Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Które z dżinsów są warte uwagi? Może polecicie jakieś niszowe marki?

Zanella ma aktualnie duże przeceny. Ceny niektórych spodni spadły do 17€, a zdarza się to bardzo rzadko.
https://www.yoox.com/pl/men/shoponline/zanella_d#/d=4207&dept=men&gender=U
Ceny najpierw spadły a po południu zniknęła darmowa przesyłka. Stąd nauka, że jak ceny mocno spadają to trzeba brać od razu upatrzone rzeczy. No chyba że ktoś się bawi w januszowanie i dobieranie pow. 150 euro i później zwrot ;)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się udało kupić kilka par po 13€ (z kuponem) i darmową przesyłką :D Faktycznie free shipping zniknął...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Początki z Yooxem trudne. Piękna marynarka L.b.m. okazała się przykrótka i wąska (mimo postawienia na rozmiar 54). Rekomendowane przez kolegę Dziko spodnie od Zanelli zostają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

COATS Milano - z marką miałem już kiedyś do czynienia (wełniany płaszcz). Dzisiaj oględzinom poddałem bomberkę z tkaniny technicznej. Sama kurtka jest świetnie dopasowana i lekka (podszewka bez ocieplenia). Wykonanie na najwyższym poziomie. Świetnej jakości zamki, wszystkie szwy i zamki wykończone lamówką i stebnowaniem. Może ceny na Yooxie nie należą do ekstremalnie atrakcyjnych (względem innych), ale uważam, że marka jest warta uwagi.

https://www.yoox.com/pl/men/shoponline/coats milano_d#/d=38105&dept=men&gender=U&page=1&season=X&sort=3

Harry & Sons - bluzy i swetry z bawełny, bardzo zadowalającej jakości. Ciekawe, lekkie tkaniny (szczególnie te barwione powierzchniowo, które przy rozciąganiu/pracowaniu zmieniają kolor), wykończenie na wysokim poziomie. W okolicach 25-30€ świetny zakup. 

https://www.yoox.com/pl/men/shoponline/harry & sons_d#/d=25464&dept=men&gender=U&page=1&season=X&sort=3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Grafa napisał:

Podpowiecie jak mam szukać na yooxie spodni flanelowych?

Należy w główną wyszukiwarkę wpisać "flannel" i ENTER (ignorując podpowiedzi). Wyświetli się sporo różnych rzeczy i wówczas w zakładce po lewej wybrać "Trousers" i gotowe :-)

Swoją drogą klasyfikacja tkanin przez Yooxa jest uboga i ułomna. W przypadku wzmiankowanej flaneli jest jeszcze OK, ale np. z tkaninami koszulowymi to trzeba zgadywać, np. nie ma kategorii "oxford"  i Yoox zależnie od humoru poda wówczas "plain weave" albo "jaquard". Generalnie zresztą, wiele dość wyraźnych i ciekawych splotów, jak cavalry twill, bywa właśnie klasyfikowanych jako "plain weave", trzeba zatem dobrze przyglądać się zdjęciom.

• Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno w sytuacji, kiedy sporo odsyłałeś i trafiłeś na "czarną listę".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, mosze napisał:

Na pewno w sytuacji, kiedy sporo odsyłałeś i trafiłeś na "czarną listę".

Ja odesłałem bardzo dużo rzeczy, na pewno wiele więcej niż kupiłem a wciąż kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też od dwóch lat odsyłam mnóstwo rzeczy, więcej niż zatrzymuje, a jakoś mnie nie czarną listę nie wrzucili - z drugiej strony od czasu do czasu o takich przypadkach słychać, więc jest to możliwe, ale trzeba naprawdę przegiąć (bo ja wiem, kilka razy pod rząd zwrócić całe zamówienie czy coś?).

A jeśli zamawiana była jedna rzecz, to może powód jest bardziej prozaiczny, np. jednak okazuje się, że jej nie ma w magazynie. Baza danych Yooxa odświeża się z opóźnieniem i ma ewidentne błędy, miałem kiedyś sytuację, gdy w Dreamboxie przez parę dni wisiała jako dostępna fajna kurtka, ale jakoś nie dało się jej kupić - można było dodać do koszyka, ale przy finalizacji zamówienia wyskakiwał błąd. Może to coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

YOOX ma dzisiaj ostatni dzień „wyprzedaży”, jest ktoś chętny do wspólnych zakupów?

Ja mam na oku 3-4 pary spodni za około 80€ łącznie, a darmowa przesyłka jest od 150€. Na miejscu wysyłam paczkę InPostem na paczkomat, wiec dojdzie na drugi dzień przy odrobinie szczęścia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.09.2018 o 23:19, Koval napisał:

Panowie, jakie są koszty zwrotów do Yoox?

Równe kosztom wysyłki do nas, o ile dobrze pamiętam. Czyli zazwyczaj darmowe :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.09.2018 o 14:47, Bażant napisał:

YOOX ma dzisiaj ostatni dzień „wyprzedaży”, jest ktoś chętny do wspólnych zakupów?

Ja mam na oku 3-4 pary spodni za około 80€ łącznie, a darmowa przesyłka jest od 150€. Na miejscu wysyłam paczkę InPostem na paczkomat, wiec dojdzie na drugi dzień przy odrobinie szczęścia. 

Ja mogę dołączyć z zamówieniem na 45 Eur, jeżeli temat aktualny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A taka przesyłka dotarła do mnie z Yooxa.. Myślę, buty i woreczki na nie...Ale gdzie zamówiona marynarka? A jest.. To te "woreczki".. 😁 Okazuje się, że opinie o Tombolini Zero Gravity i jej lekkości nie były przesadzone...😁

Btw, marynarka piękna... 

IMG_20180921_192812.thumb.jpg.88f0f5f2fbb59b2d6b0dadb4f4d5eb28.jpgIMG_20180921_193320.thumb.jpg.93f2e9904463ead65f12bc8cbcf1b479.jpg

• Like 2
  • Oceniam pozytywnie 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@TomiW01 Tombolini Zero Gravity to moje najlepsze marynarkowe zakupy dotychczas, nie tylko z Yooxa :) Gdybyś szukał czegoś podobnego u innych marek to jest opisane zawsze jako "Cool wool", Zanella produkuje też spodnie z takich tkanin

@astaroth już niestety kupiłem, ale w przyszłym tygodniu będę pewnie zamawiał coś jeszcze, choć do tego czasu prawdopodobnie znowu wpadnie darmowa przesyłka bez ograniczeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka ciekawostka: Yoox planuje wprowadzić nową własną markę, w której projekty będą bazowały na wsparciu sztucznej inteligencji (raczej marketingowy gimmick, czyli ludzie projektują w oparciu o jakieś podpowiedzi z bazy danych, co klienci lubią najbardziej). Minusem całej operacji jest to, że z oferty wyparowała marka własna "8", gdzie było parę fajnych rzeczy:

https://thecurrentdaily.com/2018/10/09/yoox-ai-designs/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi