Skocz do zawartości

Smoking dwurzędowy z kołnierzem szalowym GestModa


phantom

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Godzinę temu, pirat napisał:

Moim zdaniem, bardzo prywatnym, coś jest nie tak z proporcjami. Nie podoba mi się 2x1, na tej wysokości, w zestawieniu z tą szerokością i długością klap. 

Dzięki za opinię, wpatruję się w ten smoking i szczerze powiem, że nie widzę dysonansu między zapięciem a klapami.  Być może klapy o 1 cm węższe (te mają 10,5 cm) byłyby lepsze, ale takie z kolei bardzo dobrze wyglądają z muchą. 

Smoking uważam za bardzo udany,  ale będę pamiętał o uwagach przy kolejnym smokingu za jakieś 2 lata (tez dwurzędowy z klapami w szpic). Dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

@phantom  dla mnie bardzo udany smoking, aczkolwiek kombinacja dwurzędowej marynarki z kołnierzem szalowym czyni go nieco unikatem. Zdjęcie powyższe pokazuje, że może to wyglądać dobrze. Należy go tylko nosić z taką oczywistością jak właściciel powyżej, to nikt nie będzie mierzył szerokości klap, czy wysokości guzików (oprócz forum, bo od tego jest :-D).  Gratuluję projektu!

Pomysł z następnym smokingiem o wzorcu bardziej klasycznym uważam za bardzo dobry. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

@phantom  dla mnie bardzo udany smoking, aczkolwiek kombinacja dwurzędowej marynarki z kołnierzem szalowym czyni go nieco unikatem. Zdjęcie powyższe pokazuje, że może to wyglądać dobrze. Należy go tylko nosić z taką oczywistością jak właściciel powyżej, to nikt nie będzie mierzył szerokości klap, czy wysokości guzików (oprócz forum, bo od tego jest :-D).  Gratuluję projektu!

Pomysł z następnym smokingiem o wzorcu bardziej klasycznym uważam za bardzo dobry. :-D

Dziekuje bardzo za pochlebna opinie. Na poczatku projekt zakladal dwurzedowa marynarke 6x2 z klapami ostrymi (cos na ksztalt projektu Toma Forda), jednak kiedy (chyba kolega @maciato) wkleil zdjecie powyzszego smokingu Zaremby, zmienilem zdanie. Zastanawialem sie tylko czy guziki maja byc 4x1 czy 2x1 I ostatecznie wspolnie z panama z Gest Mody uznalismy, ze 2 dodatkowe guziki nie sa potrzebne. Wesele 10 czerwca - zobaczymy jaki bedzie odbior:) Mnie zarowno final projektu i wspolpraca z krawcami bardzo mi odpowiadala.

Ciekawostka: w smoking ramiona nie maja zadnego wypelnienia i wygladaja bardzo dobrze, wczoraj przerabialem marynarke od p. Basia z Lodzi i kiedy zobaczylem ile poduch jest wszytych w ramionach, zlapalem sie za glowe (mimo, ze zawsze prosilem o minimalne wypelnienie).

Kilka zamowien czeka w kolejce, ale klasyczny smoking rowniez znajdzie sie na liscie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

U Zaremby też?

Mankiety też. Klapy natomiast bardziej mi się podobają. Różnica kroju jest niewielka, może też wynikać z dopasowania do sylwetki, ale wg mnie w efekcie finalnym daje już zauważalna różnicę. IMHO u Phantoma daje to efekt zbyt "ciężkiego" dołu klap. Wziąłem inne zdjęcie Zaremby, zestawiłem oba, w ramach moich ubogich umiejętności graficznych zsepizowałem ;-) , żeby mnie połysk nie mylił i dalej uważam, że jest różnica. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.