Skocz do zawartości

Produkty Miler Menswear - opinie i dyskusje forumowiczów


Friq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie - jeśli Miler prowadzi teraz przedsprzedaż i podaje taką informację "PRZEDSPRZEDAŻ 15.01.-14.02 - Ta koszula jest dostępna w przedsprzedaży, dlatego zostanie wysłana do 14.02." to znaczy, że prawdopodobnie koszula zostałaby wysłana w pobliżu 14.02, czy też zdarza się, że są wcześniej realizowane te zamówienia? Jakie są Wasze doświadczenia z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam. To mój pierwszy post na forum (mam nadzieje, że pierwszy z bardzo wielu :)). Mam pytanie co sądzicie o krawatach od Milera? Poszukuję uniwersalnego granatowego krawatu i zastanawiam się czy Miler to dobry wybór? Mieliście może z nimi styczność (poza oczywiście wcześniejszymi postami z dyskusji, z nimi się zapoznałem)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Taka historia mi się przytrafiła. Niedawno szukałem mokasynów na lato, znalazłem ciekawy model w ofercie MiMe. Na stronie była adnotacja "wysyłka zamówienia w 10 dni" - spojrzałem na prognozę pogody, zrozumiałem że na lato jeszcze będę musiał poczekać, ergo "nie spieszy mi się". Zamówiłem więc, był to piątek póóóóźnym wieczorem natomiast już we wtorek przed południem kurier zapukał do moich drzwi z paczką. Po tym jak z dwóch zamówionych rozmiarów odesłałem jeden, zadzwoniła do mnie miła Pani z obsługi klienta informując mnie że zwrot został uznany i pieniądze zostaną zwrócone do 14 dni - następnego dnia były na koncie. Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze. Widzę że strategia została zmieniona na under-promise & over-deliver :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zauważyliście wysyp piątkowych opinii o sklepie Miler na Google Maps w ciągu ostatnich kilkunastu tygodni? Niemal wszystkie z kont, które... nie opiniowały nic innego, tj. wystawiły tylko jedną opinię 5 gwiazdek. W krótkim czasie średnia wzrosła z 3,x do 4.4. Szczerze? Mi to wygląda na kupowanie opinii. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od całej ww. sytuacji i oczywistych pomówień pod adresem MiMe to znamienne jest posługiwanie się opiniami krążącymi w internecie jako circulus in probando. "Nie podobają mi się produkty Milera, bo ma zbyt agresywny marketing. Ma zbyt agresywny marketing, bo ma słabe produkty" i tak w kółko. Jak jeszcze dołożyć do tego, że "na BwB mówią to samo, a oni przecież się znają" (nic, że to dokładnie ten sam argument) to na obalenie kłamstwa potrzeba 10 razy więcej wysiłku niż na jego stworzenie.

Najwyraźniejszy przykład bodaj od kiedy jestem na Forum to marka Partenope. Kilka osób, które nigdy nie widziały tych butów na oczy, powtarzają w kółko każdemu kto zapyta o markę, że ich nie polecają, bo słyszeli, że mają złe opinie w internecie. Nie znam do tej pory nikogo kto by je kupił i zrobił recenzję po roku użytkowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 4inHand napisał:

Nie potrafię wyrazić słowami jak bardzo zawiodłem się Panów postawą.

Chyba mój wpis został zupełnie źle zrozumiany.

To, że czasem sobie tutaj narzekam na MiMe (a to mi zły rozmiar przysłaliście w preorderze, a to nie uwzględniliście rabatu, bo się okazało, że rabat dotyczy wybranych produktów o czym nie było mowy przy udzielaniu rabatu, itp.) nie zmienia faktu, że po prostu produkty MiMe bardzo lubię, bo: a) czy schudnę czy przytyję - zawsze znajdę rozmiar pasujący z wieszaka, b) co bym nie wybrał - to po prostu nie jest wstyd się pojawić w takim ubraniu wśród ludzi (bo po prostu ktoś za mnie odwalił całą robotę dopasowania się do potrzeb/mody/klasyki/itp.), c) ze stosunkowo małego zakresu produktowego można niemal w całości się ubrać.

 

Jeżeli mój wpis został potraktowany jako przyklaśnięcie potencjalnemu pomówieniu - przepraszam, bo zupełnie nie o to chodziło. Spodziewałem się raczej zarzutu, że reklamuję dzisiejsze wydarzenie on-line'owe. Dla mnie wzrost opinii na googlach nie jest niczym zaskakującym biorąc pod uwagę planowane wydarzenie. Tak, jak akcje Apple'a rosną w górę przez każdym KeyNote'm, a dopiero po prezentacji produktów - giełda odpowiednio koryguje w górę lub w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 12:13, leonid napisał:

Ja nie stwierdziłem autorytarnie, że MiMe kupuje opinie, tylko że tak to w moich oczach wygląda. Co oczywiście nie musi być prawdą.

I oczywiście nie jest prawdą.

Przedstawienie post factum interpretacji własnych słów, która pozwala umyć ręce to, bardzo łagodnie rzecz ujmując, rozwiązanie niesatysfakcjonujące. Tego typu posty publikowane i akceptowane na łamach forum z łatwością przenikają do opinii publicznej jako stanowisko BWB. Obecna sytuacja jest wyjątkowo przykra i według mnie wymaga zaangażowania zarządu.

(Dla jasności dodam, że nie chodzi mi o to żeby zarząd rozmawiał ze mną, bo nie ma o czym. Dyskusji trzeba poddać to czym jest BWB i w jaki sposób chce budować pomost pomiędzy markami i miłośnikami elegancji.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 17:47, Bacio napisał:

Chyba mój wpis został zupełnie źle zrozumiany.

To, że czasem sobie tutaj narzekam na MiMe (a to mi zły rozmiar przysłaliście w preorderze, a to nie uwzględniliście rabatu, bo się okazało, że rabat dotyczy wybranych produktów o czym nie było mowy przy udzielaniu rabatu, itp.) nie zmienia faktu, że po prostu produkty MiMe bardzo lubię, bo: a) czy schudnę czy przytyję - zawsze znajdę rozmiar pasujący z wieszaka, b) co bym nie wybrał - to po prostu nie jest wstyd się pojawić w takim ubraniu wśród ludzi (bo po prostu ktoś za mnie odwalił całą robotę dopasowania się do potrzeb/mody/klasyki/itp.), c) ze stosunkowo małego zakresu produktowego można niemal w całości się ubrać.

 

Jeżeli mój wpis został potraktowany jako przyklaśnięcie potencjalnemu pomówieniu - przepraszam, bo zupełnie nie o to chodziło. Spodziewałem się raczej zarzutu, że reklamuję dzisiejsze wydarzenie on-line'owe. Dla mnie wzrost opinii na googlach nie jest niczym zaskakującym biorąc pod uwagę planowane wydarzenie. Tak, jak akcje Apple'a rosną w górę przez każdym KeyNote'm, a dopiero po prezentacji produktów - giełda odpowiednio koryguje w górę lub w dół.

Jeśli to nieporozumienie, puśćmy to w niepamięć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że ostatnio po każdym zakupie dostaję telefon od Pani z obsługi klienta z zapytaniem: "Czy produkt spełnia moje oczekiwania? Jeżeli tak, to bardzo proszę o opinię na serwisie google." I ładnie pozdrawia.

Ja z tym nie mam problemu. Powiedzmy, że jest to nawet miłe. Ale jednego razu niestety, jeszcze nie miałem produktu w rękach a już dostałem telefon.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cineos napisał:

Co nie zmienia faktu, że ostatnio po każdym zakupie dostaję telefon od Pani z obsługi klienta z zapytaniem: "Czy produkt spełnia moje oczekiwania? Jeżeli tak, to bardzo proszę o opinię na serwisie google." I ładnie pozdrawia.

Ja z tym nie mam problemu. Powiedzmy, że jest to nawet miłe. Ale jednego razu niestety, jeszcze nie miałem produktu w rękach a już dostałem telefon.

A to cenny feedback - zajmę się tym! Dzwonimy, bo nam zależy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 12:13, leonid napisał:

Ja nie stwierdziłem autorytarnie, że MiMe kupuje opinie, tylko że tak to w moich oczach wygląda. Co oczywiście nie musi być prawdą.

 

17 godzin temu, 4inHand napisał:

I oczywiście nie jest prawdą.

 

Oczywiście. I gdyby było prawdą to oczywiście samorzutnie przyznałbyś się tu na forum do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.