by móc w ogóle na rynku pracy się "legalnie" pojawić, ale może są inne drogi, albo w ogóle znacie zakłady, które szukają takich skórnych hobbystów. Z góry dzięki za pomoc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Własny biznes trzeba otworzyć. Część sukcesu to własne umiejętności, część - dostęp do dobrych skór, jeszcze jeden element to zmysł estetyczny i pomysły.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta