Skocz do zawartości

Produkty Miler Menswear - opinie i dyskusje forumowiczów


Friq

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Przyznam, że pod jej wpływem zmieniłem zdanie i postanowiłem dać Waszym garniturom szansę 😉

Niestety, trochę zniesmacza mnie fakt, że kupując garnitur w preorderze, rozmiarówka nie jest pełna. Z czego to wynika, z błędu na stronie? Rozumiem, że przy odbiorze osobistym możliwa będzie zmiana rozmiaru na inny? Czy wprost przeciwnie, szyjecie wyłącznie zamówione rozmiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Artur napisał:

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Przyznam, że pod jej wpływem zmieniłem zdanie i postanowiłem dać Waszym garniturom szansę 😉

Niestety, trochę zniesmacza mnie fakt, że kupując garnitur w preorderze, rozmiarówka nie jest pełna. Z czego to wynika, z błędu na stronie? Rozumiem, że przy odbiorze osobistym możliwa będzie zmiana rozmiaru na inny? Czy wprost przeciwnie, szyjecie wyłącznie zamówione rozmiary?

Niestety nie. W przeszłości bywaliśmy krytykowani za opóźnienia czego chciałbym tym razem uniknąć dlatego przestaliśmy składać zamówienia po preorderze, bo zawsze były z tym problemy. Składamy je przed nim żeby mieć gwarancję terminowego wywiązania się z dostawą. Dzisiaj ostatni dzień preorderu więc niektóre rozmiary bestsellerów (garnitur Turin jest jednym z nich) są już wyprzedane. Jeśli dotyczy to tej sytuacji - przepraszam. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, nikita napisał:

Byłem dziś na Podgórnej i widziałem, że marynarki powoli przychodzą. Pani poinformowała mnie, że garnitury też będą jakoś na dniach, bardzo fajnie :)

Tak to prawda! Wyciągnęliśmy wnioski z uwag forumowiczów BWB i tym razem staramy się miło zaskoczyć, a nie niemiło rozczarować więc choć mamy czas do końca miesiąca, tym razem na pewno wszystko będzie szybciej. (Oby i bez zapeszania! Bo transport, który ma być u nas we wtorek jeszcze musi wyjechać ze szwalni). Dzięki za zwrócenie na to uwagi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bacio napisał:

Czy wymiana rozmiaru (w razie potrzeby) będzie możliwa czy raczej jest wyprodukowane +/- to, co było zamówione preorderowo... Znowu mi się schudło i się trochę niepokoję. A jak wysyłacie w przyszłym tygodniu to nie zdążę przytyć.

Jak większość sklepów www, w przyszłości nie będziemy obsługiwać już wymian tylko zwrot i nowy zakup. Jeśli jest rozmiar, to bez problemu. Jeśli ktoś kupił w preorderze, dostanie cenę preorderową, ale po wcześniejszym uzgodnieniu kodu rabatowego z działem obsługi wyłącznie na podstawie pierwszego zakupu w okresie preorderu. Uważam, że to fair.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TheMakowski napisał:

Czyżby wysyłka zamówień preorderowych ruszyła? :) Jeśi tak to kiedy można spodziewać się wysyłki płaszczy? Zimno się zrobiło :D 

Tak, ruszyła, ale nie dotyczy to wszystkich modeli. Płaszcze, Phoenixy, Turiny i San Remo wyślemy w nadchodzącym tygodniu, czyli już niedługo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Miler Spirits&Style said:

Half canvas! ;)

Dzięki - zamówienie złożone, teraz czekam aż przyjdzie. Trochę brakowało mi tej informacji przy opisie produktu, w szczególności wobec tego, że część produktów robicie teraz w tańszej technologii.

Myślę też, że dobrym pomysłem mogłoby być też zamieszczenie informacji o pochodzeniu samego produktu (a nie tylko tkaniny), w szczególności jeżeli nie szyjecie na dalekim wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już tutaj wspominane o swetrach - to, że łatwo się podwijają nie będzie winą zbyt dużych otworów na ramiona (na pachy? przepraszam, nie wiem jak je nazwać :-) )? Odebrałem golf i miałem wątpliwości czy na pewno brać, podczas podnoszenia rąk wydaje się być obszerny, widać, że pachy są nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę pod uwagę trzy polskie firmy, u których szukam garnituru. Millerswear, Zack Roman i Lancerto. Niestety ta pierwsza troszkę ustępuje tym dwom ostatnim nie ze względu na jakość, a dostęp i uniwersalność. 

Zarówno w Zack Roman i w Lancerto można dobrać spodnie i marynarki z różnych rozmiarów. W shopmiller mi tego brakuje. Czy nie myśleliście nad tym by wprowadzić taki system, że spodnie można było wybrać w innym rozmiarze, niż marynarka? Rozumiem, że w grę wchodziłaby wyższa cena, ale myślę, że przez to tracicie wielu klientów. Przez to muszę szukać u konkurencji, chociaż wasze kroje bardziej mi się podobają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pytalem. Niestety, obecnie nie przewidują łączenia różnych rozmiarów. Przez to, że jestem mało wymiarowy, musiałbym zmniejszyć spodnie w pasie przynajmniej jeden rozmiar, a najprawdopodobniej dwa. W Lancerto i w Zack Roman też o to pytalem i tam nie ma problemu. Jednak podejrzewam, że jest to wliczone w cenę. Na dzień obecny nie mogę się wpasować w żadną rozmiarówkę, dlatego na pewno będę musiał złożyć wizytę krawcowi. Jedynak chciałbym, aby te przeróbki były możliwie najmniejsze, bo w tak dużym zakresie mogą być wizualnie odczuwalne. Gdyby było można kupić oddzielnie spodnie i marynarkę z garnituru Phoenix nawet za cenę o 200pln wyższą na komplecie to byłaby to fajna opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Otworzyłem dopiero paczkę z czarnego piątku. Po pierwsze, opakowania, szczególnie to z rękawiczek bardzo ładne, solidne, estetyczne. Kupiłem rękawiczki Łoś/kaszmir - trafiłem z rozmiarem idealnie i kaszkiet z Harris Tweedu Mousa - tutaj poszedłem około 1-2 cm za szeroko i w sumie bardzo mi to pasuje jako czapka zimowa (nauszniki są w środku i zajmują trochę obwodu).

Towar wykonany bardzo dokładnie, żadnych niedoróbek, rękawiczki nie mają nieprzyjemnego zapachu. Więcej informacji po dłuższym użytkowaniu, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Da się poszerzyć marynarkę od garnituru w klatce piersiowej? Próbował ktoś? jest wystarczająco zapasu materiału i marynarka nie straci fasonu ?

Zakupiłem garnitur Phoenix i jestem mega zadowolony, lecz przybrało mi się trochę masy przez siłownię i marynarka powoli staje się przyciasna w klacie i klapy już troszkę  odstają :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.