57 postów w tym temacie

Wczoraj odebrałem swoją renowację od WS.

Cholewka prezentuje się super, nowe fleki, sznurówki, wosk na bokach.

Liczyłem też na wszycie paska do zakładania z tyłu, który załączyłem (gorzej że nie wrócił z renowacji i nie mam teraz nic do wszycia ;) ) oraz naprawienie wingtipa (ma przedarcie nici) ale nie konsultowałem tego wcześniej, może WS nie robi drobnych napraw cholewek - więc tutaj nie ma chyba dużego błędu.

Cholewka naprawdę pięknie zrobiona, dzięki :)

_MG_9007_HDR.jpg

_MG_9012_HDR.jpg

_MG_9013_HDR.jpg

6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W moim przypadku odczucia odnośnie Wielkiego Shoe również bardzo pozytywne. :) Osobie patynującej buty, udało się osiągnąć bardzo podobający mi się efekt przenikania się kolorów. Wygląda to obłędnie, zwłaszcza w świetle słonecznym - na zdjęciach jedynie w niewielkim stopniu udało mi się owy efekt zobrazować.

W czasie realizacji miałem również możliwość sprawdzenia zachowania firmy w sytuacji nazwijmy to 'kryzysowej' - buty po pierwszym malowaniu nie trafiły w moje gusta, w związku z czym WS sam zaproponował ich odesłanie i ponowne patynowanie. Z drugiej realizacji, jak z resztą widać, w 100% jestem zadowolony. Wielki plus za świetny kontakt - czy to telefoniczny, czy mailowy (przez telefon rozmawiałem 2 razy, maili wymieniłem koło 10, a może i więcej), a także podejście do klienta - klient musi być zadowolony.

Dziękuję za realizację. Dobra robota @Wielki Shoe! :) 

barkerporenowacji1.thumb.jpg.e84e11e1f582dc9ff3ef051c60fc0ac7.jpg

barkerporenowacji2.thumb.jpg.7fc8a548ddaa452d6eea602ed7012842.jpg

barkerporenowacji3.thumb.jpg.560d1b103a0b3addc56346fa26249f1c.jpg

barkerporenowacji4.thumb.jpg.e3794c7d2c6726fd06f72dae07ed1761.jpg

barkerporenowacji5.thumb.jpg.52c53ee453291d9857a4619d957c50d0.jpg

barkerporenowacji6.thumb.jpg.d750188d1cdf2fe348b09ff3bbe8bfa6.jpg

5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli w przypadku moich butów efekt wyszedł bardzo dobry, to tu jest on spektakularny. :D

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, MH_fan napisał:

Jeżeli w przypadku moich butów efekt wyszedł bardzo dobry, to tu jest on spektakularny. :D

Spektakularny, ale profanacja forum - toż to G&B ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z okazji zakończenia 9 na 10 napraw konkursowych (ostatnia para do renowacji dotarła do nas dopiero w zeszłym tygodniu), zapraszamy do nowego wątku, w którym będziemy prezentowali fotorelacje z napraw. Link do wpisu -> http://bit.ly/2szplbj

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta