Skocz do zawartości

Yoox


dziko

Rekomendowane odpowiedzi

Które z dżinsów są warte uwagi? Może polecicie jakieś niszowe marki?
 
Zanella ma aktualnie duże przeceny. Ceny niektórych spodni spadły do 17€, a zdarza się to bardzo rzadko.
https://www.yoox.com/pl/men/shoponline/zanella_d#/d=4207&dept=men&gender=U
Ceny najpierw spadły a po południu zniknęła darmowa przesyłka. Stąd nauka, że jak ceny mocno spadają to trzeba brać od razu upatrzone rzeczy. No chyba że ktoś się bawi w januszowanie i dobieranie pow. 150 euro i później zwrot ;)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

COATS Milano - z marką miałem już kiedyś do czynienia (wełniany płaszcz). Dzisiaj oględzinom poddałem bomberkę z tkaniny technicznej. Sama kurtka jest świetnie dopasowana i lekka (podszewka bez ocieplenia). Wykonanie na najwyższym poziomie. Świetnej jakości zamki, wszystkie szwy i zamki wykończone lamówką i stebnowaniem. Może ceny na Yooxie nie należą do ekstremalnie atrakcyjnych (względem innych), ale uważam, że marka jest warta uwagi.

https://www.yoox.com/pl/men/shoponline/coats milano_d#/d=38105&dept=men&gender=U&page=1&season=X&sort=3
 

Harry & Sons - bluzy i swetry z bawełny, bardzo zadowalającej jakości. Ciekawe, lekkie tkaniny (szczególnie te barwione powierzchniowo, które przy rozciąganiu/pracowaniu zmieniają kolor), wykończenie na wysokim poziomie. W okolicach 25-30€ świetny zakup. 

https://www.yoox.com/pl/men/shoponline/harry & sons_d#/d=25464&dept=men&gender=U&page=1&season=X&sort=3

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Grafa napisał:

Podpowiecie jak mam szukać na yooxie spodni flanelowych?

Należy w główną wyszukiwarkę wpisać "flannel" i ENTER (ignorując podpowiedzi). Wyświetli się sporo różnych rzeczy i wówczas w zakładce po lewej wybrać "Trousers" i gotowe :-)

Swoją drogą klasyfikacja tkanin przez Yooxa jest uboga i ułomna. W przypadku wzmiankowanej flaneli jest jeszcze OK, ale np. z tkaninami koszulowymi to trzeba zgadywać, np. nie ma kategorii "oxford"  i Yoox zależnie od humoru poda wówczas "plain weave" albo "jaquard". Generalnie zresztą, wiele dość wyraźnych i ciekawych splotów, jak cavalry twill, bywa właśnie klasyfikowanych jako "plain weave", trzeba zatem dobrze przyglądać się zdjęciom.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od dwóch lat odsyłam mnóstwo rzeczy, więcej niż zatrzymuje, a jakoś mnie nie czarną listę nie wrzucili - z drugiej strony od czasu do czasu o takich przypadkach słychać, więc jest to możliwe, ale trzeba naprawdę przegiąć (bo ja wiem, kilka razy pod rząd zwrócić całe zamówienie czy coś?).

A jeśli zamawiana była jedna rzecz, to może powód jest bardziej prozaiczny, np. jednak okazuje się, że jej nie ma w magazynie. Baza danych Yooxa odświeża się z opóźnieniem i ma ewidentne błędy, miałem kiedyś sytuację, gdy w Dreamboxie przez parę dni wisiała jako dostępna fajna kurtka, ale jakoś nie dało się jej kupić - można było dodać do koszyka, ale przy finalizacji zamówienia wyskakiwał błąd. Może to coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

YOOX ma dzisiaj ostatni dzień „wyprzedaży”, jest ktoś chętny do wspólnych zakupów?

Ja mam na oku 3-4 pary spodni za około 80€ łącznie, a darmowa przesyłka jest od 150€. Na miejscu wysyłam paczkę InPostem na paczkomat, wiec dojdzie na drugi dzień przy odrobinie szczęścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2018 o 14:47, Bażant napisał:

YOOX ma dzisiaj ostatni dzień „wyprzedaży”, jest ktoś chętny do wspólnych zakupów?

Ja mam na oku 3-4 pary spodni za około 80€ łącznie, a darmowa przesyłka jest od 150€. Na miejscu wysyłam paczkę InPostem na paczkomat, wiec dojdzie na drugi dzień przy odrobinie szczęścia. 

Ja mogę dołączyć z zamówieniem na 45 Eur, jeżeli temat aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomiW01 Tombolini Zero Gravity to moje najlepsze marynarkowe zakupy dotychczas, nie tylko z Yooxa :) Gdybyś szukał czegoś podobnego u innych marek to jest opisane zawsze jako "Cool wool", Zanella produkuje też spodnie z takich tkanin

@astaroth już niestety kupiłem, ale w przyszłym tygodniu będę pewnie zamawiał coś jeszcze, choć do tego czasu prawdopodobnie znowu wpadnie darmowa przesyłka bez ograniczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Taka ciekawostka: Yoox planuje wprowadzić nową własną markę, w której projekty będą bazowały na wsparciu sztucznej inteligencji (raczej marketingowy gimmick, czyli ludzie projektują w oparciu o jakieś podpowiedzi z bazy danych, co klienci lubią najbardziej). Minusem całej operacji jest to, że z oferty wyparowała marka własna "8", gdzie było parę fajnych rzeczy:

https://thecurrentdaily.com/2018/10/09/yoox-ai-designs/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
W dniu 12.08.2018 o 18:03, Bażant napisał:

Gdyby ktoś szukał ultralekkich wełnianych spodni to polecam: https://www.yoox.com/pl/13124659SK/item#dept=men&sts=sr_men80&cod10=13124659SK&sizeId=&sizeName=

Tkanina ekstremalnie lekka i przewiewna, lejąca jak jedwab. Spodnie wykonane i wykończone z najwyższą dbałością, a cena śmieszna.

Świetne są te spodnie, zwłaszcza w cenie poniżej 20 eur. Tylko jak z praniem ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, HansLanda napisał:

Świetne są te spodnie, zwłaszcza w cenie poniżej 20 eur. Tylko jak z praniem ich?

Ja kupiłem już 3 pary, na wszelki wypadek :) Szkoda, że nie ma większej ilości kolorów bo to jedne z najlepszych spodni jakie użytkowałem.

Jedna z par już dwukrotnie była w pralni chemicznej i dobrze to zniosły - tylko odrobinę pojaśniały, ale to na granicy złudzenia.

 

///

 

Gdyby ktoś chciał się dołączyć do zamówienia z darmową przesyłką (od 200€) to brakuje do niej jeszcze 100€ :) Na terenie RP rozsyłam Paczkomatem, wysyłka tego samego dnia gdy odbiorę zamówienie od kuriera. Trwa to chyba do 16 listopada, więc w piątek około północy składam zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2018 o 16:59, Bażant napisał:

Ja kupiłem już 3 pary, na wszelki wypadek :) Szkoda, że nie ma większej ilości kolorów bo to jedne z najlepszych spodni jakie użytkowałem.

Jedna z par już dwukrotnie była w pralni chemicznej i dobrze to zniosły - tylko odrobinę pojaśniały, ale to na granicy złudzenia.

 

///

 

Gdyby ktoś chciał się dołączyć do zamówienia z darmową przesyłką (od 200€) to brakuje do niej jeszcze 100€ :) Na terenie RP rozsyłam Paczkomatem, wysyłka tego samego dnia gdy odbiorę zamówienie od kuriera. Trwa to chyba do 16 listopada, więc w piątek około północy składam zamówienie.

@Bażantaktualne? Chciałbym dolozyc do zestawu marynarkę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.