Skocz do zawartości
Friq

Produkty Miler Menswear - opinie i dyskusje forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Przyznam, że pod jej wpływem zmieniłem zdanie i postanowiłem dać Waszym garniturom szansę 😉

Niestety, trochę zniesmacza mnie fakt, że kupując garnitur w preorderze, rozmiarówka nie jest pełna. Z czego to wynika, z błędu na stronie? Rozumiem, że przy odbiorze osobistym możliwa będzie zmiana rozmiaru na inny? Czy wprost przeciwnie, szyjecie wyłącznie zamówione rozmiary?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Artur napisał:

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Przyznam, że pod jej wpływem zmieniłem zdanie i postanowiłem dać Waszym garniturom szansę 😉

Niestety, trochę zniesmacza mnie fakt, że kupując garnitur w preorderze, rozmiarówka nie jest pełna. Z czego to wynika, z błędu na stronie? Rozumiem, że przy odbiorze osobistym możliwa będzie zmiana rozmiaru na inny? Czy wprost przeciwnie, szyjecie wyłącznie zamówione rozmiary?

Niestety nie. W przeszłości bywaliśmy krytykowani za opóźnienia czego chciałbym tym razem uniknąć dlatego przestaliśmy składać zamówienia po preorderze, bo zawsze były z tym problemy. Składamy je przed nim żeby mieć gwarancję terminowego wywiązania się z dostawą. Dzisiaj ostatni dzień preorderu więc niektóre rozmiary bestsellerów (garnitur Turin jest jednym z nich) są już wyprzedane. Jeśli dotyczy to tej sytuacji - przepraszam. 

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem dziś na Podgórnej i widziałem, że marynarki powoli przychodzą. Pani poinformowała mnie, że garnitury też będą jakoś na dniach, bardzo fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, nikita napisał:

Byłem dziś na Podgórnej i widziałem, że marynarki powoli przychodzą. Pani poinformowała mnie, że garnitury też będą jakoś na dniach, bardzo fajnie :)

Tak to prawda! Wyciągnęliśmy wnioski z uwag forumowiczów BWB i tym razem staramy się miło zaskoczyć, a nie niemiło rozczarować więc choć mamy czas do końca miesiąca, tym razem na pewno wszystko będzie szybciej. (Oby i bez zapeszania! Bo transport, który ma być u nas we wtorek jeszcze musi wyjechać ze szwalni). Dzięki za zwrócenie na to uwagi :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wymiana rozmiaru (w razie potrzeby) będzie możliwa czy raczej jest wyprodukowane +/- to, co było zamówione preorderowo... Znowu mi się schudło i się trochę niepokoję. A jak wysyłacie w przyszłym tygodniu to nie zdążę przytyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Bacio napisał:

Czy wymiana rozmiaru (w razie potrzeby) będzie możliwa czy raczej jest wyprodukowane +/- to, co było zamówione preorderowo... Znowu mi się schudło i się trochę niepokoję. A jak wysyłacie w przyszłym tygodniu to nie zdążę przytyć.

Jak większość sklepów www, w przyszłości nie będziemy obsługiwać już wymian tylko zwrot i nowy zakup. Jeśli jest rozmiar, to bez problemu. Jeśli ktoś kupił w preorderze, dostanie cenę preorderową, ale po wcześniejszym uzgodnieniu kodu rabatowego z działem obsługi wyłącznie na podstawie pierwszego zakupu w okresie preorderu. Uważam, że to fair.

• Oceniam pozytywnie 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak wszystko pasuje, nie będę odsyłał ani się tuczył :-)

P.S. Bardzo fajne te nowe pokrowcotorby.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bacio napisał:

Jednak wszystko pasuje, nie będę odsyłał ani się tuczył :-)

P.S. Bardzo fajne te nowe pokrowcotorby.

Dzięki za miłe słowa! Staramy się bardzo rozwijać również na tych mniej widocznych płaszczyznach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyżby wysyłka zamówień preorderowych ruszyła? :) Jeśi tak to kiedy można spodziewać się wysyłki płaszczy? Zimno się zrobiło :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, TheMakowski napisał:

Czyżby wysyłka zamówień preorderowych ruszyła? :) Jeśi tak to kiedy można spodziewać się wysyłki płaszczy? Zimno się zrobiło :D 

Tak, ruszyła, ale nie dotyczy to wszystkich modeli. Płaszcze, Phoenixy, Turiny i San Remo wyślemy w nadchodzącym tygodniu, czyli już niedługo :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro już był poruszany temat technologii produkcji, to czy marynarka Madeira z harris tweedu jest też na klejonce, czy już half canvas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, koz napisał:

Skoro już był poruszany temat technologii produkcji, to czy marynarka Madeira z harris tweedu jest też na klejonce, czy już half canvas?

Half canvas! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 hours ago, Miler Spirits&Style said:

Half canvas! ;)

Dzięki - zamówienie złożone, teraz czekam aż przyjdzie. Trochę brakowało mi tej informacji przy opisie produktu, w szczególności wobec tego, że część produktów robicie teraz w tańszej technologii.

Myślę też, że dobrym pomysłem mogłoby być też zamieszczenie informacji o pochodzeniu samego produktu (a nie tylko tkaniny), w szczególności jeżeli nie szyjecie na dalekim wschodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było już tutaj wspominane o swetrach - to, że łatwo się podwijają nie będzie winą zbyt dużych otworów na ramiona (na pachy? przepraszam, nie wiem jak je nazwać :-) )? Odebrałem golf i miałem wątpliwości czy na pewno brać, podczas podnoszenia rąk wydaje się być obszerny, widać, że pachy są nisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorę pod uwagę trzy polskie firmy, u których szukam garnituru. Millerswear, Zack Roman i Lancerto. Niestety ta pierwsza troszkę ustępuje tym dwom ostatnim nie ze względu na jakość, a dostęp i uniwersalność. 

Zarówno w Zack Roman i w Lancerto można dobrać spodnie i marynarki z różnych rozmiarów. W shopmiller mi tego brakuje. Czy nie myśleliście nad tym by wprowadzić taki system, że spodnie można było wybrać w innym rozmiarze, niż marynarka? Rozumiem, że w grę wchodziłaby wyższa cena, ale myślę, że przez to tracicie wielu klientów. Przez to muszę szukać u konkurencji, chociaż wasze kroje bardziej mi się podobają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie trochę z innej beczki. Ile trwa przeciętnie oczekiwanie na przesyłkę za pomocą Poczty Polskiej? Przesyłki wysyłane są raz w tygodniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już pytalem. Niestety, obecnie nie przewidują łączenia różnych rozmiarów. Przez to, że jestem mało wymiarowy, musiałbym zmniejszyć spodnie w pasie przynajmniej jeden rozmiar, a najprawdopodobniej dwa. W Lancerto i w Zack Roman też o to pytalem i tam nie ma problemu. Jednak podejrzewam, że jest to wliczone w cenę. Na dzień obecny nie mogę się wpasować w żadną rozmiarówkę, dlatego na pewno będę musiał złożyć wizytę krawcowi. Jedynak chciałbym, aby te przeróbki były możliwie najmniejsze, bo w tak dużym zakresie mogą być wizualnie odczuwalne. Gdyby było można kupić oddzielnie spodnie i marynarkę z garnituru Phoenix nawet za cenę o 200pln wyższą na komplecie to byłaby to fajna opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, feriak napisał:

Mi niezbyt podszedł Phoenix, może mam wypaczony gust, ale jakiś taki "dziadkowy" ;)

Odcinek emerytury był w kieszeni?

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest cienka kurtka ze sztucznym wypełnieniem, zatem nie wiem jaką musiałbyś mieć tolerancję na zimno, aby nadawała się ona na mrozy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi