Skocz do zawartości

Konkurs z EoE


Embassy of Elegance

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, szewc24.pl napisał:

Mam swoją teorię ;)

Za 5 miesięcy będziemy coś więcej wiedzieć o wyglądzie Woytka, np. jakie miał oczy, usta, czy nos ;)

 

Przepraszam, że nie na temat w wątku konkursowym, ale musiałem to napisać ;)

Wojtek prosił o nie pokazywanie zdjęcia - na razie. Razem z DeeDee oraz krawatami EoE zrobią filmik z lotniska :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knajpa, spotkanie na piwie z kolegą z forum.

[K]   - Stary, maskara jakaś tej wiosny. Wysyp garniturów wszędzie. Najpierw Szarmant wypuścił ten swój szary dwurzędowiec no i trzeba było zakupić, potem ten bloger … jak mu tam Mr. Vintage wymyślił sobie kolekcje marynarek więc znów kasa poszła, teraz Miler kusi preorderem na swoje nowe kolekcje a wiesz jaki on ma dar przekonywania więc oczywiście też zamówiłem a tu jeszcze tą nową konstrukcję Macaroniego bym przetestował no i ten nowy gracz na rynku jak mu tam … Andells też ciekawy. Cała kasa poszła na garnitury. Trzymać już tego nie ma gdzie.

[Ja]  - No to ładnie zaszalałeś. Ale fakt, trudno się oprzeć niektórym nowościom. A co na to Twoja Iza?

[K]   - Nawet nie pytaj. Z domu mnie wywali za chwile. Ciągle się wydziera, że tylko na tym forum BwB siedzę, że nie mam dla niej czasu i takie tam. Gorzej, że remont mieliśmy robić a ja kase przepuściłem na te garnitury. Ale sam wiesz jak to wciąga.

[Ja]  - No nieźle. A krawaty kupiłeś do kompletu?

[K]   - No co Ty! Krawaty? Za co! Nie ma szans, może za miesiąc albo dwa … Dobrze, że chociaż poszetki kupiłem wcześniej, trochę krzywe ale już są ;) .

[Ja]  - No stary ale jako to … takie nowe piękne marynarki i garnitury bez nowych krawatów? Przecież to jakbyś kupił samochód bez kół!

[K]   - Jak kupie jeszcze krawaty to Iza się do mamusi wyprowadzi!

[Ja]  - A tam, kupisz jej w przyszłym miesiącu coś fajnego …. Miler akurat wprowadza nową markę dla kobiet to będzie jak znalazł :) . A może jakąś ładną bieliznę albo jakieś nylony vintage jej kupisz, sam mówiłeś że ona lubi takie fatałaszki :)

[K]   - No nie wiem nie wiem …

[Ja]  - Mówię Ci krawaty musisz kupić bo inaczej szkoda było kasy na te marynarki. Widziałeś nowe kolekcje krawatów w EoE? Idealnie będą Ci pasowały! Piękne drukowane jedwabie, zwłaszcza te paisley’e … na wiosnę jak znalazł!

[K]   -  Wiem widziałem … już nawet sobie kilka upatrzyłem… zresztą sam wiesz, że EoE to moje ulubione krawaty, ale budżet tego nie wytrzyma.

[Ja]  -  No to nie ma się co zastanawiać. Jak Cię Iza zobaczy w nowych garniakach z takimi krawatami to od razu Ci wybaczy. Wciśniesz jej że to wszystko dla niej J, te godziny wybierania, zamawiania .... Jak nie kupisz krawatów to marynatki będą wisieć w szafie to się dopiero wścieknie, że kasa wydana a nie nosisz. Dawaj zamówimy od razu pomogę Ci wybrać i będziesz miał komplet. Po co czekać do następnego miesiąca?

[K]   - Hmmmm ... w sumie masz rację, marynarki będą w tym tygodniu … krawaty by się przydały. Dobra zmawiamy :)

 

W tym samym czasie nasze żony, fragment rozmowy telefonicznej.

(…)

[A]   - Coś słyszę w głosie, że jakaś taka smutna jesteś, co się stało?

[Iz]   - Daj spokój, Arek już mnie nie zauważa wcale. Ciągle tylko te jego ubrania, buty, dodatki … Albo siedzi na tym swoim forum, albo buty pastuje. No ileż można! Jakieś zamówienia, non stop jakieś okazje, zamawia, odsyła, … mówię Ci zwariuje z nim. Remont mieliśmy robić a ten mi tu ciągle nowe ubrania kupuje.

[A]   - Skąd ja to znam, mój to samo. Powariowali obaj.

[Iz]   - Ale wyglądają nieźle trzeba im przyznać, ja to zazdrosna się zrobiłam bo mi się tu jakieś lafiryndy za moim oglądają, oczy wydrapie!

[A]   - To teraz czas na nas. Dawaj idziemy na zakupy. Jak się odstawimy to im nawet te krawaty z EoE nie pomogą!

[Iz]   - No nie wiem … jak widzę swojego w tych krawatach to mięknę … i wiesz kończy się jak zawsze … że chodzić nie mogę po wszystkim ;)

(…)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze!

Serdecznie dziękujemy za udział w pierwszym konkursie marki Embassy of Elegance.

Jury (po intensywnych naradach) podjęło jednomyślną decyzję!

@Xune (I miejsce) - za lekkie pióro i brytyjskie poczucie humoru :-D
@Wuj (II miejsce) - za dobre teksty i zabawną krytykę "Nowego111" - prawie z życia wzięte :)
@Vit (III miejsce) - za pomysł i znajomość z DeeDee ;)

Zwycięzców prosimy o kontakt na adres mailowy: kontakt@embassyofelegance.com, w celu ustalenia szczegółów odbioru nagród.

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.