Skocz do zawartości

Wielki Shoe

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odebrałem swoją renowację od WS.

Cholewka prezentuje się super, nowe fleki, sznurówki, wosk na bokach.

Liczyłem też na wszycie paska do zakładania z tyłu, który załączyłem (gorzej że nie wrócił z renowacji i nie mam teraz nic do wszycia ;) ) oraz naprawienie wingtipa (ma przedarcie nici) ale nie konsultowałem tego wcześniej, może WS nie robi drobnych napraw cholewek - więc tutaj nie ma chyba dużego błędu.

Cholewka naprawdę pięknie zrobiona, dzięki :)

_MG_9007_HDR.jpg

_MG_9012_HDR.jpg

_MG_9013_HDR.jpg

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku odczucia odnośnie Wielkiego Shoe również bardzo pozytywne. :) Osobie patynującej buty, udało się osiągnąć bardzo podobający mi się efekt przenikania się kolorów. Wygląda to obłędnie, zwłaszcza w świetle słonecznym - na zdjęciach jedynie w niewielkim stopniu udało mi się owy efekt zobrazować.

W czasie realizacji miałem również możliwość sprawdzenia zachowania firmy w sytuacji nazwijmy to 'kryzysowej' - buty po pierwszym malowaniu nie trafiły w moje gusta, w związku z czym WS sam zaproponował ich odesłanie i ponowne patynowanie. Z drugiej realizacji, jak z resztą widać, w 100% jestem zadowolony. Wielki plus za świetny kontakt - czy to telefoniczny, czy mailowy (przez telefon rozmawiałem 2 razy, maili wymieniłem koło 10, a może i więcej), a także podejście do klienta - klient musi być zadowolony.

Dziękuję za realizację. Dobra robota @Wielki Shoe! :) 

barkerporenowacji1.thumb.jpg.e84e11e1f582dc9ff3ef051c60fc0ac7.jpg

barkerporenowacji2.thumb.jpg.7fc8a548ddaa452d6eea602ed7012842.jpg

barkerporenowacji3.thumb.jpg.560d1b103a0b3addc56346fa26249f1c.jpg

barkerporenowacji4.thumb.jpg.e3794c7d2c6726fd06f72dae07ed1761.jpg

barkerporenowacji5.thumb.jpg.52c53ee453291d9857a4619d957c50d0.jpg

barkerporenowacji6.thumb.jpg.d750188d1cdf2fe348b09ff3bbe8bfa6.jpg

 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.