Skocz do zawartości

Spodnie w kratę


phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę wybaczyć bezpośredniość, lecz mam wrażenie, że taki wysoki stan to nie dobry pomysł dla Pana. Na zdjęciach wydaje się jakby Pan miał spodnie połączone z pasem hiszpańskim.

Osobiście bym takiego kroju nie wybrał dla Pana, ale to Pan ma być zadowolony.

 

Dodatkowo, zapytam - nie są one zbyt obszerne w biodrach?

 

A poza tym - wzór tkaniny REWELACYJNY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię. Stan jest podwyższony, naprawdę wysoki stan jest we flanelowych szarych spodniach od p. Tadeusza Basia - relacja również na forum. Tutaj wybraliśmy spodnie o podwyższonym stanie gdyż przewidziane są do nich szelki.  Gdybym zrobił biodrowki strzelilbym sobie w kolano bo mam dość krótkie nogi.  

W biodrach jest ok, zebranie materiału spowodowałoby łamanie się kantu, spodnie będą jedynie lekko zwezone w łydce. 

Dziękuję za docenienie tkaniny - na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie.  

 

Spodnie są przewidziane do welwetowej marynarki, muchy i czarnych bądź granatowych loafersow.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bardzo dobry artykuł - chyba go nie czytałem.  Spodnie będą trochę zwężone,  ale niedużo. Nie jestem aż tak gruby więc mam nadzieję,  że krata nie poszerzy mnie za bardzo.  Poza tym te spodnie nigdy nie będą noszone bez marynarki,  której poły przykryja biodra.  

 

Mała dygresja: spasowanie kraty jest idealne, chyba widać na zdjęciach.

Spodnie są przewidziane do marynarki SS Jort:

Jackets_Blue_Plain_Jort_C886_Suitsupply_Online_Store_1.jpg.c6fdae128dbbfbd62d69ae5399fa70a2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@phantom Regulator pasa masz z dwóch czy tylko z jednej strony? Gurt będzie, tak jak pokazujesz, na dwa guziki zapinany? Ile ten pas ma centymetrów wysokości?

Mam prośbę: jak będziesz odbierał spodnie to mógłbyś zrobić zdjęcia konstrukcji pasa i detalom w pasie?

Bardzo mi się konstrukcyjnie podobają te spodnie. Chciałbym uszyć podobne, dlatego dopytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cieszę się,  że spodnie się podobają. Myślę, że mogę przyznać, że to są moje najlepsze ( oprócz smokingowych w innym wątku) spodnie szyte na miarę. Mam wrażenie,  że zostały uszyte zupełnie inaczej niż te od p. Basia,  który jest przyzwoitym krawcem,  ale jednak GestModa jest 2 klasy lepsza. W końcu spodnie nie ciągną się na lydkach, mają 19 cm dołem i wykończenie jest tak staranne i precyzyjne, że następne zamówienia również będę zlecał Panom z Gestmody. Gdybym wiedział wcześniej,  że są dużo lepsi niż p. Baś uniknalbym kilku błędów: zbyt masywne ramiona,  za wąskie spodnie w lydkach,  zbyt niska pacha ( mimo zwracania uwagi na ten aspekt), 5-6 przymiarek zanim odebrałem zamówienie i ostatnia wpadka ze skroceniem rękawów w koszuli. Co do spodni: no cóż... druga skóra:-) Więcej zdjęć :

received_238163616652916.thumb.jpeg.62a7296da68ba6478c86f48c1548c3c4.jpegreceived_238163209986290.thumb.jpeg.77fd6162fc192448020a8933dcc37098.jpegreceived_238163553319589.thumb.jpeg.78fa4a6e2a3b9049a25af262b3d37cfe.jpegreceived_238163743319570.thumb.jpeg.076529adb98852def5d2a6edcdcc3eec.jpegreceived_238163426652935.thumb.jpeg.c33c7ca5229e3dee67c8392da2b28398.jpeg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nieporównywalnie szersza lydka co sprawia, że kant nie łamie się od kolana w dół przy jednoczesnym zachowaniu dość wąskiego dołu - 19 cm;

- Rygielki, obszycia dziurek i stebnowka wykonane staranniej;

- Nie ma złamanego kantu w udach;

- lepsza współpraca i kontakt z krawcami.

 

Tyle jeśli chodzi o spodnie. 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.